Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobietki!! 🙂

Dobrze ze narazie dzieci jeszcze zostaja..... dla nich lepiej byloby w tym domu dziecka bo ktos by sie nimi zajal ale ta kobieta by sie calkiem zalamala :/ ma tylko ich ....

a nocka?? NIE PYTAJCIE!! 😠 kolega jeden sie upil i zaczal wypisywac do mnie glupie smsy z podtekstami a pozniej cala noc wydzwanial do mnie 😠 pewnie chcial przeprosic ale ja mam glosnikw tel popsuty a pisac mi sie do niego nie chcialo!!

Glowa mnie cholernie boli i jestem cala polamana a jutro do pracy ;( jak mi sie nie chce!!! ;( ja chce zostac z Wiki !! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej laski
z góry sorki za nieobecność ale skończyła mi się kasa na koncie w tel i internetu niet a gości mieliśmy wczoraj no i tak głupio na kompa siadać... Teraz mama gada przez tel to się wchrzaniłam na kompa ale dosłownie na chwilę. No i od jutra rodzice mają urlop więc będę się bić z matką o dostęp do kompa...
u nas nocki do dupy. ładnie zasypia ale ok 3 do czasami nawet 6 non stop wstaje do Szymka a dziś mnie tak wkur... nie chce jeść w ogóle a moje cycki pękają po prostu od nadmiaru mleka. Cycka nie ale flaszki trochę pociągnął... no mam nadzieję że to nie oznacza końca kariery karmienia cycem...
dobra to na tyle bo mały wzywa. do spisania potem, buziaki dla Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNKI

MY WCZORAJ BYLIŚMY U RODZINY MĘZA WIEC NIE BYŁO CZASU, DZIS U MOICH RODZICÓW.. WIECIE JAK TO W WEKKEND.

FREDECZKO MIAŁAS SUPER URODZINKI. WIDAĆ, ZE MASZ SUPER PACZKĘ PRZYJACIÓŁ 🙂
A POWIEDZ , GDZIE IDZIESZ DO PRACY?

WIOLKA FAJNIE ŻE DOLECIAŁYŚCIE CAŁE I ZDROWE 🙂 ZAGLĄDAJ DO NAS W WOLNEJ CHWILI 🙂

EWO ALE CI ZAZDROSZCZĘ TEJ LABY 🙂 WYPOCZYWAJ KOCHANA ILE WLEZIE :*



WIĘCEJ NIE PAMIATAM BO MI MĄZ PRZESZKADZA 😁


DOBREJ NOCKI ZYCZĘ I DO JUTRA :*


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na obiad jadlam kotlety mielone fuuuj ale kartofelki byly dobre.

AgaW mam do 1 wrzesnia umowe tam w tym sklepie. zostalo mi 12 dni pracy. ale jutro jak bedzie szefowa to porozmawiam z nia zeby mogla to jakos szybko zrobic zebym mogla do Ami jechac za 2 tygodnie 😁

a paczka jest naprawde super..... 🙂) i urodzinki byly zajebiste 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, wczoraj nabyłam nocnik dla Madzi 🙂
Poza tym ma kolejną noc nie przespaną. W ciągu dnia jest OK. A od 23 do rana Madzia popłakuję, budzi się, wierci...masakra. Muszę do niej wstawać co chwilę.
Dziś skapitulowałam i o 1.30 wzięłam ją do łóżka. Przynajmniej nie musiałam wstawać tylko miałam ją blisko.
Ehhhhh...
A i wczoraj Madzia po raz pierwszy zjadła obiadek ze słoiczka!
Aaaa właśnie - możecie mi polecić jakieś obiadki - co Waszym dzieciom smakuje?
życzę miłego poniedziałku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

NASZA NOC DO DUPY. LENKA SIĘ BUDZI CO JAKIEŚ 2 GODZINY .. NIE WIEM CZY TO PRZEZ ZĄBKOWANIE CZY JEST TEGO INNY POWÓD...

PERSY MOJA MAŁA ZJADA WSZYSTKIE OBIADKI. BARDZO LUBI I TE ZE SŁOICZKÓW I GOTOWANE PRZEZE MNIE, TAK ŻE JAKIEGOŚ KONKRETNEGO CI NIE POLECĘ.
GRATULACJE Z OKAZJI NOWEGO NABYTKU DLA MADZI 😉 NAPISZ NAM O PIERWSZYM SIUSIU LUB KUPKU DO NOCNICZKA 🙂

FREDECZKO TO SUPER, ŻE MASZ UMOWE 🙂 ZAWSZE TO JAKIES PIENIĄZKI BEDZIESZ SWOJE MIAŁA DLA SIEBIE I WIKI 🙂
A JA KOTLETY MIELONE UWIELBIAM 🙂

MIŁEGO DNIA DZIEWUSZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka o dziwo dość w miare mała ładnie spała 🙂

Persy moja Emila też wsuwa wszystko co jej pod nos podstawie więc konkretnego obiadku Ci nie polece ja jedynie najbardziej lubie z bobovity i te najczęściej kupuje.

AgaW to miałaś intensywny weekend 🙂

A my w tygodniu chyba będziemy mieli gości i nie wiem czy nie będą chcieli u nas spać,ale gdzie ja ich pomieszcze 😲 Po za tym mąż chce malować mieszxkanie i wtedy będę musiała się wyniesć do rodziców.Kurcze tyle planów ma mężu ciekawe ile z tego zrealizuje 🤪

Miłego dnia Wam życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas nocka jako tako. Tosiu przebudził się gdzieś o trzeciej ale wsadziłam go do nas do łóżka i spaliśmy do 8.30 🤪. A mnie tylko boli głowa z czego nie jestem zadowolona 😞

Aniu super te ciuszki. Ja tam na razie wykańczam to co mam. Ale też muszę popatrzeć o czymś na jesień i zimę. A na razie to bym musiała się pozbyć tych maleństw. Tylko nie wiem czy wystawiać na allegro czy popytać dziewczyny na forum i zrobić tak jak Fredeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiag mój mały już prawie ze wszystkiego powyrastał i na jesień muszę mu już coś kupic a że bardzo mi się te ciuszki spodobały to tak się zastanawiam właśnie

A Fredeczka sprzedała za fajną cenę ciuszki po Wiki, może wklej na forum brzuszkowe i ktoś się zgłosi a jak nie to zawsze możesz na allegro wystawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu super te ciuszki i myśle że cena też nie jest wygórowana za taką ilość 🙂
Bartuś teraz będzie wystrojony 🙂

A ja tam trzymam na razie,dziewczyna szwagra w ciąży,koleżanka w ciąży,znajoma w ciąży to może jakaś dziewczynka się trafi 🤪
Chociaż troche już posprzedawałam na allegro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWUSZKI TĘSKNIŁYŚCIE ZA MNĄ 😉

W KOŃCU ODDALI MI NETA ALE BYŁAM WŚCIEKŁA 😠 😠 😠 😠 A MÓJ MĄŻ SIĘ CIESZYŁ BO BYŁAM CAŁA DLA NIEGO ALE I TAK MU SIĘ PRZEZ TO DOSTAŁO BO NA POCZĄTKU MYŚLAŁAM ŻE TO ON COŚ ZNÓW ZROBIŁ I BIEDAKOWI SIĘ OBERWAŁO NIECHCĄCY 😁 😁 😁 😁

NASKROBAŁYŚCIE 20 STRON PRZEZ WEEKEND WIĘC IDĘ NADROBIĆ ALE PO CZĘŚCI JUŻ POCZYTAŁAM I DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE ALE BOJE SIE JUTRZEJSZEGO DNIA CO TEN CHIRURG POWIE 😞

LECĘ WAS NADROBIĆ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...