Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

DZIEWUSZKI ZDJĘCIA MACIE CUDNE I STRASZNIE WAM ZAZDROSZCZĘ. MUSIMY SIE KIEDYŚ SPOTKAC WSZYSTKIE Z FORUM, A CHOCIAŻ TE, KTÓRE JESZCZE TU ZOSTAŁY 🙂

IDE NA ZAKUPY A TAK MI SIE NIE CHCE, CAŁY DZIEŃ SIE LENIŁAM I NAWET OBIADU NIE UGOTOWAŁAM W REZULTACIE 😞 IDE KUPIĆ COŚ GOTOWEGO, JAKIES PIEROGO MROŻONE 😁

DO NAPISANKA

ACHA, MITTTKO LENKA SIEDZIAŁA NA KUPIE ZBOŻA 😉 JAK TO NA WSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej

nie mam czasu nadrobić, może później napisze tylko, że od piątku lenka ma kolczyki w uszkach, nie wytrzymałam do środy, później postaram się wstawić zdjęcia 🙂

agak i mittka super że się spotkałyście, ja osobiście poznałam agusię ale ona już nie zagląda i faktycznie wrazenie niesamowite, bo przecież my o sobie bardzo dużo wiemy 🙂

to do później paaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX TO PROSIMY O ZDJĘCIE LENUSI W KOLCZYKACH 🙂

PERSY JA JUŻ OSOBIŚCIE BARTUSIOWI DAJĘ MLECZKO KROWIE Z KASZKĄ MANNĄ BŁYSKAWICZNĄ 🙂
A WCZEŚNIEJ MIAŁAM BEBIKO 2 LUB 2R 🙂 ALE I BEBIKO TEŻ MU DAJĘ 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo!!!

Kolejny poniedziałek w pracy za mną, ufffff 😉
Dziś z Piotrusiem była teściowa i było super 🙂

Dziewczyny świetne macie zdjęcia! To musiało być niesamowite spotkać się w realu! Gadamy tu o wszystkim, ale jednak osobiście to co innego 😉 Emilka i Bartuś wyglądają cudnie, a Wy jakie uśmiechnięte 🙂 Kamilek na drabinkach też super wygląda 😉

Emmax dawaj fotkę!

Asiula musisz mieć neta!!!! Wierć tą dziurę mężowi koniecznie!

AgaW super zdjęcia Lenki 🙂 Fajnie wygląda w tej przyczepce traktora 😁

Za spotkankiem jestem jak najbardziej ZA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja tez caly dzien leniuchuje ale musze poskladac ubranka Wiki no i znowu szafe przebrac co za male .... :| ale to dziecko rosnie !!

Asiula kobieto neta masz miec i to bez zadnych ALE ! :P no i nie dziwie sie ze sie wkurzylas a jak smoczyca przyjdzie to nawet jej drzwi nie otwieraj :| udawaj ze Cie nie ma a jak Kamil zacznie plakac to nawet lepiej, bedzie wiedziala ze jestes tylko ze nie chcesz jej widziec 😉

Kajtucha wczoraj pisalas ze ja z Ami cos kombinuje? NIC Z TYCH RZECZY !! poprostu ide ze Smokiem na wesele :P i wiecie co 😁 smiac mi sie chce ze my mowimy Smoczyce, Smoki a on jest Smok 😁 i to bardzo fajny Smok 😁

kajtucha , Akompf , AgaW to kiedy sie spotykamy? :P ja mieszkam po srodku i kazda z was ma ok 100km do mnie wiec mysle ze Krajenka bedzie super punktem na spotkanie 😁 tylko kurcze ..... ja meza nie mam ale .... wasi mezowie sie dogadaja napewno 😁 i my ze soba i dzieciaczki tez 😁 ja od przyszlej srody bezrobotna to bede miec duzo czasu 😉 noooo chyba ze cos znajde ....... ale z kim wtedy Wiki zostawic? oto jest pytanie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁASNIE FREDECZKO A TERAZ Z KIM WIKUNIA JEST JAK TY W PRACY? I DLACZEGO BEZROBOTNA? NIE PRZEDŁUŻY CI UMOWY SZEFOWA? TAKA FAJNA Z CIEBIE KOBIETKA 🙂
A CO DO SPOTKANIA TO JA SIĘ DOSTOSUJĘ DO TERMINU 🙂 GORZEJ Z MOIM MĘŻEM, ON WIECZNIE NIE MA CZASU....

EMMAX SUPER, ŻE ZROBIŁAŚ LENCE KOLCZYKI 🙂 NA PEWNO ŚLICZNIE WYGLĄDA 🙂 CZEKAM NA ZDJĘCIE 🙂 U MOJEJ CÓRECZKI TO JUZ NAWET ŚLADU NIE MA, USZKA PIĘKNIE ZAGOJONE.
KOSMETYCZKA KAZAŁA NAM 6 TYGODNI NOSIĆ TE KOLCZYKI OD NIEJ A POTEM MOGE JEJ UBRAC INNE. PŁAKAŁA LENKA? BO MOJE TROSZKĘ ZAPŁAKAŁA, ALE SZYBKO SIE USPOKOIŁA JAK JEJ PANI DAŁA LIZACZKA 😉

MY PO SPACERKU. ZAKUPY ZROBIONE. JA NAJEDZONA, LENKA NAJEDZONA I SPI.

EWO CHYBA JUŻ TROSZKĘ SIĘ OSWOIŁAŚ Z TA MYŚLĄ ŻE CHODZISZ DO PRACY. A JAK Z LAKTACJĄ? ŚCIĄGASZ MLECZKO W PRACY CZY DAJESZ RADE 7 GODZIN BEZ ŚCIĄGANIA?
FAJNIE ŻE TEŚCIOWA SIĘ DOBRZE ZAJEŁA PIOTRUSIEM. JA NIESTETY Z WIELKIM BÓLEM SERCA MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE MOJA TEŚCIOWA TEŻ SIĘ LEPIEJ ZAJMUJE LENKĄ NIŻ MOJA MAMA 😞 ALE I TAK WOLE DAC LENKE MAMIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ciągle jest mi ciężko, ale z każdym dniem jest coraz lepiej 😉 Smutno mi, że mogę nie zobaczyć pierwszych kroków Piotrusia, nie usłyszeć pierwszego słowa, ale niestety nie ma wyjścia trzeba pracować.
Noszę laktator w torebce, ale nie jest mi potrzebny, spokojnie wytrzymuję te godziny bez ściągania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JADĄC DO MITTKI PRZEJEŻDŻAŁAM PRZEZ WROCŁAW TAKŻE EWO, EMMAX BYŁAM BLISKO WAS 🙂

EWUNIU TRZEBA CZASU 🙂 JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE TO DLA CIEBIE RUTYNĄ 🙂 PRACA, DOM, DZIECKO 🙂
I SUPER ŻE TEŚCIOWA WAM POMAGA 🙂

JEJKU JECHAŁAM 300 KM DO MITTKI TO I DO FREDKI TEŻ MOGĘ WPAŚĆ BO NAWET MAM BLIŻEJ 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO SUPER EWUNIU, ŻE POMAŁU SIĘ OSWAJASZ Z NOWĄ SYTUACJĄ. I NIE MARTW SIĘ , MOŻE TO AKURAT PRZY TOBIE PIOTRUŚ WYPOWIE PIERWSZE SŁOWO I ZROBI PIERWSZY KROCZEK 🙂

AGUŚK NO BEZ CIEBLE ZLOTU GRUDNIOWYCH CZAROWNIC SOBIE NIE WYOBRAŻAM 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW teraz jak ide to do 14 jest z nia moja kuzynka bo ma wakacje a pozniej mama.

Nie chce tam pracowac na stale. teraz jest potrzebna pracownica do jednego naszego sklepu ale :
1. im nie jest na reke ze ktos ma dziecko
2. ja chce sie dalej uczyc a praca jest caly miesiac sobote i niedziele tez ale co drugi weekend a ja w co drugi weekend mam szkole wiec jak bym sie dogadala tak ze jak mam wolne od szkoly to pracuje to by mnie nie bylo caly miesiac w domu :|
3. dojazdy
4. praca od 9-19 ( co ktorys dzien krocej bo przychodzi pani na pol etatu )


dziewczyny nie chce ktoras pozyczyc dziecka? bo mam serdecznie dosyc Wiki a wszystko przez moja mame!!!! jak ona mnie wkurwia 😠 mowie jej , nie na rece !!!!!!!!! a ta i tak swoje a przeciez jej dziecka z rak nie wyrwe ! i tak oto od kilku godzin usypiam Wiki i mam poprostu dosyc!! uspilam ja , ledwo zamknela oczy na minute to moj tata sie drze na caly dom " Karolina" ja bylam cicho bo nie chcialam malej rozbudzic a ten jeszcze glosniej " karolinaaaaa!!! " myslalam ze mu w pysk strzele!!!! tak samo jest zawsze jak rozmawiam przez tel. dra sie a ja nie odpowiadam bo rozmawiam a Ci wtedy jeszcze glosnie j!! no kurwicy z nimi dostaje poprostu i sorry ze przeklinam ale mam juz takiego nerwa ze nie pytajcie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na pewno z czasem będzie lepiej 😉

Fredeczko ach Ci rodzice! Udane z nich stworzenia 😁 😁 😁

Mąż kąpie Pitera i zaraz go podłącze pod cyca 😁

Lipa, że w pracy nie mogę do Was pisać 🤢

Kombinujcie tu jakieś spotkanie póki jest ciepło. Ja też mogę zrobić trochę kilometrów więc nie ma problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dopiero teraz bo po plotkach zabrałam Emile na spacer byłyśmy na placu zabaw i Emi zjeżdżała na zjeżdżalni,a jaką miała radoche i widze że za dziećmi jest bardzo podobało jej się jak tak biegały wkoło niej 🙂
Teraz wykąpana już śpi 🙂

AgniezkoW widzisz ja z miasta to nawet się nie domyśliłam że to zboże 🙂

Ewo z czasem będzie lepiej i tak świetnie sobie radzicie 🙂

A ja też chce na spotkanko ale do fredeczki to nie dojade 😞 ale jak tylko macie okazje to korzystajcie super sprawa 🙂

Emmax czekamy na fotke Lenki w kolczykach 🙂

Coś jeszcze chciałam ale mi się wzięło i zapomniało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy Piter nie pije mleka modyfikowanego.

Fredeczko właśnie wpisałam sobie w necie i do Krajenki mam 298 km 🤪
Piotruś daje radę beze mnie, ale jak już wracam z pracy to potem nie mogę mu zniknąć z oczu nawet na chwilkę. Przez pierwszą godzinę chce być tylko u mnie na rękach.

Mittko Piter tak się za dziećmi ogląda, że prawie z wózka wypada, ciągnie go strasznie. Szkoda, że nie ma wśród znajomych nikogo z dzieckiem w zbliżonym wieku do Piotrka.

Uciekam bo piżamiaki zaraz będą śpiewały piosenkę na dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie.
Fredeczko pytałaś co u małej. W sumie ok, dajemy radę z zaklejonym oczkiem na około 3 godziny 😉
Właśnie sprawdziłam mapę... to np, do takiej Krajenki to ja miałabym 602 km 😁 😲

Ewo z czasem będzie coraz lepiej. I dobrze, że teściowa potrafi zajać się Piotrusiem 😉
Emmax czekam na zdjęcie Lenusi 😉
AgnieszkoW super zdjęcia Niuni!!!
Mittko i AgnieszkoK jak patrzę na Wasze zdjęcia, to myślę dzieciaki miały chyba również frajdę widząc siebie na wzajem 😉 Aj zazdroszczę Wam tego spotkania 🙂
Persy ja używam preparatu mlekozastępczego, więc nie pomogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!

U nas wszystko ok, dopiero dziś zauważyłąm,że Fredeczka dzwoniła, bo mój tel to czasem po parę dni w kącie leży i nawet nie spojrzę 😁

Super,że się spotkałyście, ja mieszkam w Sieradzu, samo centrum Polski i wszystkie macie do mnie stosunkowo blisko. Przykładowo, do Mittki, Ewy, Emax i Kajtuchy mam po ok 150 km 🙂

A poza tym to diabelnie u nas gorąco :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR 🙂

MÓJ MĄŻ DOSTAŁ TELEFON I MUSIAŁ DO PRACY JECHAĆ 😞 NAJGORSZE JEST TO ŻE TO JUŻ MUSIAŁ JECHAĆ I NAWET ZAKUPÓW NIE ZDĄŻYŁ ZROBIĆ TYLKO PO DRODZE COŚ KUPI 😞 ZAWSZE MA WIADOMOŚĆ O WYJEŹDZIE 1 LUB 2 DNI PRZED A TU MU POWIEDZIELI ŻE TOWAR NA WCZORAJ MA BYĆ 🤢 CIEKAWE JAK 🤢 NA SZCZĘŚCIE JADĄ WE DWÓCH 🙂

JA DO FREDKI MAM OKOŁO 200 KM 🙂

DO KAJTUCHY I AKOMPF OKOŁO 100 KM 🙂

A JA NIGDY NIE LUBIŁAM TAKICH KLAPEK 🤢 WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA ŚMIERDZĄCE NOGI 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie kolezanka z chlopakiem byli i wyszli o 22 😠 no az zla jestem a glupio bylo mi ich wypraszac :/ ale Wiki juz spi ...

tylko mama zla bo ani naczyn nie pomylam ani nie poukladalam ubran no ale przy nich mialam to robic?

dziewczyny jak cos to zlot moze byc i w mojej malej Krajanozie 😁

Ami wybaczam 😁

Mittko ostatnio jak dzwonilam spytac o tabletki na gardlo dla ciezarnych to myslalas ze ja cos kombinuje a tak czytam ze jest Ci nie dobrze to moze nam niespodzianke szykujesz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...