Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂

U nas nocka umiarkowana czyli karmienie i spanko,najgorsze jest to że ona o 7 śpi w najlepsze a mamusia musi wstawać :P

Wracając do tej 9-latki to wogóle sobie tego nie wyobrażam zobaczcie to tak jak by moja Dominka została mamą 😲 jakiś koszmar.

Fredeczko bardzo Cię podziwiam ja to nie mam tyle silnej woli żeby takie diety stosować,tymbardziej że ja straszny tyfus jestem i wtedy wogóle nie miała bym co jeść bo tego nie lubie czy tamtego :P

A ja dzisiaj do gina lece,ciekawe co tam u mnie słuchać :laugh: mam nadzieję że wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ja poprostu nie moge patrzec na siebie... jak wazylam 55kg to wydawalo mi sie ,ze jestem gruba a dopiero co teraz? chcialabym wygladac tak jak wtedy... ajjj zobaczymy, w pazdzierniku siorka ma slub i chcialabym "jakos" wygaladac
a tak wogole to cycki mi sie jakies mniejsze zrobily i takiehmm... wiotkie. juz nie wiem co z tym zrobic. chyba zamowie extreme bra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewoje!

fredeczko widzę, że szalejesz tu od rana 😉
ja tam nie wierzę w diety, tzn. wierzę że można tak schudnąć, ale potem nie można zacząć normalnie jeść bo się znowu przytyje. Po prostu trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe. No i to mi nigdy nie wychodzi :laugh: Uwielbiam wszystko co kaloryczne 🤪 Już się boję co to będzie jak przestanę karmić bo uwielbiam chipsy i piwko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Wczoraj zaliczyłyśmy szczepionkę 5w1 oraz pneumokoki. Na szczęście mała spokojna po nich. I muszę się pochwalić. CYCUŚ GÓRĄ :laugh: Moja córcia waży... 5 kilogramów 🤪
A co do zeza.... za 6 tygodni kolejna wizyta, jak nadal będzie tak zezować, to kierują nas do szpitala
Wiola nie daj się, karm cysiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i bylam ostatnio na solarim. Niby tylko na 8 minut ale odrazu lepiej sie czuje, i plecy wygrzalo tak fajnie to tez ulga troche dla kregoslupa. Bo w ciazy wogole sie nie opalalam na sloneczku prawie i blada jak trup jakis bylam :P noi nadal jestem ale raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie pochodze na solarium. Zeby nie przesadzac bo wtedy bedzie ciezko jak widze niektore "laski" hehe to smiac mi sie chce 🙂

Wiki juz nie spi ale lezy w foteliku obok mamy i sie buja ale zaczyna marudzic bo ma czkawke wiec lece zrobic jej drugie sniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale chce zgubic jeszcze 5 kilogramów. Jak dla mnie jedyna skuteczna dieta to dieta MW czyli, że się tak brzydko wyrażę: mniej wpier...ać 😲 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wróciłam do wagi z przed ciąży ale to jeszcze i tak jest za dużo. Największy problem to mam z brzuchem . Jest taki wiotki a jeszcze boli blizna po cięciu jak wkładam spodnie. I dlatego jeszcze chodzę w tych ciążowych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannaNikt ja po porodzie stracilam calkowicie apetyt, jak karmilam piersia to jadlam na sile,zeby mleko miec a jak przestalam karmic to nie jadlam zbyt wiele i i tak jeszcze zostalo 10kg, no i teraz schudlam 3kg wiec jeszcze 7kg do wagi sprzed ciazy ale i tak sie ciesze bo juz 18kg zeszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie, moj maluch spi na balkonie u rodzicow w wozku bo jestem chora i przyjechalam do rodzicow... chyba wychodzi mycie koien w sobote...

ja tez juz waze tyle co przed ciaza ale z brzuchem tez mam problem...

ogolnie to cieknie mi z nosa i gardlo boli, mam nadzieje ze malego nie zaraze...

jutro d ma wolne wiec bede lezec w domu i sie kurowac i zobaczymy...

brakuje mi czasu na wszystko... maly mi zasypia dopiero gdzies kolo 14 dzis wyjatkowo bo jestem u rodzicow i moglam go wystawic na swieze powieotrze a u siebie nie mam balkonu...

jeszcze z 15 minut i do domu...

moj maly jak juz sliczne rozmawia oczuwiscie po swojemu ale ciesze sie z kazdego dzwieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc mamusie 🙂

ale sie wyspałam 🙂 mały jak zasnął o 21 tak dopiero o 6.30 sie obudził 🤪 8h nieprzerwanego snu po raz pierwszy od ponad miesiąca :laugh: :laugh:
zdążyłam nadrobic forum, rozmrozic i umyc lodówke i obiadek wstawic 🙂

Agnieszko84 ja też jestem przeziębiona i nie wiem skąd mi sie to przywlekło bo prawie z domu nie wychodze 😠

widze, że temat diet dziś na tapecie :P ja sie zastanawiam właśnie nad jakąś bo mam jeszcze 7 kg nadprogramowe ale chciałabym tak z 10 sie pozbyc. Wczoraj wytargałam hantle z pawlacza i nawet troche nimi pomachałam jak mały spał-efekt? ZAKWASY 😠 ale sie nie poddaje-dziś też pomacham no i brzuszki zacząłam robic a także upiekłam dużą porcje ciasteczek owsianych z różnymi różnościami i zjadam jak mnie nosi na coś słodkiego, aha i nie kupuje słodyczy-bo jak nie ma ich w domu to mnie nie kusi. Chyba dobrze to wymyśliłam hihihi.

Mittka ja też wielu rzeczy nie lubie i mam problem z dietami-najchętniej połączyłabym kilka z nich w jedną 🤪

gosiag moge zapytac ile przytyłaś w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochaniutkie!

Gosiu dzięki za sms, bardzo się cieszę, że u Antosia lepiej, możesz mi napisać jak się nazywa to lekarstwo, które mu podajesz?

PannoNikt strasznie nie chciałabym rezygnować z cyca tym bardziej, że tak walczyłam o to mleko, juz miesiąc walczę z laktatorem i chyba tylko dzięki mojemu nastawieniu to mleko jeszcze jest. Jednak postanowiłam wprowadzić jedną butlę sztucznego dziennie bo Majka bardzo mało przybiera na wadze 😞 W tym miesiącu przytyła tylko 500gr. Czasem tak bywa, że mimo największych chęci sie nie udaje 😞 😞 😞 😞 😞

Ja mam jeszcze 4 kilo do swojej wagi, brzuszek tez mam taki se ale z tym można sobie poradzic tylko ćwiczeniami i dziewczynki żadne kremy nie czynią cudów, trzeba się wziąć do roboty. Mi się na razie nie chce hehehhe.

Spadam bo mala sie budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja Wam się musze pochwalić że zrzuciłam 10kg które przytyłam w ciąży i jeszcze dodatkowo 3kg mi poleciało teraz waze 55 ale wcale nie jestem zadowolona bo nogi jezcze jak baleronki no i z tyłka przydało by się jeszcze zrzucić,a brzuszek też jeszcze nie wygląda tak jak bym chciała 🙂 ale to tylko o ćwiczeniach mowa jest bo na diete się nie nadaję :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM tutaj macie filmik jak instruktor pokazuje szostke Weidera. Widzicie,ze nawet on sie meczy wiec trzeba sie przygotowac do tego zeby nie skonczyc na mega zakwasach :P

Mittka na uda i brzuch robie przysiady ale po 20 nogi mnie bola hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamy 🙂

Ja ciążowe 12kg straciłam w 2 tyg po porodzie jak wypociłam wodę z organizmu 🙂 ale jak większość z Was chciałabym zrzucić jeszcze z 10, które przytyłam w rok przed ciążą.Teraz ważę 66kg przy wzroście 173 chciałabym 55 jak w latach świetności 🙂
Co do diety to właśnie wpieprzyłam wielkiego schabowego z górą pyrek 🤪 Jeśli chodzi o brzuch to przez 6 tyg nosiłam pas poporodowy i jest nieźle, przed ciążą płaski zbyt nie był i nadal nie jest ale nie zwiotczał bardziej 🙃

Nocka całkiem ok, 2 pobudki, jedzonko i spanko. Dziś mamy za sobą wielką kupę i śpi moja księżniczka 🤪

Wszystkim dwumiesięcznym dzieciaczkom wszystkiego naj!! Moja Basia zaraz 3 miesiące,ale ten czas leci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami czas nie leci tylko ze sie tak wyraze zapierdala :P a wiecie co? ostatnio sobie lezalam w wannie i mi sie przypomnial porod tak z niczego. Ciekawe co to mialo znaczyc hehe :P chyba to,ze niedawno na porodowke jechalam a kruszyna juz gada, fika z brzuszka na plecki, podnosi wysoko glowke ahh... poprostu cuudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...