Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

dzis bylismy na szczepieniu - malusiu plakal a ja razem z nim 😞

powiedzcie mi mamuski czy mbank jes dobrym bankiem i czy ma sie karte ktora mozna placic normalnie w sklepie ...
mysle wlasnie nad mbankiem a inteligo ale nie wiem co jest lepsze

ja tez juz zapominam jak to bylow ciazy i nawet juz prawie zapomnialam jak lezalam w szpitalu po cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

AgaK Wiki tez od wczoraj katarek ma ale wkrapiam jej sol fizjologiczna i odciagam gluty czesto i jest ok.

Jejku Aga jaki Ty chudzielec jestes!

Pikasso doskonale Cie rozumiem ,ze po szczepieniu jest ciezko, my mielismy to samo 😞

A ja podziwiam Wiolke. Dopiero drugi dzien Marcina nie ma a ja juz sie wkurzam, bo jak kapie mala czy karmie czy cos to nie ma mi kto podac cokolwiek no i nie mam nikogo na posylki a Wiolka sama musi wszystko robic 😲 poprostu podziwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO ALE TO ZDJĘCIE JEST Z PRZED PONAD 6 LAT TAKŻE TERAZ JESTEM TROSZKĘ WIĘKSZA :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A MOŻNA DO NOSKA WKROPIĆ SÓL ALE MORSKĄ BO NIE MAM FIZJOLOGICZNEJ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się znowu pokłóciłam z mężem przez tel. To jest tak ciężki przypadek że szkoda gadać... Nie mogę mu nic ponarzekać na to że mały płacze albo że ciężki dzień miałam bo zaraz mówi że przesadzam, wg niego życie z 3tyg dzieckiem jest usłane różami i jest takie wspaniałe i czemu ja w ogóle narzekam. No a dalej to pretensje pod adresem mojej mamy. Że jak mały płacze to ona przychodzi od razu... No nic dziwnego w końcu jak płacze w niebogłosy to każdy by przyszedł sprawdzić co się dzieje. No i że przy kąpieli jest. A no jest bo po cc na kręgosłup nie mogę i ciężko mi wystać nachylona nad małym na przewijaku i go wycierac,smarowac,ubierać więc mi pomaga, a w weekend mama zapytała go czy kąpie małego a on nie, i co? Do kompa poleciał pograć sobie a dziś pretensje. Ostatnio moja mama zauważyła że coś mu nie pasi a mi aż wstyd za niego. Nie rozumiem jak można być tak niewdzięcznym i bezczelnym człowiekiem... Uważam że powinien być jej wdzięczny za to że pomaga mi jak jego nie ma ale najlepiej wpadać do domu tylko na weekendy i krytykować... No i jeszcze mi sypnie tekst że ja bez mamusi nie umiem funkcjonować, że jestem nauczona że ciągle mi ktoś pomaga i nic sama nie zrobię... No co za dupek. Wiecie co, normalnie jest mi tak przykro... Szkoda gadać...

Zaraz idę spać jak tylko mały się od cysia odessie. Dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PicASSO - mam konta w Inteligo i mBank - plusy dla inteligo sa takie, ze jest więcej bankomatow (tak mi sie wydaje) dla PKO BP (do którego nalezy inteligo) niż mBanku, bardzo mi służa powiadomienia sms o każdorazowej transakcji płatne 4,99 na miesiąc a na minus - platne prowadzenie konta i usługa sms i przelewy 0,99
mBank - nie płaci się za przelewy i prowadzenie konta, ale mniej bankomatów chyba jest, a nie wiem jak wygląda opcja wypłat z innych bankomatów. Ostatnio jednak widziałam w " 😜rosto z Polski" jak koleś reklamował konto w mBanku bo ktoś mu się na nie włamał i wyplacił 3000 zł.
Jakbym miała wybierać to wybrałabym chyba jednak ten mBank ze wzgl. na brak opłat. bo na każde konto można sie włamać... zreszta z mojego nie ma co kraść 😁 😁 😁 😁 😁

AgnieszkaK - ale z Ciebie laska! Zazdroszczę!

Gosiag - moja Basia kompletnie nie tolerowała Dicofloru 30 i krzyczała z bólu brzuszka 😞

Wioluś - widze bidulko, ze się juz nieźle wkurzyłaś - zasięgnij porady lekarza, położnej laktacyjnej o ile takowe tam macie i zrób co Ci serducho podpowiada. Mleko matki najlepsze ale zdrowie maluszka najwazniejsze. A Twój instynkt podpowie Ci najlepiej! Szczerze mowiąc to mało Majeczka pije... Moja Basia wciąga tyle na raz... a ostatnio ją odstawiam ciut wcześniej bo się przejada a później ulewa masakrycznie...

Fredeczko - tez sie nastawiam na tą diete Dukana - tylko skończe moja paczkę platków kukurydzianych 😁

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Picasso ja mam konto w Inteligo i nawet jestem zadowolona

Akompf a Antosiowi Dicoflor pomógł. Możesz sobie wyobrazić jaka byłam szczęśliwa gdy zobaczyłam żółtą kupkę w pieluszce 🙃

Wiolu a Majeczka rzeczywiście mało je Antóś na raz potrafi 120 z butli wyciągnąć a jeszcze przy cycu wisi w między czasie. Wiem że bardzo chcesz karmić tylko swoim pokarmem ale spróbuj wprowadzić sztuczne może Majeczce wyjdzie to na dobre. Nie chcę Ciebie namawiać ale pomyśl o zdrowiu Majki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

AgaK hehe dobre, trzeba sie nauczyc czytac ulotki 😁


Kajtucha ajj bo faceci to trudne istoty sa 😠 cale szczescie u nas Marcin cieszy sie,ze mama mi pomaga. No i moja mama nauczyla sie juz,zeby nie narzekac na Marcina w moim towarzystwie, bo wyobrazcie sobie ostatnio z Marcinem caly dzien doomem sie zajmowalismy tzn on pilnowal malej a ja caly dom posprzatalam, ugotowalam im obiadek i pozmywalam naczynia a mama przyszla z pracy i narzeka ze obiad jeszcze nie jest gotowy a po obiedzie nazbieralo sie znowu naczyn i mama caly dzien latala z ciotka a pozniej mi narzekala,ze naczyn nie pomylam a pozniej cos tam narzekala,ze Marcin trocin nie nasypal do poludnia to jej powiedzialam,ze nie nasypal bo pilnowal malej jak ja sprzatalam i gotowalam im obiadek a niepotrzebnie bo i tak jej sie cos nie podobalo i ze ostatnio ona chyba sobie mysli,ze ja w domu wszystko bede jej robic i ze jeszcze obiadek jak tacie pod nos podstawie. No i sie zamknela i przeprosila.


Wiolka a Wiki miala usg brzuszka? moze cos nie tak z zoladkiem? bo to "troche" dziwne, ze ma 2 miesiace a tak malo wcina... Ja Wiki za jakies 2 tyg zaczne robic 180ml bo czasami placze jak wypije 150ml ... i jak daje jej smoczek to iagnie tak jakby chciala mleczko z niego wyciagnac.


Dzisiaj nocka taka sobie ... mialam 2 pobudki :/ i nastepna godzine temu... szkoda,ze Marcina nie ma bo tak to bym sobie jeszcze slodko spala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...