Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM NIEDZIELNIE 🙂

NOCKA W MIARĘ SPOKOJNA 🙂
MAŁY TERAZ PRZY CYCU NA KOLANACH I PIERDZI A JA PISZĘ POSTA :laugh: :laugh: :laugh:

MIŁEJ NIEDZIELI MAMUŚKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Jejku ostatnio brak czasu żeby do Was zajrzeć 😞
a tak mi się stęskniło.Wczoraj zajrzałam żeby coś nadrobić,ale nie zdążyłam.Wyprawiałam córe na wesele :laugh: a potem cały dzień po za domem.

Co tam u Was słychać? zdążyłam tylko doczytać o wypadku.AgnieszkoK dobrze że nic się nikomu nie stało.

Ja we czwartek poszłam do gina,zachodze a tam pustki zadowolona że szybko pójdzie patrze a tam napisane że lekarz chory i nie przyjmuje wrrrrrr no i nic nie załatwiłam.Czytam że już dużo z Was miało lub ma okres a u mnie cisza ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwoniło właśnie moje starsze dziecko,podekscytowane oznajmiło że złapała welon :laugh: 🤪

Wczoraj jak zajechali do hotelu zwiedzała pokój i zajrzała do szuflady a tam jakieś paczuszki babcia się jej pyta co to jest a ona czyta PREZERWATYWY 🤪 babcia biegiem zabrała paczuszki i odwróciła jej uwage żeby się nie dopytywała co to :laugh: :P Wogóle wywijała podobno na parkiecie z kim popadnie,zdaje się że wymęczyła wszystkich którzy się dali :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!

Aga całe szczęście nic się poważnego nie stało....

Ami jestem pewna, że nawet jakbyś nie przeczytała tego posta AgiK o przekręcaniu dziecka do góry nogami jak się zakrztusi to byś sama wiedziała jak się zachować, to przychodzi instynktownie 🙂

Ja też nie mam jeszcze okresu, wcale za nim nie tęsknie, za to mam jakieś dziwne upławy. Tydzień temu robiłam cytologie więc zobaczymy czy cosik się tam nie zaplątało 🤢

Do mam karmiących sztucznym pokarmem, czy kupy waszych dzieci tez tak potwornie walą?!?!?! Hahaha ja tam cigne ten temat kupek hjak nienormalna hahahhaha.

Miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anju 100 lat 100 lat!!!!

Nocka spokojna, o 3 M powstał z martwych, zorientował się,że jestem wściekła i zabrał Basię do drugiego pokoju, a ja pospałam do 10. Za to godz temu wybył z domu, nie mówiąc gdzie się wybiera, napisał tylko smsa,że mnie kocha. Nigdy tego człowieka nie zrozumiem 🙃 🙃

Okazało się,że te perły co znalazłam nie dla mnie 🙃 Jego mama pracuje w lumpku i znalazła w jakimś ciuchu, a on miał tylko sprawdzić w internecie ile kosztują 🤪 A ja mu taki zegarek zafundowałam, ciekawe czy w ogóle będzie o tych walentynkach pamiętał 😁 kłębuszek śpi sobie słodko a ja zastanawiam się gdzie ta moja menda polazła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anju wszystkiego naj naj ... z okazji urodzinek 🙂
ale sobie dzis pospalam ... od 23 do 6 rano - tyle mam energii ze nie wiem co z nia zrobic bo wczoraj sobie posprzatalam mieszkanko 🙂
uciekam na maly spacerek i do kolezanki bo dawno jej nie widzialam ...
buziole dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyneczki 🙂

gosiu widze, że jednak udało Ci sie zameldowac pod starym nickiem 😉

dziękuje Wam wszystkim za życzenia, jesteście kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 zapraszam na wirtualne ciasteczko 😁

Wiolka ja karmie tylko butelką i kupy Bartka śmierdzą zdecydowanie mocniej niż te po piersi 😉

ahh... ale bym poszła na jakieś weselicho....
mittko z tego co piszesz to Dominika sie super bawiła, a historia z gumkami mnie powaliła. Już sobie wyobrażam mine babci 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANJA DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I POCIECHY Z BARTUSIA ORAZ DUŻO MIŁOŚCI ZE STRONY MĘŻA 😘 😘 😘

MITTKO MNIE TEŻ POWALIŁA HISTORIA Z GUMKAMI :laugh: :laugh:

A WESELE SIĘ SZYKUJE BO PRZECIEŻ TWOJA CÓRA WELON ZŁAPAŁA :laugh: :laugh: ŻARTUJE :P :P :P NAJWAŻNIEJSZE ŻE SUPER SIĘ BAWIŁA 🙂 🙂

WIOLA KUPKI PO SZTUCZNYM KARMIENIU STRASZNIE CUCHNĄ WIĘC WSZYSTKO JEST OK 😉
WCZORAJ MINĘŁO 2 TYGODNIE JAK KARMIĘ TYLKO PIERSIĄ :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂

Mittka ale się uśmiałam z tych prezerwatyw 🙂
u nas z kolei sezon wesel się zaczyna bo od strony mamy mam 5 kuzynek młodszych ode mnie, 4 zaręczone i planują śluby. W lutym idę do przyjaciółki na ślub i przyjęcie, wesela nie robią bo ona w ciąży i kasę oszczędzają. W lipcu moja kuzynka ma wesele, we wrześniu druga... Nic tylko kasę wydawać... No i do tego- chrzest w kwietniu, w maju absolutorium kuzynki, w czerwcu roczek mojego chrześniaka i w sierpniu rocznica ślubu rodziców i nasza... Po prostu jakbym na pieniądzach spała...
Ale mam dziś lenia, nie wyspalam się bo mój syn o 8 już zrobił nam pobudkę, zasnął o północy a o 8 już kuniec spania... No i w nocy 2 razy na cyca. A teraz glut mały śpi ale coś się wiertoli.
Dziś przyjeżdża do nas moje ciotostwo 🙂 tzn ciocia z wujkiem więc cały dzień z bańki... Nawet mi się nie chce iść z małym na spacer ale jak się dotlenie to może odżyje...
Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA UGOTOWAŁAM ROSOŁEK 🙂

A MOJA DZIDZIA ŚPI W FOTELIKU W KUCHNI :laugh: :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0149.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anju wszystkiego najlepszego, duzo miłości i radości z Bartusia i mężusia 🤪

Dziękuję za dopowiedzi dotyczące kupek :laugh: :laugh: :laugh: niedługo będziecie mnie nazywać kupkowa Wiolka ahahahahah. Nie wyspałam sie dzisiaj jak nic, mała spi tylko na rękach a jak ja sie chce polożyć to już nie śpi 🤢

Chyba pojade w śierpniu do Polski!!!!! To narazie tylko plan bo musze zorganizowac jedna osobe ktora sie ye mna pryeleci spowrotem do Chorwacji 🙃 no zobaczymy ale i tak jestem podjarana samym pomyslem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Ja pofarbowalam sobie wkoncu wloski 🙂

Wiki juz troche lepiej...

Czy wam marimer tez tak mocno psika? ;/

A Marcin mi zrobil niespodzianke iiii.... wczoraj juz zaplacil cala kwote za domek nad morzem 🙂


AgaK trzymam kciuki za zdrowko bratowej i bratanicy .


Ami nja cale szczescie pamietam z PO co robic, bo tak samo mialam...
A zegarek extra 😁 ja nie wiem czy Marcin cos mi kupi, czy wogole gdzies mnie zabierze... odemnie dostal przedwczesny prezent walentynkowy, odzywki na silownie, cieszyl sie jak z zadnego innego prezentu by sie chyba nie cieszyl.

AgaK oplaca sie te pampersy.

Persy wlasnie moja mama dzisiaj mowila,ze Wiki jakby zabki miala dostac... caly czas sie strasznie slini, czesto marudzi, jezor wypycha, raczka masuje dziaselka.. ale watpie, ze zeby juz dostanie... tez trzeci miesiac leci, ale za wczesnie mi sie wydaje..

Anja STO LAT! a maaz faktycznie wczoraj sie niezbyt zachowal ,ale przypomnij sobie, ze Marcina nie bylo u mnie na urodzinach... humor Ci sie odrazu poprawi... bo zawsze milej jak sie wie, ze i ktos mial spaprane urodziny.

Piszecie ,ze wam sie ostatnio cos z facetami nie uklada a ja musze powiedziec, ze od jakiegos czasu mi i Marcinowi sie uklada tak jak kiedys, na poczatku... chcialabym zeby tak juz zostalo ale zobaczymy...
no i wczoraj wieczorem jak sie do siebie dopadlismy to.... hihi ^^ dziwne, ze po porodzie jest mi lepiej niz w ciazy i przed ciaza...

Mittka ja dostalam krotko po tym jak na butle przeszlam...
Mittka a gdzie cora szla bez Ciebie na wesele ? :P czyzby slub sie Tobie szykowal cory w najblizszym czasie hehe?


Wiolka Wiki jak sie zwali to wali mocno 😁 Marcin raz mial wyrzucic pampersa to podszedl i mowi do mnie "baka puscilas" hahaha a ja mowie,ze pampers jest z kupa 😁


O kurcze, ami ale maz Cie urobil z tymi perlami :P a zegarek full wypas :P

Ja dzisiaj na obiad mam pieczonego lososia i pieczonego kurczaka :P

Wiola, fajnie,ze byc moze przylecisz 🙂 a jesli ktos ma wrocic z Toba do Chorwacji to ja sie pisze 😁 a tak serio to korzystaj poki mozesz, bo do 2 latek sa bilety lotnicze darmowe a pozniej trzeba placic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anju wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Wiolu cieszę się, że maleńka w końcu robi normalne kupki 🙂

A ja wczoraj pierwszy raz dałam małej smoczka 🤪 Pokłóciłam się z mężem i byłam tak zdenerwowana, że chyba udzieliło się tej małej i kiedy się najadła, zrobiła kupkę, rozbudziła się na nowo i zaczęła ssać piąstkę. Wiedziałam, że nie mogę dać jej cyca, bo zwymiotuje z nadmiaru... Uśmiałam się, bo nie potrafiła ssać smoczka, ale jak w końcu załapała to w przeciągu sekundy zasnęła.
Ciekawe czy incydent smoczkowy jeszcze kiedyś się powtórzy 😉

Mittko uśmiałam się z tych prezerwatyw.

Uciekam się szykować do miasta. Nie odzywam się do męża, więc jadę sobie poprawić humor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaa właśnie spojrzałam na ceny i troche podskoczyly od ostatniego razu jak patrzałam a za niemowle trzeba płacić 45 zł :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: kretynstwo 🤔

Acha i Ami to Cie mężuś \zrobił :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mittka historia z prezerwatywami mnie rozwaliła, biedna babcia :laugh:

dziewczyny jak chcecie sobie poprawić humor to pomyślcie sobie o mnie, urodziny sama, walentynki sama, święta bez męża i tak wymieniać moge w nieskończoność, także wyluzujcie i nawet jak się trochę posprzeczacie to macie tych swoich facetów więc i tak lepiej ode mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

Ami gratuluję opanowania. Z perłami niezły numer :laugh:

Ja ostatnio jak dawałam Piotrusiowi witaminę K to kapsułka wpadła mi do jego buźki, przewróciłam go na bok i na szczęście udało mi się ją wyjąć. Jak już było po wszystkim to rozryczałam się jak dziecko.

Mittko świetna historia z tymi prezerwatywami :laugh: :laugh: :laugh: Babcia pewnie nieźle się zestresowała haha.

Aniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! Dużo miłości!

Wiola dopiero co nie mogłyśmy się doczekać rozmów o kupkach więc się nie przejmuj, to dla nas temat nr 1 :laugh:

Persy to dzieci mogą tak wcześnie ząbkować???? Nie wiedziałam!
Mój Piotruś się strasznie ślini i właśnie miałam Was pytać czy Wasze dzieciaczki też tak mają. Jęzorek też ciągle wystawia i ssie piąstkę.

Fredeczko fajnie, że częściej się udzielasz na forum, od razu mi lepiej jak widzę takie dłuuuugie posty.

AgaW ja nie miałam jeszcze okresu. Mężowi na walentynki też dam w zęby :laugh:

PannoNikt nic tak nie poprawia humoru jak zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU JAK PRZYLECISZ DO POLSKI TO DAJ MI ZNAĆ KIEDY WRACASZ TO JA TEZ Z TOBĄ WRÓCĘ :laugh: :laugh: :laugh:

A CO DO SMOCZKA TO MÓJ BARTEK ZA CHINY NIE CHCE SSAĆ 😞 OD RAZU MA COFKĘ 😠 ALE PIĄSTKI TO LECĄ W RUCH I WIECZNIE MA JE OBŚLINIONE :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko Dominika z dziadkami pojechała na wesele do mojej kuzynki 🙂 i tak się zastanawiam jak przyjedzie do domu żeby nie zaczęła mnie wypytywać o te prezerwatywy :P

Wiolu łącze się z Tobą ja też wiecznie sama z tą różnicą że mój mąż na święta przyjeżdża o ile blisko ma 🙂

AgnieszkoK Bartuś słodko śpi 🙂

Moja Emila też straasznie się ślini i piąstki mamla co troche no ale na ząbki to jeszcze za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Waszystkie mamuśki!

Aniu wszystkiego najlepszego pociechy z syneczka i męża 😘

Mittko całkiem fajną przygodę babcia miała z gumkami 🙃

Wiolu widze że Majeczka ma sie lepiej. A co do śmierdzieli w pampersach to Antek też potrafi ładnie strzelać:P

Agnieszko ale Bartusiowi słodko sie śpi. Moje małe szczęście śpi na polciu. Tata zrobił wynalazek że wózio się buja a ja mam troche czasu dla siebie 🤪 Fajnie mieć wynalazcę w domu. A patent fajny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...