Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A TO MÓJ JAK SSIE PALUSZKI :laugh: :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartu__0151.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodziutki Bartuś 🙂

Muszę Wam powiedzieć, że mój mąż kupił dzisiaj taką grę nintendo Wii, trzyma się dżojstik w ręku i np. przy grze w tenisa rusza się rękoma jakby trzymało się rakietę, czad po prostu! Graliśmy w kręgle (wygrałam!) w tenisa i boks. Przy boksie to się nieźle namachałam :laugh: :laugh: :laugh: Najfajniejsze jest to, że można sobie kupić płytę z aerobikiem i taki step podłączyć i normalnie się ćwiczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki!

Śliczne zdjęcia! Rosną te nasze pociechy!
A ja dziś ogarnęłam całą chate bo wczoraj byliśmy u teściow i nie było kiedy a dziś gości będziemy mieć...

A dzidzie nasze sie ślinią bo miedzy 2 a 3 miesiącem ślinianki zaczynają pracować jak u dorosłego człowieka i produkują ślinę a dziecko jeszcze nie do końca potrafi ją połykać na bieżąco 🙂 Moja niunia robi baloniki ze śliny 😁

No i też się uśmiecha pełną gębą już!!! 🙂 Wstawie zdjęcie na NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja tekst mnie rozbawił do łez!!!

A widziałyście jakie zajebiste zabawki sa w biedronce? Za 14,99 kupiłam takiego lewka, można go zawiesić przy budce wózka, jak sie pociągnie za ogonek to wibruje, ma lustereczko i w ogóle jest kolorowy 😁 Śliczny i niedrogi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

DZIŚ ZNÓW WYRWAŁAM SIĘ DO TEŚCIOWEJ :P

FREDECZKO I AKOMPF WASZE DZIEWCZYNKI SĄ PRZEŚLICZNE A TE UŚMIECHY SĄ POWALAJĄCE 🤪 🤪

A TERAZ IDĘ SZYKOWAĆ KĄPANKO BARTKOWI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też po kąpieli. Sklejona wanienka okazała się jednak nie sklejona i cała ława mokra... Jutro spróbuje kąpać małego w naszej wannie. Mam nadzieję że kręgosłup mi na to pozwoli. W łazience jest cieplej niż w pokoju i w ogóle...
Kurcze fajne ta zabawka. Muszę się przejechać do biedronki... Tylko nie wiem kiedy bo męża nie będzie do niedzieli wieczora...
A dziś moja ciotencja i wujcio kupili mojemu maluszkowi śliczną matę edukacyjną i grzechotki 🙂 mały leżał w łózeczku i spał ale znowu się obudził. Ja już nie mam siły na te jego wieczorne numery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
u mnie dalszy ciąg ząbkowania...o ile w ciągu dnia można ją jeszcze czymś zainteresować to jak tylko zbliża się wieczór zaczyna się marudzenie i płacz...zasypia i budzi się po 10 min i tak cały czas. Pewnie znów nam się zejdzie do 2-3 w nocy zanim padnie.

Jutro idę kupić Ibuprofen - podobno działa - dzieci mniej płaczą i się tak nie męczą 😞 😞 😞

Anja - wszystkiego NAJ, NAJLEPSZEGO!

Ja też kupiłam taką zabawkę w Biedronce - tyle że LWA 🙂

Ewa84, jasne, że można zacząć ząbkować w 3 miesiącu, bywa iż nawet wcześniej.
A ponieważ jest to sprawa genetyczna, tak więc stawiam u Madzi na ząbki a nie inną dolegliwość. Tym bardziej iż nie ma objawów przemawiąjących za inną chorobą.

Ale biedna strasznie się męczy. tak mi jej szkoda 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy! Juz ząbki? Kurde szybko! A po czym poznajesz? Bo jeśli po ilości śliny to to tylko ślinianki zaczęły produkcję, ale widzę, że ibuprofen chcesz dawać to pewnie jakaś gorączka czy coś tak?

oto te zabawki z biedronki : http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php - kliknąć trza na zabawki dla niemowląt

A my już pożegnaliśmy gości, wykąpaliśmy małą i teraz słodko śpi. Mam nadzieje, że bedzie sobie nynać do 3:30 co najmniej a nie tak jak dziś - co 1,5 godziny pobudka... Oj dała nam dzidzia w kość dziś.

Kuzyn męzunia był wraz ze swoją druga połówką i przywieźli w pezencie dla Basiulka ślicznego hipcia, który w swoim brzuszku skrywa termofor! Niesamowity! Jutro Wam wkleję zdjątko, bo dziś termoforek grzeje juz nózie Królewny :]

Dobranoc mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny, ja już nie wiem co z tym moim dzieckiem jest... Pół godz przed kąpielą dostał cyca, po kąpieli też. Zasnął. Spał u męża na rękach. Po pół godz położył go do łózeczka bo złapał twardy sen. Po chwili płacz... Biorę go a on szuka cyca. No to do piersi. Zasnął. Znowu łózeczko... Znowu płacz. Próba podania glukozy- wypił coś tam. Płacz, znowu szuka cyca... Cyc i ... Zasnął... No i odłożyłam go do łózeczka i póki co śpi ale życie nauczyło mnie jednego- kiedy pisze że śpi to on za chwilę robi mi na złość i się budzi z płaczem...
Nie wiem czemu on tak ciągle tego cyca. W ciągu dnia i w nocy starcza mu jedna pierś a codziennie wieczorami je tyle jakby robił zapas na kilka dni... Już nie wiem co mam robić żeby zaczął normalnie chodzić spać. Nie ma kolek, od kiedy daje mu herbatkę koperkową ładnie wali pierdy i wszystko jest ok tylko jest mega głodny ciągle... Nie mogę iść się umyć bo ledwo do wanny wejdę do już słyszę płacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo 🙂

Akompf dzięki za linka 🙂

Kajtucha co do Twojego problemu... napisze tak: mój Bąbel rano ok 8-9 zjada, ok 120-150 i w ciągu następnej godziny jeszcze ok 100 ml a potem zasypia na 3-4h i znowu 100,sytuacja powtarza się wieczorem-przed pójściem spac o ok 20-21 zjada w ciągu godziny ok. 250 ml i to mu starcza na całą noc praktycznie-budzi sie ok 5-6 nad ranem-więc może faktycznie robi coś w rodzaju zapasu na noc 😉

a jeśli chodzi oto, że nawet nie możesz się wykompac to kup laktator i niech ktoś nakarmi małego. Ty też musisz miec chwile dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...