Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

AguśK fajnie że mąż Ci takie niespodzianki robi 🙂

Moja żabka sobie smacznie śpi, kurcze juz pora kąpania a ona od spaceru śpi, tylko raz sie przebudziała na cyca , przez sen pojadła i lulka dalej...musze ją zaraz obudzić ...

Mittko moja Lenka tez nie śpi na brzuszku, baaa , ona nawet na brzuszku nie lubi leżeć, wytrzymuje minute i ryk na całego 🙂

No nic, ide szykowac wanienkę dla słonka mojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ostatnio mało śpię i jeszcze głowa mnie boli. Ale to przejściowe.

A tak mój skarbek śpi z moją kocią [img size=426]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SDC14453_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale słodko sobie spiocha! O kurcze, aż tam mu wskoczyła 🙂 ja się boję kotów. U teściowej jest pers, olbrzym niesamowity i obydwoje się nie lubimy ale to chyba dlatego że on jest prezentem od eks mojego męża... Ale tak to boję się kotów przez to że kiedyś się nasłuchałam o tym doskakiwaniu do tętnicy...
Wiesz co Gosiu, ja czuje się tak samo, też mało śpię, mały się w nocy budzi co 1,5godz na cyca więc nie zdarze zasnąć jak już muszę wstać 😞 no i głowa mi pęka niesamowicie, z tym że ja wiem że to od niskiego ciśnienia. Niestety a pogoda poprawić się nie chce...
A byłam dziś u gina na kontroli z rana i zrobił mi usg przez brzuch i wszystko jest ok. Najlepsze jest to że od ponad 3 lat mam coś co wygląda na torbiel i na początku była w jajniku a po ciąży jest w macicy. Coś nieznanego pochodzenia, torbiel by rosła albo zmniejszała się po tabletkach a ona od trzeci lat jest taka sama. Może to być pozostałość po jakimś stanie zapalnym o którym nie wiedziałam i nie leczyłam. Pytałam skąd problem z ta raną to mi powiedział że to gowno prawda że tak jak mówili lekarze jest od moich dodatkowych kg bo nawet szczupłe kobiety mają taki sam problem jak ja i nie ma na to reguły. Mogłam mieć bakterie w organizmie a przy operacji w osłabionym organizmie po prostu się ujawniły ale jak powiedziałam że wyniki krwi miałam wg lekarzy najlepsze na oddziale to mi powiedział że to oni w szpitalu mnie zainfekowali... No i wszystko jasne. Dał mi receptę na tabletki anty ale nie minęło jeszcze 6tyg od porodu więc muszę czekać zanim je zażyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu moja kicia uwielbia spac w łóżeczku Antosia, ale na szczęśie tylko w nóżkach mu śpi.

Ja tez ostatnio tak sypiam. Dokładnie od tygodnia Antek budzi się o 2.45 a później co jakieś 45 minut budzi się po doi cyca po czym przy nim usypia i tak jest do 7.00 I tyle jest mojego spania bo trzeba wstawać i szykować strszego synka do szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ALE FAJNIE TWÓJ ANTOŚ ŚPI 🤪 🤪
A KOTY TO JA UWIELBIAM I TEZ SŁYSZAŁAM ŻE SKACZĄ NA ŚPIĄCE OSOBY ALE W WIĘKSZOŚCI TAKICH PRZYPADKÓW TO NA MĘŻCZYZN DLATEGO ŻE MAJĄ TAK ZWANE JABŁKO ADAMA I SKACZĄ DLATEGO ŻE TO JABŁKO SIĘ RUSZA 🙂
A DZIŚ SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE MÓJ KOTEK ZDECHŁ 😞 BYŁA TYPOWĄ PODWÓRKOWĄ KICIĄ DACHOWCEM A SPAŁA W KOTŁOWNI ALE DLACZEGO ZDECHŁA TO NIE WIEM 😞
ALE JAK SIĘ PRZEPROWADZĘ DO NOWEGO DOMKU TO BĘDĘ POLOWAĆ NA PERSA Z BIAŁĄ SIERŚCIĄ 🙂 :laugh: ONE MI SIĘ CHOLERNIE PODOBAJĄ 🙂 😉

A JA SWOJEGO PULPECIKA JUŻ TEŻ WYKAPAŁAM JEST PO KOLACJI I ŚPI 😆 DZIŚ NA WIECZÓR TROSZKĘ MARUDA W NIEGO WSTĄPIŁA I NIE MÓGŁ ZASNĄĆ NAWET PRZY PIERSI 🤨 MIAŁ NAWET ATAK TEJ SWOJEJ ZŁOŚCI CO KIEDYŚ JAK CYCUSIA MIAŁ DOSTAĆ ALE UJARZMIŁAM GO I POTEM ŁADNIE ZASSAŁ 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A My też już dawno po kąpieli,moja mała śpi.
Chciałam do Was z wanny napisać,ale Emila zaczęła się budzić jednak starsza siostrzyczka zareagowała dała smoczka i mała zasnęła spowrotem :laugh: jak to dobrze mieć w domu taką pomoc 🙂

Gosiu,ale kicia fajnie śpi z Antosiem 🙂

AgnieszkoW moja Emilka też poleży chwilke na brzuszku i potem wydaje takie odgłosy nieszczęścia że zaraz ją odwracam :laugh:

Ok moje maleństwo śpi więc i ja zmykam się położyć.
Miłej i przespanej nocki mamusie.Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

ja tylko na chwilke, coś Wam opowiem: przeglądam w necie diety a mój M mówi, że zna super diete warzywną. Oto ona: worek kapusty na plecy i po schodach kilka rundek 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 jeszcze kwicze ze śmiechu 🤪

mały wypluskany i śpi, teraz ide sie zając M... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wczoraj bylam w szkole , dostalam 4 i 5 🙂 wiec nie jest zle :P

Marcin wczoraj zaprosil mnie do kina na niedziele ale nie pojedziemy, nooo chyba ze bedziemy siedziec calkiem z przodu i z boku :| mowilam mu o tym juz 2 tygodnie, ale on mnie nie sluchal no i widac jak jest... ale i tak ciesze sie,ze sie stara ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

U nas nocka po staremu czyli spanko do 4 karmionko i potem od 6 tylko drzemanie bo mała cały czas się wierciła.Teraz leży w łóżeczku i coś tam marudzi :P

AgnieszkoK Dla Ciebie i męża wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy ślubu,duuużo miłości pociechy z synków,wymarzonej córeczki :laugh: 🤪 oraz samych pogodnych dni w waszym małżeństwie 😘

Aniu Twój mąż poraz kolejny pokazuje swoje poczucie humoru :laugh:

Fredeczko a dlaczego musieli byście siedzieć z przodu i z boku?? Gratuluje takich pozytywnych ocen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

NASZA NOC TEZ W MIARE OK. WSTAŁYSMY O 9.40 ALE OD 7 RANO LENKA MUSIAŁA JUZ MIEC W BUZI CYCA BO BYM NIE POSPAŁA INACZEJ :laugh: I TAKI NA NIA ZNALAZLAM SPOSÓB.

AGUS WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ROCZNICY. DUŻO MIŁOŚCI DLA WAS I JESZCZE 100 LAT W SZCZEŚLIWYM MAŁŻEŃSTWIE 🙂

GOSIA ALE ANTOŚ MA FAJNEGO KUMPLA W ŁÓŻKU 🙂

KAJTUCHA WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :*

FREDKA GRATULUJĘ DOBRYCH OCEN, ZDOLNA Z CIEBIE KOBITKA 🙂

ANJU ALE TWÓJ MĄZ MA POCZUCIE HUMORU ..PODOBNE DO MOJEGO, DOGADALI BY SIĘ NASZE CHŁOPY 🙂

A MY DZIŚ NA BIODERKA JEDZIEMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka kiepska bo wczoraj pospaliśmy po południu dużo to w nocy Okruszkowi spać się nie chciało i pobudki co godzinkę były 🥴 :laugh:

AgnieszkoK1601 pisałaś wczoraj że Twój synek miał atak złości na cycusia możesz mi napisać mniej więcej jak to wygląda i czym go ujarzmiasz bo mam chyba podobny problem z Kamilem od kilku dni tak płacze jak mam mu pierś podać że masakra, sutka ma już w buzi a zamiast ssać to płacze wniebogłosy 😞
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 😘

Anju chyba skorzystam z tej diety bo mi 7kg na plusie zostało:laugh:

Mam skierowanie na bioderka (ciekawe czy już nie przeterminowane bo z grudnia 🤨 ) a w moim mieście okazało się że już nie robią i muszę prywatnie gdzieś iść ciekawe ile to kosztuje...? 🤨

A to mój urwis mały 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

U nas nocka tez w miarę czyli standardowo. Do 3.00 piękny sen a potem już po śnie 🤪

Agnieszko wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń no i aby tych rocznic było jak najwięcej 😘 😘

Aniu trzeba powaznie przemyśleć pomysł Twojego męża może się sprawdzi w praktyce. U mnie juz schody są tylko brak tej kapusty 🙃 Więc narazie kilogramy tez zostaną.

Fredeczko oby tak dalej. Dobrze wiem co to jest nauka z malutkim dzieckiem. Na pewno dasz radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU MY IDZIEMY PRYWATNIE NA BIODERKA, KOSZT 50 ZŁ.
MASZ PIEKNEGO MĘZCZYZNE.

http://www.dziennik.pl/kobieta/emocje/article539425/Karmila_piersia_8_letnia_corke.html?service=print CO O TYM SĄDZICIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

RAZEM Z MĘŻEM DZIĘKUJEMY BARDZO ZA ŻYCZENIA 🙂

ASIU MÓJ SPOSÓB JEST TAKI ŻE JEŻELI MA NAPAD ZŁOŚCI PRZY CYCKU TO JA GO NAJPIERW STARAM SIĘ ULULAĆ I DAJE NA PÓŁ ŚPIĄCO I RACZEJ TO POMAGA BO POTEM SSIE ŁADNIE 🙂
POSTARAJ SIĘ TAK MOŻE I U CIEBIE POSKUTKUJE 😉
A KAMILEK JUŻ TAKI DUŻY JAK LEŻY NA PRZEBIERAKU 🤪 ŚLICZNIUTKI CHŁOPCZYK 🙂

O JEJ AGNIESZK0 NIE MAM POJĘCIA CO MOŻNA WZIĄĆ NA PRZEZIĘBIENIE KARMIĄC PIERSIĄ 😞 NA PEWNO LEKI HOMEOPATYCZNE ALE CO DOKŁADNIE TO NIE WIEM 😞

ANJA NORMALNIE UŚMIAŁAM SIĘ DO ŁEZ Z PROPOZYCJI DIETY TWOJEGO M :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

FREDECZKO TO SUPER ŻE TAK DAJESZ SOBIE RADĘ W SZKOLE 🙂 PODZIWIAM CIĘ BO PEWNIE NIE JEDNA Z POWODU CIĄŻY I MACIERZYŃSTWA RZUCIŁA BY SZKOŁĘ 🙂 JA TEŻ JESTEM PEWNA ŻE DASZ RADĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...