Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

właśnie mu nagadałam, to teraz obrażony na cały świat, mam serdecznie dosyć, człowiek się stara a on ciągle niezadowolony, jest to zupełnie inny człowiek, niż ten którego poznała, z niczego niezadowolony, nawet dzieckiem nie umie się zająć, jak ją weźmie na ręce to na 5 min i zarz mi mówi no weź ja, bo on zmęczony, ehhh szkoda gadać 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh szkoda gadać, ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów (a zwłaszcza jego) 😠 😠 😠 😠 😠

jak nie smoczyce to mężowie kub inne stwory zatruwają żys=cie grudniówką 😠
a moja lady już smacznie śpi jak mamusia utulila, bo "tatusiowi" to bardzo płacze 😁 wiadomo zna się na ludziach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc lasencje!

Nie odniose sie poki co do postow bo zescie 19 stron naskrobaly!!!!!! 🤪 🤪 🤪

My dzisiaj latalismy po lekarzach, najpierw pediatra, na nia po prostui nie mam slow 😠 😠 😠 no ale w koncu z wielka laska dala nam skierowanie do dermatologa z ta buzka i okazalo sie ze Majeczka ma jakies grzyby na policzkach 😞 😞 😞 😞 najwazniejsze ze wiemy co to za gowno i zaczelismy to leczyc,podobno trwa to bardzo dlugo ale na szczescie nie jest to takie niebezpieczne. Kurwa zatlukla bym ta pierdolona pediatre, sepi kurwa na skierowania!!!!!!! Sorki 😜

Poza tym dzisiaj bioderka i wszystko piekniutko i w porzadeczku u Majki a ja niestety mam zapalenie miesnia i zajebiscie mnie boli 😞

KUPILAM DZISIAJ NAN 1 zobacze 🤪

Ide nadrabiac 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka u smoczycy też płacze, a ta ją na siłę chce bawić 😁 😁 😁 😁
Aga ostatnio to on sobie nic z nikogo nie robi, kiedyś to się bał smoczycy a teraz niestety 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to niedobrze, a pracuje?

moj kolega to ma takie napady picia ze mial wszysta nawet plytke to sobie ja wydlubal sam... alkohol jest zly.. bleee... zrujnuje kazda rodzine...

emmax zrob cos z tym bo ozna tego kolegi za kazdym razem po piciu i po przeporsinach wraca do niego i to sie tak w kolko kreci... maja 2 dzieci... a on ma 33 lata i byl juz przez picie nawet w spiaczce przez 2 tyg i nic go to nie nauczylo...

zaraz bedzie house.. mykam do lozeczka.. przytulic sie do meza bo grzeje lozko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...