Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kajtucha no z tego co wiem to karmi się na żądanie i pewnie dziewczynki też tak robią.Ta Twoja teściowa to jakaś porąbana jest.No ale najlepiej powiedzą Ci dziewczynki które jeszcze karmią piersią 🙂

Ok ja zmykam mamusie bo padam na pyszczek.Emila daje popalić i nie wiem czy pokasłuje czy się krztusi.Musze jutro posłuchać czy się to będzie powtarzać 😞

Dobranoc kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KAJTUCHA JAK NAJBARDZIEJ NA ŻĄDANIE 🙂 NIE SŁUCHAJ TEŚCIOWEJ BO PIERDOLI GŁUPOTY TRZY PO TRZY PARA PIĘTNAŚCIE 😁 😁 😁 😁 😁

MAMUSIE JA WAM MÓWIĘ JUŻ DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtusia ja tam karmiłam na żądanie i tak sie karmi piersią. Kiedyś to sie karmiło na godziny i dlatego Twoja teściowa jeszcze żyje w tamtych czasach. Nie daj sie temu babsztylowi tak terroryzować. A twój mąż to też szkoda gadać straszny mamin synek, zero własnego zdania. Co mamusia powie to tak ma być. Ty to masz stalowe nerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha powiedz teściowej żeby spadała na drzewo ze swoimi głupimi radami. Karm Szymusia na żądanie i nie przejmuj się jej gadaniem.
Piotruś czasami je co 3 godziny, a czasami co godzinę, dzieci karmione piersią same ustalają częstotliwość i przecież nie będziemy trzymać dzieci głodnych!

Ajjj przekichane macie z tymi teściowymi, zróbcie z tym porządek bo inaczej będziecie się męczyć do końca życia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha co za babsztyl z tej Twojej teściowej, widzę że gada tą samą pierdołę co moja teściowa, bo też mi tak kazała 😁 😠 Ja karmię tylko i wyłącznie na żądanie 😉
Każda mama ma swój instynkt i nim się kieruj 😉

Agnieszko84 ślicznego masz synusia... A brzuszek miałaś rzeczywiście duży 🤪

Akompf super wyglądacie!!! I przyznam rację dziewczynom, że Basia jest podobna do tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! dziewczyny ale sie wkurwilam! ktos mojej kolezance nagadal ze ja gadalam ze jak u niej bylam to moja mala sie od niej cmieniucha zarazila a to gowno prawda!! przeciez WIki ciemieniuchy nie miala!! ale mam nerwa normalnie ah!!

jeszcze okres odstalam dzisiaj grrr

jakos tak caly zdien zabiegany mialam i sie ni e odzywalam a naskrobalyscie 31 stron i niepamietam juz co i jak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha - na żądanie zdecydowanie! Ja na szczęście nie mam z tym problemu bo Basia sama sobie odlicza te 3 godzinki 🙂 Ale na mleku modyfikowanym już trzeba 🙂 Za to mi teściowa mówila, że żeby niunia spała całą noc nie podawać w nocy mleka tylko wodę, herbatkę. W końcu przestanie sie domagać. Oczywiście jesli bardzo zalezy żeby sie wyspać w nocy - np z powodu powrotu do pracy 😞 Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

No to Aga miałaś trojaczki na chwilę !? Osz kurcze 🙂 Dzielna jesteś! :]

Mittka- oby Emilce nic nie było 😘. A tak poza tym strasznie mi sie spodobało imie Twojej córeczki!

Aga84 - ale brzuchol! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
To ja wstawie jedno z moich ostatnich zdjęć bo mnie natchnęłąś i poszperałam trochę 🙂 Przyznam, ze tęsknię za brzucholkiem, ale ostatnio myślałam, że powtórka z rozrywki to mnie ciarki przeszły. Testu nie kupiłam ale chyba nic z tego 🙂

[URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc4756.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9311/dsc4756.jpg[/IMG][/URL]

Dobranoc moje kochane [Babolki] !

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Kupiłam wczoraj 3 kaszki mleczno ryżowe BoboVita w promocji z puszką do przechowywania kaszki. Dwie malinowe i bananową 🙂
Dałam Kamilkowi na łyżeczce malinowej i aż się trząsł do tej łyżki tak mu zasmakowała 🤪
Powinnam dać ze 3 łyżki ale ja mu dałam 6 bo tak patrzył za nią ze hej 🤪 🙂

Dzisiaj jadę do swojego miasta, chyba ziemię ucałuję jak Papież gdy z samochodu wysiądę 🤪 Wracam w niedzielę wieczorem dopiero, ach jak się cieszę 🤪 🤪 🤪

Spróbuję nadrobić forum od wczoraj ale nie wiem czy dam radę 😜
Wkurzam się bo jak tylko Kamil marudzi za głośno to smoczyca przylatuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁ 🙂

MOJE DZIECKO DZIŚ O 4.50 SIE OBUDZIŁO I ZACHCIAŁO JEJ SIE ROZMAWIAĆ 😠 ALE NA SZCZESCIE TRWAŁO TO TYLKO PÓŁ GIDZINY I SPAŁYSMY DO 8 🤪

PERSY JA DO SPANIA ZAKŁADAM LENIE BODY Z DŁ RĘKAWEM I PÓŁŚPIOCHY, LUB PAJACYKA Z DŁ RĘKAWEM BEZ NICZEGO POD SPODEM ( ZIMĄ ZAKŁADAŁAM POD PAJACA BODY Z KRÓTKIM RĘKAWEM)
A NA DZIEN UBIERAM JEJ BODY Z DŁ RĘKAWEM I RAJSTOPKI LUB BODY Z KRÓTKIM RĘKAWEM, JAKAŚ BLUZECZKA I RAJSTOPKI 🙂

KAJTUCHA PODPISUJĘ SIE POD ZDANIEM DZIEWCZYN - KARM SZYMKA NA ŻĄDANIE I NIE SŁUCHAJ TEŚCIOWEJ...
RĘCE OPADAJĄ....

ASIULA NIE MARTW SIE, JUZ NIE DŁUGO Z TEŚCIOWĄ POMIESZKASZ 😁 😁

MNIE TEZ SIE WCZORAJ NA WSPOMNIENIA ZEBRAŁO ALE TROSZKE PÓŹNEJSZE NIŻ CIĄZA. OGLĄDALIŚMY Z MĘZEM NASZE ZDJĘCIA ŚLUBNE... OCH , SZKODA ŻE TO JUZ NIE WRÓCI.


MIŁEGO DNIA KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

U NAS NOCKA NIE BARDZO PRZESPANA DLATEGO ŻE MĘŻUNIO PRZYJECHAŁ O PÓŁNOCY DO DOMKU NO I ZANIM SIĘ WYKAPAŁ, ZANIM NO WIECIE TEN TEGES, A JESZCZE BARTEK SIĘ OBUDZIŁ WIĘC SPAĆ POSZŁAM OKOŁO 3 😞 🤢 ☺️ 😜 🙃 😁

AKOMPF ŚLICZNIE WGLĄDAŁAŚ Z BRZUSIEM 🙂 TĘSKNI MI SIĘ ZA SWOIM 😜 😉 😁

JA UCIEKAM BO JEDZIEMY DO TEŚCIÓW WIĘC BĘDĘ WIECZORKIEM 🙂

PISZCIE DUŻO ABYM MIAŁA CO ROBIĆ WIECZORKIEM 😜 😜 😁 😁

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂

U nas nocka taka sobie,na moją jednak żadne kaszki nie działają i tak się budzi eh po za tym kiepsko spała kręciła się bardzo i o 3 wzięłam ją do siebie.Po za tym to kaszelek taki bardzo leciutki ale jest i tak się zastanawiam czy moge podać jej coś na własną rękę?
Emmax ty podajesz Lence Stodal taki normalny czy jest jakiś dla dzieci?? Po za tym musimy wrócić do inhalacji bo znowu charczy.Eh

Akompf ciesze się że spodobało Ci się imie Emilia 🙂
Brzuszek fantastyczny na razie mi go nie brakuje,ale pewnie jak ktoś blisko będzie w ciąży albo któraś z Was 🤪 to mi się zatęskni 🙂

Fredeczko nie martw się.KIedyś i Wy z Wikusią będziecie we trójke 🙂 i nie smutaj 😘

Coś miałam jeszcze napisać ale jak zwykle zapomniałam.Kurcze jak rano wstałam to były 2 stopnie na termometrze brrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i przypomniało mi się.Do spania zakładam tak jak AgnieszkaW albo samego pajaca z długim rękawem,albo body z długim i półśpiochy.A po domu body z krótkim i bluzeczka i albo rajstopki albo spodenki i skarpetki ale przeważnie wszystkie skarpetki ściąga więc zakładam rajstopki 🙂

AgnieszkoW ja ostatnio jak biegam za dodatkami dla Dominiki to odwiedzam dużo salonów sukien slubnych i tak z moją siostrą zamarzyłyśmy żeby jeszcze raz brać ślub,tyle pięknych sukienek jest eh... szkoda że nie można ślubu brać co jakis czas 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babole!

U nas nocka srednia od 5 do 7 przerwa w spaniu a pozniej juz tylko miaqlam pol godzinki na drzemke bo mezu wzial mloda 🙃

Kurde Majka dzisiaj strzelila zolto/zielona kupa i nie wiem od czego bo nic bnowego jej nie wprowadzilam juz dawno 😞 i kluje mnie blizna po cc 😮 😮 😮

Milego dnia!!!!

Hahahha mloda wlasnie pompki robi na brzuszku i oglada mrowke na macie 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzioszki!

W końcu Amelka zaczeła powoli pić z butelki, ale znalazłam na nią sposób. Noszę ją na jednej ręce a drugą podaje jej butle i wszystko to dzieje się przy oknie, żeby mogła trochę świata pooglądać.

Wiolka mnie kłuje blizna przeważnie przed okresem, może też jesteś przed?

Dalej nie wiem co napisać, bo jeszcze nie przeczytałąm forum...

Wstawiłabym Wam zdjęcie mojej niuni, bo ja Wasze już widziałam, a Wy mojej jeszcze nie, ale niestety nie potrafie... Może jakieś konkretne wskazówki (jestem blondynką).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Mittka ja podawałam Madzi Stodal taki dla wszystkich bo to lek homeopatyczny. Tylko że dla niemowląt poniżej 6 miesiąca nie ma na opakowaniu podanego dawkowania. A jak poszłam na kontrolę to doktor wypisała mi syrop Pulneo.

Madzia dzisiaj zjadła kaszkę waniliową firmy Bebilon i chyba jej posmakowała bo bez oporu wciągnęła 100 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!

Miałam już napisanego posta, ale się wziął i skasował 😁

ja też ubieram Piotrka w pajaca albo body z długim rękawem i półśpiochy lub rajstopy! No i jak jest już tak ciepło jak było ostatnio to okno jest otwarte całą dobę, teraz jest tylko rozszczelnione bo znowu się zimno zrobiło.

Mam problem z przewijaniem i przebieraniem Piotrka bo tak się wywija na przewijaku, że hej!

Akompf i Wiola ślicznie wyglądałyście!

Wiola Ty to nam na złość robisz i takie foty wklejasz! No piękny widok!!!!

Asia super, że czeka Cię weekend bez smoczycy, odpoczniesz sobie 🙂

Muszę się zabrać za pakowanie, a tak mi się nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE DZIEWOJE 😁 po nacce ... u nas jako tako ... mlody poszedl spac o 10 i budzil sie co 2 godz... wczoraj kupilam kaszke i soczki 🙂... powiedzcie mi czy soczki po otwarciu moga stac w lodowce przez 24-48h czy naraz trzeba je zuzyc .... 🙃
do spania zakladam tak :
bluzeczke lub body z dlugim rekawem
rajtuzki lub spiochy - bo skarpetek nie lubi 😮
i przykrywam go kocykiem grubszym bo wnocy jest chlodno
musze zaopatrzyc sie w jakis spiworek - jest bardziej wygodniejszy niz podwijanie koca zeby sie nim nie nakryl ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...