Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PERSY A KIEDY ŚLUB???
JA PRZY WÓZKU MAM MAŁĄ MASKOTKE WISZĄCĄ

MITTKO WIEM O JAKI KOCYK CI CHODZI, JEST SUPER. ŻAŁUJE ZE LENCE TAKIEGO NIE KUPIŁAM, ALE KUPIE JEJ NA ROCZEK 🙂

IDE KOŃCZYC SPRZATANIE BO LENKA CHCIAŁA CYCA, WIEC MUSIAŁAM PRZERWAC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

PERSY JEŻELI CHODZI O ŚLUB CZUJEMY SIĘ ZAPROSZONE 😜 😜 😜 OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 😉

IDĘ MOJEGO MARUDĘ UBRAĆ I NA DWÓR W WÓZEK I TAM BĘDZIE SPAŁ JAK ANIOŁEK 🙂 W DOMU ZA CHOLERĘ NIE CHCE A JAK ZAŚNIE TO MAX 15-30 MINUT 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jeszcze kiedy...tak sobie gdybam. Bo K jakoś się nie kwapi do zaręczyn nie mówiąc już o ślubie. Oczywiście to wszystko zależy od naszej sytuacji finansowej która obecnie jest zła więc zapewne będziemy musieli odłożyć na jakiś czas wszystkie większe plany.

Jeśli nie będzie w perspektywie większej kasiorki to zrobimy tylko chrzciny zimą. Skromnie z najbliższą rodziną. Czas pokaże. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, wczoraj coś mi się z netem stało i tyyyle razy mi się wysłała ta wiadomość o rajstopkach...
Kurcze Ewcia nie wiedziałam że te rajstopki takie są, całe szczęście wzięłam tylko 2 pary ale kurcze ja sama mam fioła na pukcie Kubusia Puchatka i nie mogłam się powstrzymać...

Ja też wczoraj oglądałam kawałek tego filmu ale skończyłam baaaardzo szybko... teraz póki moja latorośl śpi oglądam - W KOŃCU- Zmierzch... ale znając moje szczęscie obudzi się niedługo mój nieśpioch...

Miałam iść dziś do pediatry żeby zapytać co się z nim ostatnio dzieje ale coś się zmieniło i nasza lekarka przyjmuje dziś od rana a ja jestem bez auta... popołudniu za to jest taki pojeb.. lekarz że za Chiny ludowe do niego nie pójdę bo to stary zbokol jest.

Co do odciągania to ja wczoraj się na raz wydoiłam z jednego cycka 150ml. Myślałam że jak mały dostanie butlę to nie będzie się tak krztusił a i tak ryczał cholera wie dlaczego. Wszystko dookoła go interesuje i zamiast połykać on się bawi cyckiem, wypuszcza, zaraz szuka, nie połyka tylko odwraca głowę w inną stronę... ach masakra...

Wczoraj napisała do mnie Anja. Bardzo gorąco pozdrawia i mamusie i dzidziusie 🙂 nie ma na nic czasu bo zasuwa w pracy ale może w weekend się odezwie. Najważniejsze że Bartuś z babcią nawiązali nić porozumienia i jest super.

dziewczyny a nie wiecie co z Fredeczką? jakaś cicha się ostatnio zrobiła, nie ma jej w ogóle... hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam przy wózku na budce zabawkę, taką owieczkę kolorową z dzwoneczkiem w brzuszku ale chyba raczej muszę powiedzieć że ją miałam bo ostatnio zostawiłam wózek przed klatką z zabawką na wierzchu i coś nie mogę jej znaleźć, nigdzie nawet w domku i tak sobie myślę, że służy już komyś innemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JAK CHRZCILIŚMY KAMILKA TO DO CHRZTU PODCHODZIŁA TEŻ DZIEWCZYNKA KTÓRA MIAŁA 4 LATKA 🙂 OGÓLNIE JAK KAMILKA CHRZCILIŚMY TO W TYM SAMYM CZASIE BUŁO 15 CHRZTÓW TO SOBIE WYOBRAŹCIE ILE PŁACZĄCYCH BUZIEK BYŁO 😁 😁 😁

A BARTKA JAK CHRZCILIŚMY TO TYLKO 2 BYŁY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie 🙂
Agus pytasz wiec jestem tylko ostatnio w ogóle nie mam czasu. Bawiłam sie w kelnerowanie na weselu, a pozniej miałam plik obowiazków domowych a wczoraj tak zle sie czułam. W kosciach mnie strzelało. No ale jestem. Powinnam choc na chwilke zajrzec 😞
Mikołaj spi a ja jestem przeszczesliwa ze dzis wiosna 🙂 Szykuje nas na spacerek. Trzeba korzystac poki słonko swieci 🙂

Dziewczyny nie mam miesiaczki!Czekam na nią i czekam. Zawsze miałam po 28 dniach a teraz 31 i nic. Nie wiem jakbym z dwojka miała sobie poradzic??? Noale podobno dzieci w parach wychowuja sie lepiej. No zobaczymy. Imię juz mam w razie córci hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA JAK CHRZCIŁAM LENE TO BYŁO 11 CHRZTÓW. W TYM 1 CHŁOPIEC OKOŁO 2 LAT I ON BYŁ NAJBARDZIEJ NIOEGRZECZNY BO BIEGAŁ PO KOSCIELE, A JAK KSIADZ GO POLEWAŁ WODA TO SIE DARŁ W NIEBOGŁOSY I POTEM JUZ BYŁ GRZECZNIUTKI. SMIAŁAM SIE ZE KASIADZ DIABŁA Z NIEGO WYPEDZIŁ 😁 😁

PAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIU TO SUPER ŻE SIĘ POKAZAŁAŚ 🙂 LEPIEJ ŻEBY ŻADNE CHORÓBSKO CIE NIE WZIĘŁO 😠 PAMIĘTACIE KOBIETKI ŻE JEST ZAKAZ CHOROWANIA 😉
U NAS TEZ JUŻ CIEPLEJ SIĘ ZROBIŁO BO WCZORAJ O BYŁA MASAKRA BRYY 🤢

A CO DO MIESIĄCZKI NIE STRESUJ SIĘ BO TO JEST CHWILOWE ZAWAHANIE PEWNIE I TAK JAK ADZE84 I WIOLI NA PEWNO SIĘ POJAWI Z OPÓŹNIENIEM 😉 😉 😉 😉 GŁOWA DO GÓRY MADZIU 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tłumacze sobie to przesileniem wiosennym.
Co do chrztu to idziemy w sobote do ksiedza, ciekawe co powie? Jak nie udzieli chrztu to bedziemy chrzcili w innym kosciele.
Kajtucha chyba komus spodobała sie ta zabawka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Nadrobilam tylko jakies 3 strony bo za bardzo czasu nie mam :P widze,ze Kajtucha sie o mnie martwila 😁

A wiec wczoraj bylam w pracy juz 😞 teraz musze isc jutro w przyszlym tyg chyba sobota i niedziela 😞

przy okazji bylam na zakupach Wikusiowych kupilam jej kilka bodziakow, bluzek, polspiochow , misia i jedzonko
I NAJWAZNIEJSZE!! BYLAM U ADWOKATA WCZORAJ. POMOZE MI ZA DARMO W SPRAWIE ALIMENTOW 🙂

ktoras z dziewczyn cos pisala o rajstopkach o jakie rajstopki chodzi i co z nimi nie tak ?


calujeee was i teraz juz bede zagladac czesciej .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKÓRECZKO MOŻE OKLASKA DAŁAŚ ALE SIĘ NIE POJAWIŁ NA MOIM KONCIE BO TYLKO 127 MOŻNA OKLASKÓW DOSTAĆ I NIE WIEMY DLACZEGO 🤨 ALE DZIĘKUJE ZA DOBRE CHĘCI 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...