Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam wieczornie!

Jest taka przyśpiewka weselna "Poszła teściowa do lasu, pogryzły ją żmije, żmije pozdychały a teściowa żyje"
Dziewuszki nie narzekajcie tak na te teściowe, trzeba je tolerować, bo to są matki naszych męzów... Nie wiadomo jakimi my będziemy teściowymi, niby tu się zarzekamy, że będziemy idealne, nie będziemy się wtrącać, będziemy pomagać, a może własnie to będzie denerwowało nasze przyszłe synowe lub zięciów, że jesteśmy nadopiekuńcze, że za bardzo pomagamy albo wcale nie pomagamy, że się wtracamy, albo że nas nic nie intresuje... Wydaje mi się, że to jest takie uprzedzenie... Z własną matką można się pokłócić i za chwile pogodzić, a z teściowa już tak nie jest.

Amelcia juz wykąpana śpi w łóżeczku, piła dzisiaj ładnie mleczko (na rękach przy oknie) zjadłą Danonka i zupe marchewkową z ryżem. Kupiłam jej dzisiaj kleik ryżowy z nestle i tak teraz rozmyślam czy smoczek z Aventu rozmiar 2 nie będzie za mały na mleczko z kleikiem...

Jak już wcześniej wspominałam nie kojarze Was na NK, ale to chyba przyjdzie z czasem.

AgnieszkoK moja mała też ma taki gryzaczek, kupiłam go u nas w slepie dziecięcym i musze przyznać, że bardzo jej odpowiada.

Do postów się nie odniose, bo niestety nie mam takiej pamięci jak Wy żeby zapamiętac tyle rzeczy.

Zycze Wam Kobitki miłej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE COŚ JE WCIĘŁO ☺️

OGÓLNIE ZGRYZ DAWNO NIE BYŁO, AGUSIW, MARTYER, JULII, ANJI ALE ANJA TO CHYBA PRACUJE I NIE MA CZASU ZAGLĄDNĄĆ , AMI TEŻ SKÓRECZKA TEŻ GDZIEŚ ZAGINEŁA W AKCJI 🤢 🤨 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz tez sie pozegnamy bo pozno sie robi - szkrabek jeszcze nie spi ale chyba nie wytrzyma do 10 mam nadzieje ... teraz lezy w lozeczku i bawi sie grzechotkami powieszonymi na sznurku 😁
buziaki na dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem kochane jestem 🙂 dziękuję za troske 😘

Pomimo gromu policji i poływy Będzina zamkniętego nie przejezdnego mojemu tacie udało się do mnie dotrzeć i pojechaliśmy na zakupy 🙂 Potem koleżanka która zajmowała się Emilką jeszcze posiedziała a jak poszła to nakarmiłam Emile i teraz śpi 🙂
Kupiłam smoczek z lovi 6+ ikurcze na kaszke jeszcze ma za dużą tą dziurke chyba że jeszcze gęściejsze zrobie.No chyba nie dopasuje jej tego smoka do tej kaszki 😠

Kochane przeczytałam niby co tam U Was ale już nie pamiętam wybaczcie 😞

A i tak mi się przypomniało że Martar to w Polsce przecież jest a kiedy miała wracać to nie wiem.
Faktem jest że nasza fredeczka przycichła 😞 mam nadzieję że nie siedzi w samotności i nie smuta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Emmax dzisiaj był pogrzeb Grzegorza Dolniaka i dlatego tak pozamykane.Jechały wszystkie oficjele z Tuskiem na czele eh...

Właśnie mam dwa te trójprzepływowe to zaś nie chce lecieć.Po za tym ona ma tą wiiotkość krtani i troche ciężej jej jest jeść.No zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi smoczkami to takie problemy są, jak dobrze, że ja jeszcze karmię cycem 🙂

no a teraz biorę się za ściąganie mleczka bo jutro na kilka godzin sprzedaje ją mamie a ja na zakupi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ MITTKO TO FAKTYCZNIE MIELIŚCIE PRZEPRAWĘ 🤢 WIECIE CO NIBY CZŁOWIEK WRÓCIŁ DO RZECZYWISTOŚCI ALE MI CAŁY CZAS W GŁOWIE SIEDZI TA TRAGEDIA 😞 TERAZ TYLE TYCH POGRZEBÓW 😞 JUTRO WRACA RESZTA CIAŁ 😞 ACH DOBRA NIE SMĘCĘ 😜

MOJE DZIECKO SIĘ OBUDZIŁO I BAWI SIĘ SWOIMI NOGAMI 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, mittka film, ja od kiedy mam dziecko to chyba nie widziałam żadnego filmu, bo jak nie zajmuję się dzieckiem, to coś robię, a jak mam czas na film to siedzę na brzuszku 😁 😁 😁 😁
ja robie m kolację i też mykam do wyrka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...