Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No ja właśnie chciałam napisać to samo co PannaNikt, że żywsze kolory bardziej interesują dzieci 😉

Ja z teściową miałam super kontakt, byłyśmy nawet razem na wakacjach i było naprawdę super!!! Generalnie to taka mama-kumpela więc nie raz razem imprezowaliśmy we trójkę i było fajnie. Odkąd urodził się Piotruś to drażni mnie każda uwaga, chociaż robi to delikatnie i właściwie bardzo rzadko.
Bardzo współczuję Wam tych przepraw ze smoczycami, a ten artykuł to mnie dobił. Nie wiem jak można sobie pozwolić na takie traktowanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż pojechał rano na badania jakies .. morfologie robil... to powiedzial ze przyjechała o 7 rano !!!! na rowerze !!!! jakies 10 km. !!!! zeby z nim byc... i PRZYWIOZŁA MU PLASTEREK ZEBY SOBIE NAKLEIL JAK MU KREW BEDZIE LECIALA... !!!!!!!!!!!!!!!
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
To cytat z tej strony co podała Asiula 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW w sumie moja teściowa to też nadopiekuńcza kobietka 😉 Na wiadomość, że spodziewamy się drugiego dziecka zmartwiła się co będzie z nauką męża. A jak urodziła się Marika i mąż do niej zadzwonił, to wyleciała z pretensjami, że mojej mamy przy mnie nie ma i czy dobrze u niego w szkole. Nie wiem nawet czy w tym wszystkim zdążyła nam pogratulować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TO JEST... DOBRZE, ŻE TEŚCIOWA TO NIE RODZINA 😁
JA DO SWOJEJ NAWET MAMO NIE MÓWIĘ. ZWRACAM SIĘ BEZOSOBOWO. TEŚCIOWA NA POCZATKU BYŁA ZŁA, ŻALIŁA SIE WSZYSTKIM NA OKOŁO A TERAZ JUZ SIE CHYBA PRZYZWYCZAIŁA.. JA ZRESZTA TEZ.
IDE MĘZOWI ROBIC JESĆ, BO DZWONIŁ ZE WRACA DO DOMKU - W KOŃCU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, smoczyca poszła 🙂, ale swoje 5 groszy musiała wstawić, Lenka zakaszlała a ona się pyta czy tak często, no kaszel chyba w 1 dzień nie przejdzie, a później że mam koniecznie iść do kontroli, dodam, że padiatra lenki to sąsiadka tesciowej i jej koleżanka, ale zapisałam Lenkę do niej bo chcę dostac ten opiekuńczy 60 dni i tylko dlatego się tam zapisałam 😠
oczywiście ryk był i tekst jak to dziecko czuje matkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie powiem "mamo" do mojej teściowej mówię do niej uwaga: TEŚCIOWA 😜 I się nie obraża na to normalnie w szoku jestem 🤪 Mamo mogłam tylko mówić tylko do swojej mamy zresztą teściowa mojej mamie do pięt nie dorasta wiec mi nawet przez gardło by to nie przeszło.
Beznadziejny jest to zwyczaj żeby do w sumie obcych ludzi zwracać się mamo tato... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.... nie odzywalam sie caly dzien bo bylam u rodzicow...

lukasz zdrowy !!!! 🤪

i mittka miala racje ma wysypke...

ide cos zrobic sobie do jedzenia i jakis film na kompie obejrzymy.. malego bedziemy dzis pozniej kapac bo jadl dopiero o 19, a chce go wykapac, jesc i spac ale widze ze strasznie mu oczka leca bo malo spal...

zycze Wam milego dizonka a wlasciwie wieczorku...

sprobuje Was jeszcze poklepac

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga84, no i proszę, tak jak myślałam - trzydniówka. Mojej koleżanki córa też dopiero co ją przeszła. Ale masz już ją za sobą...drugi raz nie dostanie.

Co do teściowej to ja mam (póki co) bardzo miłą teściową jeśli w ogóle mogę tak powiedzieć bo nie mamy ślubu z Krzyśkiem. 😉
jak byliśmy w Legnicy to jeśli już kogoś strofowała to K za to np. że mnie stresuje itd.
Latem ma wpaść do nas...poznać się z moją mamą - a jak będzie wyjdzie w praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my spadamy do moich rodziców się wykąpać bo mąż rozwalił już całą łazienkę 😁

miałam u nich spać, ale jednak jeszcze dziś zostanę w domu.

macie rację, że to chory zwyczaj mówić mamo, tato do teściów...

AgaW widzę, że ciężko Ci idzie z tą kaszką 😁 Póki karmimy piersią jesteśmy nie do zastąpienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zbytnio nie mam problemu z tesciowa ... jedno tylko mnie wnerwia u nie ...
malemu zmienie pampersa minie pol godziny a on zaczyna plakac to ona ciagle sie pyta czy nie ma czasem mokro (przeciez to nie pielucha tetrowa tylko na raz) a jak mu sie chce spac to tez muwi zebym pampersa zmienila - przeciez jak bym tak zmieniala co 30min to by pawel tylko zarabial na pieluchy nic wiecej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ DZIEWCZYNY U NAS CHYBA NIGDY NIE ZNIKNIE TEMA O TEŚCIOWYCH 😁 😁 😁 😁 😁

JA JAK NA RAZIE NIE NARZEKAM NA SWOJĄ CHOĆ WIECIE ŻE JA ZAWSZE LUBIŁAM SWOJĄ TEŚCIOWĄ ALE TO MOŻE DLATEGO ŻE NIE MAM SWOJEJ MAMY 😞

ASIULA ARTYKUŁ NIEZŁY A SZCZEGÓLNIE SIADANIE SYNECZKA NA MAMUSI KOLANKACH 😁 😁 😁 😁 😁

KURCZE A MOJE DZIECKO JAK ZASNĘŁO O 18.30 TAK ŚPI DO TEJ PORY 🤪 CHYBA ZNÓW BĘDZIE MIAŁ DZIEŃ BRUDASA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kobitki ja jadę już jupppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤪 😁
Odezwę się w poniedziałek 🙂 Trzymajcie kciuki za moje bierzmowanie 😉 🙂
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...