Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ale sie wkurwilam z rana na tesciowa.. sorki za wyrazenia...

pisze jej czy zostal wczoraj u niej gryzak malego a ona pisze ze tak i jak maly to pisze ze nie spi od przed 6 i bbawie sie z nim a d jak zwykle spi a ona sie pyta czy bedzie dzien kiedy nie bede narzekac to jej pisze ze wtedy jak sie wyspie albo d wstanie do malego bym ja mogla sie wyspac a ona mi pisze ze to przeciez moje dziecko i powinnam sie nim zajac a nie narzekac...

no kurwa ale dziecko jest moje i d.... szlag mnie trafi zaraz....

to ja wstaje do dziecka, ja go karmie, d go karmil chyba 2 miseiace temu... zeby przewinal malego to musze mu powiedziec i jeszcze mi pisze zebym poszla spac jak maly spi ale maly w domu spi po pol godziny.. obiad trzeba zrobic, poprac, poprasowac, posprzatac itd...

zaraz dostane wscieklizny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d sam nie pojdzie z dzieckiem na spacer, bo wtedy bym sie mogla wyspac, bo boi sie ze ebdzie plakac itd....

wychodzi tylko ze mna i z malym, we 3....

ona mowi ze wszystko robila sama i miala 2 dizeci ale mieszkala z tesciowa wtedy i niew eirze ze jej nic nie pomogla...

poza tym sa takie czasy ze dzierckiem nie zajmuje sie tylko kobieta... no ludzie oszalec mozna... ona uwaza ze jest podzial obowiazkow.. ja mam dom i dziecko i reszte a d zarabia na rodzine... ja pierdole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyrzalilam sie... dzieki...

jak tam jade to jest pitwa o dziecko nawet dziecka nie moge chwile przytulic bo slysze komentarze ze moze dalalbym dziecko ponosic, tesciowej albo tesciowi albo szwagrowi plus sa 2 babki jeszcze nie wiem czy psa jeszcze liczyc ....

dziecko to nie zabawka do noszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM NIEDZIELNIE SŁONECZNIE I Z POZYTYWNYM HUMORKIEM 😁 😁 😁 😁

U NAS NOCKA SUPER, A POGODA ZA OKNEM WYŚMIENITA, DZIECIACZKI ZDROWE, MĄŻ W DOMCIU WIĘC CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ DZIŚ 😁 😁 😁 😁 😁

PERSY BUCIKI SĄ PRZEŚLICZNE 🙂 JA TEŻ JUŻ CHCĘ COŚ KUPIĆ BARTUSIOWI 🙂
I SZKODA ŻE SIĘ TAK KŁÓCICIE 😞 😞 😞

AGNIESZKO84 NASTĘPNYM RAZEM JAK TEŚCIOWA COŚ BĘDZIE ZNÓW GADAŁA TO JEDNYM UCHEM WPUŚĆ A DRUGIM WYPUŚĆ BO SZKODA TWOICH NERWÓW NA TĘ SMOCZYCĘ 😠 😠 😠 😜

MIŁEGO SŁONECZNEGO I POZYTYWNEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka, w pełni rozumiem Twój wkurw...
Mój Krzysiek też twierdzi iż opieka nad dzieckiem to mały pikuś...oczywiście tylko do mnie tak mówi bo do innych to oj jaka Ola biedna zapracowana. A to że muszę ogarnąć mieszkanie, ugotować itd. to już się nie liczy. I to że pracuje nad koncertami też nie...
Bo on biedny pracuje i jak wraca do domu to musi się jeszcze od czasu do czasu zająć Madzią. A ja siedzę w domu.
Wczoraj focha strzelił oto iż powiedziałam iż bym wolała żeby został w domu zamiast iść wieczorem na rolki bo muszę jeszcze zrobić głowę (zafarbować) i mam stertę prasowania.
Na to on stwierdził że myślę tylko o sobie... no cóż.
Ok Mamusie życzę Wam pięknej słonecznej niedzieli. Odezwę się jutro jak wrócę z koncertu.
Papa. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

DZIŚ SPAŁYSMY DO 7.30

TATUŚ WRÓCIŁ O 2 W MIARE TRZEŹWY 🙂 PRZYSZEDŁ DO NAS WYZNAĆ NAM MIŁOŚĆ 😁 😁 POGONIŁAM SPAĆ ŁOBUZA 😁 😁NADAL ŚPI

MITTKO DOMINICZKA WYGLĄDA JAK BY SZŁA DO ŚLUBU. PRZEPIEKNIE I W OGÓLE ŚLICZNA DZIEWCZYNKA Z NIEJ. BEDZIESZ SIĘ MIAŁA Z KAWALERAMI 😁

PERSY BUTKI SUPER , NO I TAK JAK PISZE AGA, SZKODA ZE SIE TAK KŁÓCICIE Z K . KURCZE... JUZ NIE WIEM CO CI DORADZIĆ.. UWAŻAJ NA SIEBIE W TEJ TRASIE 🙂

PICASSO WY TO MACIE HUMORKI Z TĄ TWOJĄ SIOSTRĄ, NO I PISAŁAM SKÓRCE ZE SZESNASTKA Z NIEJ A Z CIEBIE TO DOPIERO CZTERNASTKA 😁 😁 ŁADNIE WYGLĄDASZ 🙂 NO I PAWEŁ , KOPARKA I KWIATKI WIOSENNE TEŻ ŁADNIE WYGLĄDAJĄ 😁 😁

AGAK NAJADŁAŚ SIE BOCZKU ??

AGA84 CHOCBY NIE WIEM CO SIE DZIAŁO TO ZAWSZE TESCIOWA BEDZIE ZA SYNUSIEM.. NO CHYBA, ŻE MASZ TAKĄ TEŚCIOWA JAK AGAk HAHAH
WYLUZUJ I NIE ŻAL JEJ SIE, BO WIDZSZ ZE TO NIE SKUTKUJE TYLKO WALNIJ W ŁEB D. IDZ GO OBUDZ I JUŻ, ALBO ZANIEŚ MU DO ŁÓZKA PŁACZĄCEGO ŁUKASZKA I WYJDZ DO INNEGO POMIESZCZENIA. JA TAK CZASEM ROBIE HAHAH

MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKOW NAJADŁAM SIĘ BOCZKU, KARKÓWKI, KASZANKI Z KAPUSTKĄ PIECZONEJ NA GRILLU WE FOLII ALUMINIOWEJ WSZYSTKO PYCHA BYŁO 🤪 OPIŁAM SIĘ HERBATY MROŻONEJ CHYBA Z 3 LITRY SAMA WYPIŁAM ŻE DZIŚ W NOCY TO 3 RAZY DO WC SZŁAM 😁 😁 😁 😁
ZA TYDZIEŃ ZNÓW JEDZIEMY DO NICH NA MAJÓWKĘ 😜 😜 😜 I TAM ZOSTANIEMY NA NOC 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka taka sobie małej jakieś kozy w nosie nad ranem nie dały spać,ale wyciągnełyśmy i pospałyśmy do po 8 🙂

Jej ale bym zjadła jakiegoś grila 🙂 trzeba by się wprosić do kogoś 🤪 😁

AgnieszkoW no moja według pani już zaczyna latać za chłopakami więc będzie jazda pewnie 😁

Ide po kawke i ciasto bo nie chce mi się śniadania robić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusienki 🙂
Głowa mi pęka!!! To chyba po wczorajszej kłótni. Teraz jest cisza...pewnie przed burzą 🤨 🤨 🤨
Mittka masz piekną córcie 🙂
Reszte musze doczytac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zajadam sobie pyyysznego miodownika i serniczek 😜 poklaskałam sobie w spokoju i 127 oklask powędrował do Kajtuchy więc kolejna dziewczynka której nie można dać oklaska.Wczoraj któraś zaproponowała zabieranie oklasków niezły pomysł 😉 😁

Skóreczko tak mi przykro że kłócisz się z mamą.Ja z mamą to już teraz się nie kłóce bardziej z tatą jak bym z nimi mieszkała,ale na szczęście teraz już żyjemy w dobrych stosunkach odkąd mieszkamy osobno.Nawet nie wtrącają się w wychowywanie dzieci.Jedyne co mnie wkurza to jak mój tata do mnie przyjeżdża to zawsze jakiegoś kurza zobaczy i nie omieszka mnie o tym poinformować 🤪 ale niech se pogada co tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziekuje za oklaski 🙂 Rzeczywiscie mało komu mozna dac klapsa 😉 Wszystkie oberwą 127 razy i zabieramy hehe
Mitko tak to jest mieszkac z rodzicami. Na dodatek kazdy ma jakis zadziorny charakter 😮
A twój tata z tym kurzem tez musi byc uroczy 🙃

Mikołaj smieszne figury geometryczne zaczyna tworzyc. Jakies mostki hehe bardzo fajnie to wyglada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...