Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

NO I SOBIE POKLASKAŁAM 🙂
NIEDŁUGO WSZYSTKIE GRUDNIÓWKI BEDĄ MIAŁY PO 127 OKLASKÓW I CO MY BĘDZIEMY WTEDY ROBIĆ??? CHYBA ZACZNIEMY SOBIE NA WZAJEM ZABIERAC TE OKLASKI ŻEBY ZNÓW MÓC ZACZĄĆ DAWAĆ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no i poszedł post z Tośka pisaniem 😁

My też dzisiaj po drodze pozbyliśmy sie jednej warstwy ubrania- polarka bo za ciepło było. Czapeczkę też zakładam bo jednak to jeszcze kwiecień i bardzo zdradliwa pogoda.

ależ tego mojego skrzata nurtuje klawiatura.

I chyba zaraz wyjdziemy jeszcze na dwór na popołudniowego śpiocha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂 ale duzo naskrobalyscie ohohoh
nadrabiam po lebkach wie wybaczcie ze kogos ominelam
ubranka sliczne bo juz nie pamitam kto jakie pokazywal 🤨
gosiag fajne te nosidelka ... a te szelki to dobry pomysl ... ta biedroneczka jest slodka a na chlopczyka to jak batman by wygladal jak by mial jeszcze pelerynke czarna 😁 znalam taka osobe ktora miala cos takiego i mowi ze to przydaje sie tylko czasami jak sie ma czas do zabawy bo inaczej to nie zdaje egzaminu
Dla Mikołaja życzę wszystkiego najlepszego!!!
narazie koncze jak przyjde to nadrobie reszte 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JAKIE PUSTKI... ŁA...
LENKA ZNOWU ŚPI NA BALKONIE. MĄŻ WSTAŁ ALE ZNOWU POJECHAŁ NA BUDOWE BO KOŃCZĄ NAM PO GODZINACH ELEWACJĘ I ON NIE MÓGŁ WYTRZYMAĆ I POJECHAŁ ZOBACZYĆ JAK IM IDZIE 😠 WYKOŃCZE SIE 😠
POŁOŻYŁAM SIE, CHCIAŁAM SIE ZDRZEMNĄĆ ALE NIE MOGĘ ZASNĄC... MASAKRA

ACHHH

OGLĄDAM MAJKE Z NUDÓW.

GDZIE WY SIE PODZIEWACIE WSZYSTKIE ????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bylismy u ksiedza. Chrzciny na poczatku czerwca. 6 albo 13 czerwca. Bylismy tez na długim, ciepłym spacerku. Mikołaj az rumiency nabrał. A teraz moj P. robi wykonczenia przy oknie, a ja sie wsciekam bo pozarłam sie z mamą. Nie chce aby kupowała cokolwiek dla mojego dziecka. Jej zdaniem wszystko musi mi sie podobac!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wariactwo jakies. Wstawie wam fotke ze spacerku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko ja mieszkam na jurze krakowsko-częstochowskiej...miejscowosc Olsztyn. Serdecznie zapraszamy 🙂
A z mama sie pozarłam głównie o łózeczko dla małego, bo ona je załatwiła. Nawet sama go nie wybierała. Poprostu ktos jej przyniósł i juz. A ja stwierdziłam, ze ja jako matka powinnam sie lepiej postarac i kupic Małemu super wyrko. No i wojna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNE WIDOCZKI 🙂 A MOZNA TAM PO TYCH ,,RUINACH" POCHODZIĆ?? POOGLĄDAC??

NO JA TEZ BYM SIE ZDENERWOWAŁA. NIE LUBIE JAK KTOŚ MI COS KUPUJE CO CHCĘ KUPIĆ SAMA I TO BEZ KONSULTACJI ZE MNĄ 😠 ALE MAMA PEWNIE CHCIAŁA DOBRZE...WIESZ JAKIE SĄ MAMY..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony ze spacerówki, bo ma wiecej miejsca niz w gondoli. Tylko te pasy ruchy mu ograniczają.
Co do mnie to dziekuje, wczoraj taki pami powiedziała do mnie " 16-tka z wózkiem" wiec podobnie myslicie 😉 Trzeba sie konserwowac 😜 Podobno to u nas te wapienie na ludzi jakos specyficznie działają.
A po ruinach mozna chodzic, robic zdjęcia. Czasem sa koncerty, turnieje rycerskie. Młode paty przyjezdzaja na zdjecia. Tak wiec mozna pozwiedzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz w domu....

skoreczka super wygladasz...

ja do spacerowki przeloze malego jak wrocimy z majowki...

bylam na imprezie i glodna jestem... hihi...

jutro mamy zaproszenie do znajomych na grilla ale nie wiem czy mi sie chce

maly lezy i troche marudzi, spac mu sie chce i troche zrzedzi... d go zabawia...

robie mu kaszke morelowa... moze cos wszama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, sprzątam i sprzątam i końca nie widać 🤨

Skóreczko to jest Olsztyn koło Częstochowy, prawda? Jeśli tak, to przechodziłam tamtędy 7 razy 😁 Chodziłam na piesze pielgrzymki na Jasną Górę 😉
I wcale się nie dziwię, że biorą Cię za nastolatkę, bo wyglądasz młodziuteńko 🤪

Ami nie mam żadnego sprawdzonego sposobu... Niestety, to cholerstwo co jakiś czas powraca i tyle... Z moich obserwacji potem najgorsze są chłodne pory roku, kiedy trzeba włączać ogrzewanie, suche powietrze podrażniało zawsze skórę Majki... I zgadzam się z Waszą lekarką, że trzeba zakładać przewiewne ubranka. W Polsce stosowałam maść Elidel, droga jak na moje oko i strasnie malutka, ale pomagała Majce na miejsc, które były mocno podrażnione (zazwyczaj czoło i policzki, no i zgięcia rąk oraz pod kolanami). Z wiekiem podobno się z tego wyrasta, a przynajmniej zmiany są delikatniejsze... Maja już prawie nie ma suchych plam, ale skóra nie jest tak gładka jak powinna być 🤨

Co do odchodzania... Po pierwszej ciąży nie musiałam się odchudzać, bo waga leciała w dół jak szalona. Po drugiej ciąży przez pierwszy miesiąc czułam się jak okrągła kluseczka, ale waga sama z siebie zleciała i ważę o kilogram mniej niż przed ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMA WYKĄPANA, LENKA WYKĄPANA
TATA DZWONI ZE SKRUSZONYM GŁOSEM I PYTA CZY MOZE SOBIE WYPIC Z CHŁOPAMI NA BUDOWIE ... OSZ!!!!!!! CZUŁAM, ZE TO SIE ŹLE SKOŃCZY 😞 I BEDZIE WRACAŁ 3 KM NA PIESZO DO DOMU BO AUTEM POJECHAŁ 😠 😠 😠 😠 I JAK TU SIE NIE WKURZAC EWO.
POZWOLIŁAM CHŁOPU, BO OSTATNI RAZ SIE NAPIŁ W 1965 ROKU 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panno Nikt Olsztyn kolo czestochowy 🙂
A u nas walka wrze. Siegła juz czasow szkoly podstawowej. Jestem zaryczana. Jakis koszmar 😞

AGNIESZKO CZASEM TRZEBA FACETOWI ODPUSCIC. JA TEZ TEGO UCZE SIE.

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...