Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

cześć womenki 🙂

u nas ok, wczoraj nie miałam czasu zajrzeć bo rano sprzątanie, obiad i później pojechaliśmy gości prosić i dzisiaj też jeszcze jedziemy 🙂

moja Lenka jak wczoraj zasnęła o 17 to się obudziła o 2 na jedzenie i spała do 7:30, już raz mi tak zrobiła z tym spaniem w święta 😁 😁 😁
mój książę też jeszcze śpi, bo przecież on też taki przemęczony, a jak Lenka płacze to o n sie na na patrzy i mówi nie płacz mamusia zaraz przyjdzie, zamiast wziąć ją na ręce, burak 😠 😠 😠 😠

mittka dobrnęłam do zdjęcia Dominiki, i pięknie wygląda, a co masz do Emilki na chrzest kupione, no i do siebie bo ja jeszcze nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MITTKO OBMIERZ SIE DOKŁADNIE I KUP SOBIE COŚ NA ALLEGRO 🙂 JA OTATNIO TYLKO NA ALLEGRO SOBIE COŚ KUPUJĘ, BO Z DZIECKIEM RZECZYWIŚCIE CIĘZKO.

MĘZA OBUDZIŁAM, ALE NADAL ŚPI 🙂
LENKA TEŻ ŚPI 🙂

EMMAX MÓJ BURAK TEZ TAK DO LENKI MÓWI,,NIE PŁACZ MAMUSIA ZARAZ CIĘ WEŹMIE" HAH ALE NIE POWIEM, CZASEM POTRAFI SIĘ BARDZO ŁADNIE NIĄ ZAJĄĆ 🙂

AGAk DAWAJ TO ZDJĘCIE OD AGI84 🙂

JA TEZ SIE Z RODZICAMI NIE KŁÓCE, NAWET JA RAZEM MIESZKALIŚMY TO RZADKO SIE KŁÓCILIŚMY BO MIAŁAM Z NIMI WSPANIAŁY KONTAKT. ZRESZTĄ DO TEJ PORY TAK ZOSTAŁO. JAK MI DAJĄ JAKIES ,,CENNE" RADY TO SZYBKO IM COŚ ODPOWIADAM TYPU, ŻE RAD NIE POTRZEBUJE, A JAK BEDE CHCIAŁA TO ZAPYTAM I SIĘ NA TYM KOŃCZY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sliczna ta sukienusia, a ja też chyba w dżinsach pójdę 😠
wczoraj jak miałam sie ubierać to mówię idę do tej mojej ściany płaczu 😁, masakra, nawet dzinsy są teraz na mnie za szerokie, jestem chudsza niż przed ciążą, a w ciąży startowałam od 53 kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKA NIE CHCE ABYM JE WSTAWIŁA WIĘC TEGO NIE ZROBIĘ 😉

A MÓJ OJCZULEK JAK BARTEK DRZE SIĘ W NIEBO GŁOSY TO PRZYJDZIE, STANIE I SIĘ PATRZY 😠 ALBO CZASEM ZAPYTA CZEMU TO DZIECKO PŁACZE 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DASZ RADE MITTKO 🙂 4 DNI TO WCALE NIE TAK MAŁO BY SOBIE COŚ KUPIĆ 🙂
MOJE DZIECKO JUZ NIE ŚPI. OBUDZIŁA SIE, ZOBACZYŁA ZE MNIE NIE MA W LÓZKU OBOK I WOŁA MNIE ,,MEEEE , MEEEE" HAHAH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam musze powiedziec ze w ostatni wekend nie było mnie w domu równe 24godziny. P. opiekował sie Mikołajem. Dziecko wykąpane, wyspane, zadowolone. Byłam w szoku. Jednak ojciec moze byc dobrą matką 🙂

Mitko ja tez robie zakupy na allegro. No bo kiedy wyjechac na jakies zakupy? Nie ma czasu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko84 a wez i kopnij tego swojego szanownego d....i niech sie obudzi bo to normalnie przeginka a jezeli chodzi o tesciowa to sie nie przejmuj , ja jak slysze teksty mojej smoczycy to mi sie tak cisnienie podnosi ze chyba cala czerwon a sie robie a z uszu mi dym wylatuje 😠 😠 wiecie co wymyslila, ze Majce ida zeby i dlatego jest przeziebiona 😮 😁 😁 😁 😁 kuzwa to jest tekst pasujacy to jej najtekstow, chyba zaloze zeszyt i bede je tam w pisywac 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 w pochmurne dni tylko tam zajrze i od razu bedzie mi lepiej. Ale i tak najlepszy tekst stulecia[color=red][/color] walnela smoczyca PannyNikt, ze Marika ma zeza bo ja nosili na prosto 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Mittka znajdziesz sobie cos na pewno 🙂

Moje malenstwo lezy zakatarzone 😞 przez caly czas daje jej tylko kaszki bo mleczka pic z butli nie moze ale kupki sa ok, wiiec sie nie martwie 🙂

Cos jeszcze chcialam napisac ale zapomnialam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARZEKACIE NA TEŚCIOWE NARZEKACIE NA MĘŻÓW JESZCZE TROSZKĘ BĘDZIECIE NARZEKAĆ NA DZIECI BO TEN ZBIŁ TO BO TAMTA POBIŁA TO, JAK WAM KOBIET DOGODZIĆ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski! ale paplacie od rana 😁

Aga84 no weź Ty kobieto kopnij w dupę księcia i już!

AgaK ale się najadłaś pyszności, też bym poszła na grilla!!!

AgaW no to fajnie, że mąż nie narozrabiał wczoraj tylko miłość Wam wyznawał 🙂

No ja na mojego męża też nie narzekam bo wszystko zrobi przy Piotrku bez problemu 🙂 Np. teraz mąż robi śniadanie, a ja pisze posta, Piotrek zaczął płakać to nie ruszyłam dupy tylko mąż go wziął 😁

Skóreczko no mam nadzieję, że pogodzicie się z mamą szybko i zapomnicie o kłótniach. Gdybym mieszkała z rodzicami to miałabym sajgon!

U nas piękna pogoda, zaraz zjemy śniadanko i spadamy na spacer bo szkoda się kisić w domu! W takie dni marzę o własnym ogrodzie.... bo gdzie ja w tym mieście wyjść mogę? 🤢

Wiola drogie są domy w Chorwacji?? 😁 😁 😁

Emmax buziaki dla Lenki 😘 😘 😘

Persy fajne butki 🙂

Piterson też dostał butki z kubusiem puchatkiem od ciotki 😉

Mąż stoi nade mną z Piotrkiem bo nie ma jak dokończyć śniadania więc kończę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja najprawdopodobniej kupie takie nosidelko, tylko sie zastanawiam bo pisze ze do 9 kilo, Majka ma teraz z jakies 7kg i nie wiem czy to sie przyda na sierpien w podroz 🤔 http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-41860401.aspx

Kupujecie ten tak zwany wozek parasolka? Ja kupie na bank bo moja spacerowka ma 10kg i malo praktyczna bo w spadku, sama bym sobie takiehj nie kupila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czyszczę sola morska i wyciągam gluty aspiratorem, i wcześniej podawałam jej stodal i nurofen, ale już nie podaję bo kaszel zaczął się zrywać, ale jutro idę do kontroli bo to hyż tydzień trwa.

ja w tym roku nie kupuje spacerówki, mojego xlandera przerobię na spacerówką, i tam mam zamiar jeździć jeszcze z rok, może na przyszłe lato kupię, ale nie wiem , bo wózek zostawiam na dole więc nie musze go nigdzie wnosić, a prowadzi się lekko i bardzo go lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...