Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A MI ZGINĄŁ 1 OKLASK 😞 PEWNIE KOMUŚ SIĘ NUDZI 😠

HURRA OKLASKI ODBLOKOWANE 🤪 🤪 🤪 MOŻEMY DALEJ SZALEĆ 😁 😁 😁 😁 😁

A JA BYŁAM U MOJEJ BABCI 🙂

EWO WYGLĄDASZ SUPER 🙂 🙂 🙂 🙂

I DALEJ NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ 😜 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki!
Nie miałam się kiedy odezwać dzisiaj, bo byliśmy przez cały dzień u mamy Pawła, a Dorota we Wrocławiu Jack's City - Miasteczko Westernowe pooglądać zawody 🙂
Dzisiaj raczej Was nie nadrobię, jestem nie powiem jak zmęczona, byłam na "króóótkim" spacerku 5km na nóżkach w jedną stronę, zaraz Paweł mnie podniesie z podłogi, bo jak skończę tego posta przewrócę się na ziemię 😲 w sklepie robiliśmy kaszkę dla Wikusia, bo zgłodniał, wytrąbił ją (150ml) w czasie jazdy w ciągu niecałych 5 minut 🤪
w domu jesteśmy od niecałych pół godziny, a on jeszcze śpi, pewnie wstanie o północy 🤢 (ciekawe czy ja wstanę)

IDĘ SPAĆ JUŻ NIE MOGĘ OCZÓW OTWORZYĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Wczoraj jakos czasu nie mialam, spotkalam sie zkolezankami, pozniej byla u mnie kuzynka na noc , rano ogladalysmy film, zjadlysmy loddy, poszlysmy na spacer, obiad, spanko i na ognisko 🙂 wrocialm, wykapalm Wiki i teraz sobie juz spi moja slicznotka.... 🙂

Jutro jade do szkoly ale ...... :| nic sie nie nauczylam! :| masakra jakas! :/

zdjecia sliczne! ja jakos zdj nie mam widokow w krajence bo najzwyczajniej w sweicie ich nie ma haha :P

a co dziewczyny porabiacie dzisiaj? 🙂

pewnie wszystkei spacerowalysmy tego pieknego dnia ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki 🙂

ja tylko na chwilke, nie jestem w stanie nadrobic ale się pochwale, że dziś byliśmy na super spacerku, mały strzelał uśmiechami, pogoda była cudowna i tylko szkoda, że już po weekendzie i od jutra znowu praca.

buziaczki gorące dla wszytkich i dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki za komplementy 😘 😘


Ja ogladam jakis film ale nawet nie wiem o co chodzi bo Majka strasznie kaszle i co chwilke do niej latam 😞 Ide dac jej jesc.

Fredeczka ucz sie bo jak to olejesz to bedziesz sobie pluc w brode, ale ty madra laska jestes wiec na pewno dasz sobie rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...