Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no ja zawsze mam problem z prezentami 😮

PannoNikt no mam nadzieję, że dogadasz się z tym lekarzem i że będzie miał dla Ciebie same dobre wieści! daj znać jak wrócisz!

jak zaczęłam prasować pierwszą pieluchę to obudził się Piotrek, Misiu dba o mamusię i nie daje mi się przemęczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lasencje!

Dzisiaj byłam w opiece, facetka mnie tak wkur****, że myślałam, że jej doładowanie zrobię, chamskość nie zna granic. Była zdziwiona jak można przeżyć z samego rodzinnego, a jakby mi nie przerwała to by wiedziała, że to nie tylko rodzinne. Jeszcze z tą zarazą muszę się umówić na rozmowę w moim domu, jak będzie wychodzić to jej kopa dam, a jak się odwróci to jej drzwiami przywalę. 😎 Komp mi się chyba psuje, już tego posta piszę chyba 5 raz, pisałam go w jakimś niezrozumiałym języku nawet Wiolka by nie zrozumiała. A teraz sobie go zapiszę, bo mnie coś weźmie zaraz.

persy7 buciki fajowskie, myślałam, że to Kajtuchy, bo z Kubusiem Puchatkiem 🙂 oby Wam się poukładało
Wiolka jak to przeczytałam powiedziałam tylko oooo, tylko 20ml, to troszkę mało. 😞
Agnieszka84 to ta teściowa jest jakaś pogięta, czy ona nie przeżyła czegoś takiego, "nieprzespane noce"? życzę Ci dostania wścieklizny i żebyś pogryzła tą babę. Masz racje co do dziecka, tak to każą Ci się nim zajmować, a tak to nie możesz go przytulić. Tak to smoczyco-jaszczurzyca. To straszne jak można się nie obudzić jeśli Ci dzieciątko wyje pod uchem. 😮
AGAK1601 oj to się nażarłaś 🤪
mittka ty to masz fajnie serniczek i miodowniczek na śniadanko z kawusią ... dawno nie miałam takiego wejścia w dzień, muszę to zrobić
skoreczka oj musisz się pogodzić z mamą, napisz jak będzie wszystko OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso ty to masz zajebiste teksty 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i swietnie piszesz 🤪 🤪 🤪 Czemu mialas babke z opieki? wymieklam "zycze ci dostania wscieklizny" hahahahahahah! Boskie! zebys widziala jak teraz ryje ze smiechu 😁 😁 😁 😁 😁

A majka jadla po 20ml bo miala strasznie zatkany nosek ale nadrabiala kaszkami wiec luuuz.

Ewa ni mam pojecia ale jezeli chodzi o babe to jkak dostanie kawalek bizuterii to sie nie obrazi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fakt pikasso -dobry tekst 😁

co do urzędników to niestety często ciężko się dogadać, ale sama jestem urzędasem i petenci też potrafią tak podkurwić, że szok 😁 😁 😁 🤪
W każdym bądź razie mam nadzieję, że załatwisz wszystko i będzie ok 😉

Mąż mi właśnie przyniósł pierwszego w tym sezonie ogórka małosolnego 🤪 🤪 🤪 🤪 PYCHA!!! UWIELBIAM!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nadrabiam forum
emmax dawno Cię nie czytałam, u mnie jest coś podobnego tylko, że z przewijaniem Wikiego
mittka sukienka piękna na chrzest, może służyć na ślub, ale w tym wieku jeszcze za wcześnie 😁 bardzo ładne zdjęcia zamku

Ja nie robię zakupów na allegro.pl bo ja jestem taka niewymiarowa, noszę getry z napisem dla 10-11 lat 😁

Wiolka masz racje załóż zeszyt najtekstów, a na innych stronach pisz teksty innych smoczyc, np PannyNikt 🙂 coś ciężko u Ciebie z pamięcią, ja zawsze otwieram sobie drugą stronę Brzuszka i na niej piszę posta a na pierwszej czytam posty, nic mi nie umknie 😜 ja też myślę nad kupnem tego wózka, nieźle wrzera jabłuszko, Skórka - 16lat, Picasso - 14lat, Wiola- 12lat
Ewa84 trzymaj tak dalej pisz posta i nie ruszaj dupy z miejsca, niech M wie co to znaczy robić coś w domu i mieć dziecko na karku 🙂 ładnie wyglądasz z Piotrkiem
AGAK1601 trzeba było zrobić więcej, bo my (grudniówki) też chcemy zjeść rosołek, a lubczyk rośnie u mojej mamy w ogródku

o co to się stało mittka ma 132 oklaski 🤪
u mnie w Kłobucku jest pałac, remontowali go ostatnio i nawet mam zdjęcia, wstawiłam jedno wcześniej, dziewczynki ja nie mam tego kanału, ma któraś kamerkę, zrobiłaby filmik tego programu i puściła w Picassie ja bym sobie obejrzała 🙃
fredeczka o ty biedna nad zeszytami musisz siedzieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUZ PO SPACERKU 🙂 SLICZNA POGODA, JAK LATO DOSŁOWNIE 🙂 WYJEŁAM LENKE Z WÓZKA I NOSIŁAM JĄ NA RĘKACH 🙂 BO SPAC NIE CHCIALA I ZACZEŁA MARUDZIĆ 😁

POKAZE WAM CO MOJE DZIECKO WYPRAWIA. NIE MOGE SPUŚCIĆ Z NIEJ WZROKU 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA AKROBATKA
[URL=http://img406.imageshack.us/i/dsc06935640x480.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3364/dsc06935640x480.jpg[/IMG][/URL]
🙂
[URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc06936640x480.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3037/dsc06936640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TAK JUŻ WYGLĄDA NASZ DOMEK 🙂 SPÓJRZCIE JAK BLISKO MAM LAS 🙂 BĘDĘ Z LENKA CHODZIĆ NA GRZYBKI 🙂
[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc06956640x480.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7079/dsc06956640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my juz po spacerku mała się obudzila trzeba było jeść dać.Rozmawiałam z księdzem no i oczywiście bez zaświadczenia nie może być chrzestnym.No więc nie wiem czy ochrzcimy.Humor mam tak do dupy że jak by się nawinął ktoś kogo nie toleruje np teciowa to bym jej przywaliła 😠

Pikasso aleś posta wywaliła 🙂 super 😁

AgnieszkoW widze ż Lenka akrobacje urządza takie jak Emila 🙂
a domek ah ah pozostaje mi się tylko zachwycać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kończę nadrabianie, sprawnie mi to idzie 😁

Agnieszka84 ale interesujące - mały ciśnie kupę, mój teraz śpi 🤪
Kajtucha to ty jesteś waleczna 😜 zapytaj admina czy dałoby się to naprawić i żebyś mogła dalej pisać z komórki, Król Szymek I 😁

A ja jem lody, bo któraś z Was mi przypomniała o nich 🙂 chyba od miesiąca leżą w zamrażalce, nie pamiętam kiedy je kupiłam 😮 , ale czekoladowe są z jakimiś drobinkamy 😁 smyrają po języku

Ewa84 dałabym Ci, ale nie chce mi się ruszyć dupy z krzesełka 😜
prezenty: kop w dupę, perfumy, lakiery do paznokci, słodycze, bluzka, w Biedronce były kiedyś zestawy z Rexony : żel pod prysznic, antyperspirant + zestaw do manicure, ogólnie jakieś ubranko, łańcuszek, wisiorek, pierścionek, skarbonka, figurka, krem, np. masło kakaowe z Ziaji bardzo ładnie pachnie jak kakao, w Karfurze za 2,99 chyba było, jest napisane, że tłuste, ale jak się rozetrze po skórze to czuć jakąś wodę, no dobra nie za dużo? 😁

PannaNikt oby wszystko było OK, i nie było problemu
Wiolka to wszystko przez te korale tak Cię odmładzają
agnieszkaw26 Lenka to rzeczywiście akrobatka 😁 zajebiaszcza chałpina

Z tą facetką umówię się dopiero po weekendzie majowym, chyba ją zatłukę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotuję obiadek, teraz trzymam Wiktora na kolanach, no nie oślinił mi pół kolana. Przez 5 minut śmiałam się jak kura dzióbała kalosze (gumoflaka, gumofilca) wyglądało to jakby była nakręcona i tak się trochę położyła i jej głowa tylko tak chodziła, szkoda, że nie ma płaczącej buźki ze śmiechu 😁 😁 😁 i śmieje się do tej pory jak to piszę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PICASSO TY TO UDANA JESTEŚ KOBIETO. TWOJE POSTY PO PROSTU SĄ BEZBŁĘDNE.. ALE JUZ CI CHYBA O TYM KIEDYŚ MÓWIŁAM

A JA WYGRZEBAŁAM Z ZAMRAŻALKI 3 PSTRĄGI, 5 KROKIETÓW I 2 KIEŁBASKI BIAŁE I TO BĘDZIE DZIS NA OBIAD 😁 😁 MUSZE OPRÓŻNIC ZAMRAŻALKĘ BO TRZEBA JĄ ODMROZIĆ I POSPRZĄTAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka zapomniałam Ci odpisać, czemu miałam babkę z opieki. Nie miałam jeszcze. Żeby dostać z opieki "dary" tzn. jakąś mąkę, muesli, talony na ubrania itp. musi przyjść ta plaga egipska ... sprawdzić jakie mam warunki w mieszkaniu i przeprowadzić ze mną wywiad środowiskowy czy w ogóle mi się należy jakaś pomoc od nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...