Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KAJTUCHA WSPÓŁCZUJE TEGO WYJAZDU. JAKOS TO PRZEŻYJESZ 😁

CHYBA JEDNAK ZREZYGNUJE Z TEJ GRZYWKI 🙂



POSPRZĄTAŁAM. ZMIENIŁAM POŚCIEL, POPRAŁAM I ZMYKAM Z LENKĄ NA BUDOWE 🙂
DO POTEM MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc pisze 2 raz 😠

kajtucha weekend ze smoczycą 🤪 🤪 🤪 🤪 przerąbane kobieto 😁

Ewcia pomysłu nie dam, bo ja zawsze mam z tym problem 😠

ja pomyłam gary, poprasowałam stertę ubrań a mała dalej śpiu a ja na spacerek chcę wybyć 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

JA SIĘ TYLKO PRZYWITAM I SERDECZNIE WAS POZDROWIĘ I SPADAM BO MA DZIŚ DUŻO SPRAW DO ZAŁATWIENIA I JESZCZE DZIŚ NA POGRZEB JADĘ 🙂 DALEKA CIOCIA ZMARŁA ALE BLISKO MIESZKAŁA WIĘC NIE WYPADA NIE BYĆ BO SIE ZNAŁO 😉

SZYMUŚ TY PRZYSTOJNIAKU 🤪 BĘDZIE BARTEK Z TOBĄ RYWALIZOWAŁ O WZGLĘDY NASZYCH GRUDNIOWYCH DZIEWCZYN 🤪 🤪 😁 😁 😁

A CO DO GRZYWKI JUŻ MAM SWOJEJ DOSYĆ WIĘCEJ JEJ NIE BĘDĘ ROBIĆ BO SIĘ CHOLERA UKŁADAĆ NIE CHCĘ 😠 😜 😁

KAJTUCHA TO SZKODA ŻE CIE NIE BĘDZIE ALE MOŻE MASZ GG TO TAM MOŻESZ MI PISAĆ A JA DZIEWCZYNOM BĘDĘ PRZEKAZYWAĆ 🙂 🙂 🙂

DOBRA KOBITKI JA ZMYKAM 🙂

DO NAPISANKA WIECZORKIEM 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

W końcu Was nadrobiłam.

U nas w końcu ładna pogoda 🤪

Wiolu i Ewo laski jesteście!!! Majeczka świetnie wcina jabłuszko, a Piotruś widzę polubił spacerówkę 🙂

Kajtucha słodziutki Szymuś 🙂

Wczoraj chcieliśmy urządzić sobie piknik nad morzem, ale wiało tak cholernie, że wytrzymaliśmy tylko około godziny i wróciliśmy do domu.
Dziś za to mam masę roboty i wizytę Mariki u lekarza. Oczywiście wkurzył mnie mąż, bo zarejestrował ją do tego, do którego nie chciałam 😠 😠 😠 😠 😠 I teraz będę musiała tłumaczyć całą sprawę i nie wiem czy cokolwiek załatwię, bo zupełnie inny lekarz zgłaszał sprawę Mariki do kliniki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt to trzymam kciuki za wizyte u lekarza.Mam nadzieję że same dobre wieści usłyszysz 🙂

Ok dziewczynki ja zmykam będę potem jakoś,bo później jeszcze na próbe do kościoła może pójde.Już zdąrzyłam męża opieprzyć bo się mnie pyta kiedy do księdz pójde.Napisałam mu że nie pójde pier.... nie będę wszystkiego za wszystkich załatwiać 😠

Miłego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa84 jak na chwilke przyjedziesz popilnowac mi synka to ja ufarbuje sobie włosy to pozniej na pewno wymyslimy prezent dla twojej znajomej 😉 😉 😉
A tak serio to zalezy jaka to jest osóbka??? Ciezko cos podpowiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...