Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A JA ZAWSZE ZAKRYWAM NÓŻKI BARTKOWI CHOĆBY NAWET SAMĄ PIELUSZKĄ JAK JEST CIEPŁO I NA TO PRZYKRYWKA OD WÓZKA, A JAK CHŁODNIEJ TO KOCYKIEM 🙂
A DZIŚ SIĘ ZAPOWIADA CUDOWNY DZIEŃ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA NIE WIEM CO TE NASZE DZIECI AGUŚ SOBIE UBZDURAŁY Z TYMI USTAMI. MOJA MAMA MÓWI, ŻE MOŻE TAK SOBIE DZIĄSEŁKA MASUJE LENKA... OJ JUŻ NIE WIEM, ALE TEZ MNIE TO DENERWUJE 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a ja dalej z tą osłonką i nie wiem czy juz ja dodpinac czy nie? Ten kwiecien potrafi zaskoczyc.
Mikolaj tez ssa dolna warge ale jej nie niszczy, nie zrobił sobie zadnej rysy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dzis odepniemy, no ale wtedy awaryjny kocyk bedzie potrzebny.
Zmykam bo znów nic nie zrobie.
A mój P. zrobił mi wczoraj prezent. Dwie bluzeczki 🙂 Zawsze lubiłam jak mi cos kupował. Raz tylko go odesłałam bo buty były zaduze hehe wymienił na torebkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ JAK ANTOŚ SOBIE ŚPIOCHA 🙂
CUDNY

A LENKA NIEDAWNO SIE OBUDZIŁA. DAŁAM JEJ TROSZKĘ MUSU JABŁKOWEGO Z BRZOSKWINIAMI 🙂 CHYBA JEJ POSMAKOWAŁO 🙂

NA SPACER PÓJDZIEMY GDZIES ZA GODZINE, ZEBY MI ZASNEŁA BO TAK TO PEWNIE BEDZIE MARUDZIĆ W WÓZKU.
JUŻ SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ DO SPACERÓWKI.
JAK TYLKO ZROBI SIE NAPRAWDE CIEPLUTKO TO SIE PRZERZUCAMY 🙂
BO TERAZ TO JESZCZE ZDRALIWA TA POGODA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antoś słodko śpi.A ja się Gosiu spacerówka sprawuje??Ja czekam na męża i też przekładam bo nie chce mi się szarpać a po za tym nie wiem gdzie mam dać gondole 😜

AgnieszkoW też czekam aż Emila się troche zmęczy bo inaczej to będzie sajgon na dworze 🙂 jak na razie to robi kupe w swoim łóżeczku a ja aż tutaj czuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Majka wlasnie padla wiec mamusia ma czas zeby napisac 🙂

O co chodzi z tymi kolorami?

Gosiu Antos slodki jak miod 🙂

Kurcze a u nas BAN na przecier marchewkowy bo mloda by kupy wogole nie zrobila bez mojej pomocy bo taka twarda kupa byla 😮 😮 😮 😮 Po soczku marhcewkowym nie miala takich problemow. Szkoda bo wcina marchewke az jej sie uszy trzesa 😜 🤪

U nas noc do bani bo o 3 obudzil nas jej okropny kaszel 😞 dzisiaj lecimy do lekarki i mam nadzieje ze plucka ma czyste moj bombelek 🙂

Ja wlasnie gotuje osmiornice na obiad bo mezu wczoraj zlapal 🙂

Milego dzionka, ja sie ide szykowac! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko nas zmusiła sytuacja aby przerzucić się na spacerówkę bo gondole mamy w reklamacji a trzeba w czymś dupkę Antosia wozić 😁

No i moje bobo sie obudziło i sie dopomina mamusi 😜

My też cos zjemy i wyruszmy po produkty na obiad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski!

Co do przewracania z brzuszka na plecy to Piotrek ostatnio tak fiknął u rehabilitantki na stole -ja z mężem się cieszymy jak durni, a ona na to, że nie ma się z czego cieszyć bo u tak małego dziecka to nie jest umiejętność tylko po prostu się przewraca nieświadomie hehe 😁 No, ale my i tak się cieszymy 😜
Za to z pleców na brzuszek Piotruś nie umie się przewrócić, już prawie mu wychodzi, ale nie umie wyjąć spod siebie ręki więc przygniata sobie tą łapkę i się wkurza. No, ale spoko, spoko, wszystko w swoim czasie 🙂

Gosiu Antoś super wygląda w swojej limuzynie 🙂

Dziewczyny musicie zrobić zdjęcie i nam wstawić jak Wasze dzieciaczki zagryzają wargę bo to musi świetnie wyglądać 🤪

Wiola fajnie to brzmi -gotuję ośmiornicę bo mąż złapał 😁 U nas na obiad zwykłe schabowe haha!

A tak w ogóle to nie mogłabym mieszkać z rodzicami! No masakra jakaś! Nawet nie to, że mnie denerwują tylko ja uwielbiam być sama w domu! Nie lubię jak ktoś mi się kręci, zero swobody! Mama wczoraj mówi, że moglibyśmy tu zamieszkać, a nasze mieszkanie wynająć to byłoby więcej kasy. Pomysł dobry, ale wolę niedojadać, a a być sama 😜 Mąż dziś kończy o 19 i po nas przyjeżdża 🙂

Acha.. i przypomniało nam się, że nie złożyliśmy pitów. Mąż teraz pojechał, ciekawe ile się tam nastoi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wy moje Bdziubrzusie!

U nas nocka świetna, młody poszedł spać o 22, wstał o 5, poszliśmy spać o 6 i tak prawie spaliśmy do 10 🤪 Młody lubi leżeć na brzuszku, ale jeszcze nie wie dokładnie jak się przewrócić na plecki, zdarza mu się to rzadko. Wiktor za to chciałby siedzieć już sam, ale mu to nie wychodzi, muszę go podtrzymywać i robić jako pasy, bo się podnosi i przechyla do przodu. 🙂 A teraz stara się o kredyt z BOSia, czyta namiętnie zaświadczenie. Ja też pójdę na spacerek, ale najpierw muszę doprowadzić się do stanu używalności.

agnieszkaw26 nie wiem co Ci dokładnie poradzić, ale zwracaj większą uwagę na Lenkę

skoreczka też bym chciała takie prezenty dostawać może uda się teraz w maju, bo mam urodziny

gosiag słodko sobie śpiocha, a czapkę chyba porwał św. Mikołajowi

mittka co ta Emilka je? Jakąś mieszankę wybuchową? 😁

Wiolka ośmiornicę na obiad... ohydztwo... przecież to jest jak guma do żucia, a w ogóle takich robaków to nie jem. Jak ją się przygotowywuje? Czym to się je? Pałeczkami? A z kolorkami chodzi, o to że wybierasz sobie kolor, który lubisz, a jest "dostępny" u mnie, a ja piszę "tłumaczenie" jego. Dostępne kolorki: biały, pomarańczowy, (żółty, niebieski, zielony, czerwony - inne tłumaczenia jak któraś chce) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...