Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem już w domku 🙂

Łazienka żółciutka jak cytrynka 😁

Mittko super, że mężol przyjeżdża 🤪

Wiola Majka ładnie waży, nie ma co się łamać 🙂

AgaK Bartuś super rozwalony 🙂

Kajtucha wiem co czujesz bo przeżywam to co rok! Nie wiem czy można pić wapno jak się karmi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

O JEJ TO STRASZNE ☺️
W MIEJSCOWOŚCI ODDALONEJ O 25 KM OD MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA DWA RAZY BYŁY PODWÓJNE SAMOBÓJSTWA 😞 RAZ 2 DZIEWCZYNY A RAZ 2 CHŁOPAKÓW 😞 WSZYSCY MIELI OKOŁO 20 LAT 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziewczynki ja się już pożegnam. Te samobójstwa są przerażające. 🙃 A apropo nich słyszałam, że jakaś para położyła się na torach kolejowych, w ostatniej chwili zrezygnowali, ale dziewczyna nie przeżyła, a chłopak wygląda jak obrazy Picasso 🥴
Nie wiem co mi się będzie śniło... DOBRANOC!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj nieeee, łazienka nie jest skończona, jeszcze zabudowa szachtu, położenie podłogi i zainstalowanie wanny 🤪

Piotrusiowi odparzyła się dupcia 😞 sudocrem nie pomaga, posmarowałam mu teraz bepanthenem i zobaczymy czy pomoże. Kurcze, dziwi mnie to bo często zmieniam pampersa więc nie wiem czemu taka czerwona dupencja ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, my juz po spaniu...

wczoraj nie moglam zasnac bo tak goraco w mieszkaniu bylo... rolety opuszczone a w nocy bylo okolo 20... myslalam ze sie udusze.. spalam przy otwartym oknie...

moj jak sie bawi pielucha to zaklada ja na glowe ale jak nic nie widzi to strasznie wierzga nogami by mu sciagnac a jak sie mu sciagnie to cieszy sie jak nie wiem 🙂

zycze Wam milego dizonka, tam gdzie jedziemy jest chyba internet wiec zajrze bo bierzemy laptopa, jedziemy na 4 dni a najwiecej gratow malego 🙂

zycze Wam milego dizonka, pewnie jeszcze zajrze...

buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, my wstałyśmy o 4.00. Walczę z Madzią coby poszła spać ale jakoś nie ma ochoty. Dziś zapowiada się piękna pogoda tak więc planuje dłuuugi spacer. 🙂
Czy Wasze dzieci mają potówki? Bo moja ma sporo na szyjce. Chyba zacznę ją kąpać w nadmanganianie.
Już kiedyś się pytałam ale powtórzę pytanie - jak ubieracie dzieci przy temperaturze powyżej 20 stopni. Bo ja mam jak zwykle dylemat 😠 😠

Dziś Madzia dostanie na obiad dynię z ziemniakami.

Jakiego kremu używacie do twarzy przy słonecznej pogodzie - jaki filtr stosujecie dla dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

EWO SUPER ZE REMONT ŁAZIENKI JUZ DOBIEGA KOŃCA 🙂
NIE MA TO JAK POLEŻEC SOBIE W WANNIE PO CIĘZKIM DNIU 🙂 ZOBACZYSZ ZE BEDZIESZ ZADOWOLONA. JA NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ WANNY. A JAK MI SIE CHCE PRYSZNICA, TO SOBIE STAJE W WANNIE I SIE POLEWAM WODĄ 🙂 🙂

PERSY WSPÓŁCZUJE POBUDKI O 4, U NAS POBUDKA O 6.40
WCZORAJ LENKA BYŁA UBRANA W BODY Z DŁUGIM REKAWEM, BLUZE , RAJSTOPKI I SPODNIE NO I CZAPECZKE
ALE I TAK WYDAJE MI SIE ŻE TO ZA DUŻO, CHOCIAŻ NIE BYŁA SPOCONA, TYLKO PRZYJEMNIE CIEPLUTKA 🙂
A SMARUJE JĄ KREMEM NA KAŻDĄ POGODĘ, BEZ ŻADNEGO FILTRA. CHYBA MUSZĘ WŁASNIE TAKI KUPIĆ BO CORAZ WIĘCEJ SŁONKA

U MNIE W MIEJSCOWOŚCI TEZ SIE BABA RZUCIŁA POD TIRA...

A DZIŚ W NOCY ŚNIŁA MI SIĘ MOJE ZNAJOMA KTÓRA NIEDAWNO UMARŁA... CO TO ZNACZY ??
MOJA MAMA MÓWI ŻEBY SIE POMODLIĆ ZA TĄ OSOBE JAK SIE PRZYŚNI.

AGA84 A GDZIE WYJEŻDZACIE BO JA NIE W TEMACIE ☺️

EWO POSYP PIOTRUSIOWI DUPKE ZWYKŁĄ MĄKĄ ZIEMNIACZANĄ

MIŁEGO DNIA BABOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Ewo to już niedługo będziesz miała superową łazienkę. Jak ja bym teraz wszystko dała żeby położyć się choć na chwilę w wannie i wygrzać kości 😞

My też planujemy mały wypad do moich rodziców i siostry. No przynajmniej tam będę mogła trochę poużywać wanny 😁

Ja też używam kremu na każdą pogodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobitki 🙂
my noc ok, z 1 pobudka i spanko do 7:30, zaraz rozwieszam pranie i wybywan na zakupy bo 3 dni sklepy pozamykane będę 🙂
wczoraj Lenka całe [popołudnia spedziła na dworze i cały czas spała 🤪
już coś bibrze w łóżeczku, zaległości nadrobię później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki!

U nas noc ka nawet w miare, oprocz kaszlu Majki ale juz jest jakby mniej 🙂 no i pobudka o 6>30 🤢 a ja tak kocham spac! 😁 😁 😁 😁 😁

U nas jest tez bardzo cieplo i ja chyba tez za cieplo ubieram Majke bo wczoraj jak ja wyjelam z nosidelka tocale plecki miala spocone, a ubralam ja w body dl. rekaw, bluzeczka krotki, spodenki , skarpetki i buciki 😮 ja juz nie wiem jak ja ubuierac. Dzuisiaj idziemy nad morze na cale popoludnie 🙂 i niby jest goraco ale tam wieje no i juz nie wiem 🤢

Ja nie uzywam zadnego kremu przez te nasze problemy skorne, mogloby byc jeszcze gorzej 🤢

Persy ja zawze po kompieli posypuje szyjke i pachwinki mlodej pudrem dla dzieci i odpukac poki co nic nie miala. Moze sprobuj 🙂

Aga84 gdzie sie wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 hej 🙂 hej 🙂
U nas noc cudowna. Mikołaj spał od 20 do 5.30 w łózeczku 🙂 Pozniej zjadł i zasnął z nami i tak do 7. No a teraz lula a ja na chwilke przysiadłam.
Wiecie co - pralka nam sie popsuła i jest w naprawie, a ja recznie wszystko piore 😞 Rece popekane, mam uczulenie na detergenty wiec tez za bardzo sie nie staram, bo boje sie o rece. Wsciekła jestem. Juz kilka dni mam taką sytuacje.
Moj P. jedzie dzis na szkolenie- juz widze jak sie wyszkolą 😉 W tamtym roku cała ekipa pijana. Ehhh te chłopy 😜

Ewa Cudnie ze masz lazienke: nowiutką a przede wszystkim swoją 🙂 Doceniam to szczescie, bo ja go nie mam.
Aga26 słuchaj moj pierwszy chłopak popełnił samobójstwo dwa lata temu. Ja zerwalam z nim 13 lat temu. A on mi sie jakis czas temu snił i pyta czy mógłby do mnie przyjsc? Ja mu mówie, ze nie bo mam swoją rodzinę a on smutny odchodzi 😞 Matko to był sen!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

U nas nocka nie przespana ale to ze względów oczywistych o 3 w nocy w piżamie po dworze latałam 🤪

Za ranka zawitałam już do szkoły i zakupy zrobiłam reszte cięższych mężu zrobi 🙂

Życzę Wam miłego dnia bo pewnie dopiero wieczorkiem uda mi się zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

U NAS NOCKA SUPER 🤪 MAŁY SPAŁ OD 21 DO 4 🤪 ZARAZ USNĄŁ I OBUDZIŁ SIĘ O 6 😁

MY JUŻ PO SPACERKU I ZAKUPKACH BO 3 DNI SKLEPY TERAZ POZAMYKANE BĘDĄ 🙂

ZA CHWILĘ IDĘ PRANIE WYWIESIĆ :P

DZIEWCZYNY ALE MACIE SNY AŻ CIARKI PRZECHODZĄ 🤢 🤢 CHOĆ MÓWIĄ ŻE JAK KOMUŚ SIĘ ŚNI ZMARŁA OSOBA TO PROSI ABY IŚĆ DO NIEJ NA GRÓB I POMODLIĆ SIĘ ZA JEJ DUSZĘ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA GRÓB DO NIEJ NIE PÓJDĘ, ALE JUZ SIE ZA NIĄ POMODLIŁAM,OD RAZU JAK SIĘ OBUDZIŁAM W NOCY ...
SKÓRECZKO NO NIEŹLE... JA NIE LUBIE JAK MI SIĘ ŚNIĄ ZMARLI...

MITTKO TO O 3 W NOCY MĄŻ PRZYJECHAŁ I WYSZŁAŚ PO NIEGO W PIŻAMIE NA DWÓR ?? ALE SIE STĘSKNIŁAŚ 🙂 🙂

KURCZE, DOBRZE ZE WAS MAM BO BYM MIAŁA PUSTĄ LODÓWKĘ PRZEZ 3 DNI 🤪ZAPOMNIAŁAM ZE TO DŁUGI WEEKEND MAJOWY 😁 😁 CO MY BYSMY JEDLI 😁 A ZAPLANOWAŁAM SOBIE ŻE JUTRO ZROBIE ZAKUPY... 🙃

NO DOBRA TO ZMYKAM SZYBKO OGARNĄC MIESZKANKO LECE Z LENKĄ NA MIASTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

nie wiem co dziś w nocy się stało z tymi naszymi dziećmi że wszystkie ładnie spały bo mój maly też... zasnął ok 21 obudził się ok 2.30 i myślałam że obudzi się już po 2 godz jak zawsze a tu zonk! ja się sama obudziłam, czekałam czekałam... nic! spał do przed 7 zjadł, i obudził się ostatecznie po 8 🙂 szok! a moje cycku podwójnie łóżko zalały... no i teraz mały zasnął a ja na brzuszka na chwilkę i prasowanko mnie czeka... to wszystko przez ten pieprzony wyjazd...
muszę dziś jeszcze jechać na zakupy kupić sobie jakąś dłuższą luźną bluzeczkę bo ten brzuch... a nie mam w czym chodzić bo zawsze nosiłam raczej dopasowane rzeczy.. kur... kiedy ja schudnę?! no i musze kupic maluchowi roletki na szybe do auta...

Mittka po dworze? rozumiem że mąż przyjechał ale Ty po niego wybiegłaś na dwór? 🙂

co do snów z byłymi, to mi się tylko śniło że byłam ratownikiem i płynęłam ratować ludzi bo się topili a okazało się że jednym z topielców był mój eks, z którym byłam dwa lata...nie zdąrzyłam dopłynąć... obudziłam się zalana łzami.. pierwszy raz płakałam przez sen...

No a ja z wanny nie mogłabym zrezygnować na rzeczy prysznica... Oj nie... uwielbiam leżeć plackiem w gorrrącej wodzie 🙂 pod prysznicem jest mi zimno, szczególnie zimą jak trzeba wyjść po gorącej kąpieli... a jak chce się popryskać tyo tak jak Aga staję w wannie i się pryskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga nie martw się ja też sobie ubzdurałam że jak jutro będziemy wyjeżdżać to zajedziemy po drodze do tesco po te roletki... na szczęście w środę zajarzyłam że jest święto... ale najlepszy jest szef męża... nie dość że dziś w nocy zjeżdża i ma 2 tyg urlopu to on mu każe jutro w święto pracy jechać na myjnie auto umyć (ciężarówkę)... mało tego że jemu każe zasuwać w dzień wolny od pracy to jeszcze myśli że myjnie będą otwarte... chya mu sie zapomniało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak sobie mysle, ze za dwa tygodnie juz nie bede z wami pisac. Chyba ze Admin zmieni ustawienia w Brzuszku i bede mogła pisac z telefonu. W kazdym badz razie jak któras chce to to jest moje gg 13932003 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...