Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ LASKI

WIOLA ALE MI GUL SKOCZYŁ Z ZAZDROŚCI. JA TEZ CHCE MIEĆ DOMEK NAD TAKIM PIĘKNYM MORZEM 🙂

U NAS WEEKEND OK. SPACERUJEMY SOBIE I JEST FAJNIE 😁

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINKOM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wiola, ja też zazdroszczę Ci takich widoków... 🙂

My spędziliśmy dziś z Madzią 3 godzinki na spacerku. Później próbowałam nakarmić M obiadkiem - dynią z ziemniakami ale nie chciała zjeść. Zresztą jak sama spróbowałam to myślałam że puszczę pawia 😜
A jutro rozszerzymy dietę o mięsko...

Moc życzeń i buziaków dla Wikii!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR MAMUSIE 🙂

ALE SUPER BYŁO NA GRILLU 🤪 NAWET KOMARY NAM NIE BYŁY STRASZNE 😁 😁 😁 😁

WIOLA WIDOCZKI CUDNE I TEŻ ZAZDROSZCZĘ WAM TEGO DOMKU NAD MORZEM 😜 😜 😜 😜 😜

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem zla 😠 😠 klotnia z mezem zaliczona wiec juz wogole dzien zajebisty, lepiej byc nie moze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 kurwa.....

Persy to ty juz daleko jestes z rozszezaniem diety 😲 ja tak powolutku, soczki i kaszki 🤔 😮 😮 😮 😮 kurcze 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

znajomy mnie odwiedzil, bylismy pospaccerowac, pozniej autem wszystkie okoliczne wiochy zwiedzilismy 😉 fajnie bylo... 🙂 wczoraj tez byl :P

aaaa a policjant sie nieodzywa ja tez nie i kontakt urwany. trudno ale szkoda...

Wiki tez jakos na czasie pierwsze miesko sproboje. moze we wtorek? bo jutro pozamykane jeszcze jest wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki tak sie ciesze ze weekend juz sie konczy bo wkoncu cos bedziecie pisac 🙂
mialy przyjsc burze a tu co z ranka piekna sloneczna pogoda zobaczymy jak bedzie po poludniu ... jesli nadal tak fajnie to dzis tez idziemy z mlodym na festyn 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Picasso jesc mi sie zachciało jak zobaczyłam u ciebie te kiełbaski 😜 A maluszek chyba tez chciałby zjesc mięsko 🙂
U nas w miare pogoda wiec moze jakis spacerek dłuzszy i grillllllllllll 🙂 Głodna jestem 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

ALE TAM FAJNIE U CIEBIE PICASSO 🙂

MY SOBIE POSPAŁYŚMY DO 8

PERSY SZYBCIUTKO DAJESZ MADZI MIĘSKO, NO ALE TY JESTEŚ JEJ MAMUSIĄ I WIESZ CO DLA NIEJ NAJLEPSZE 😉

A U NAS DZIS LEJE OD RANA. MIAŁA PRZYJŚC DO NAS TEŚCIOWA, WIĘC MAM NADZIEJĘ , ŻE NIE BEDZIE CAŁY DZIEŃ PADAŁO I NIE PRZYJDZIE 😁 😁 😁

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I WASZE RODZINKI BARDZO SERDECZNIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was dziewczynki 🙂

u nas już po weekendzie, 3 maja jest normalnym dniem pracy więc mój M już zasuwa a ja mam dziś wolne. Pochwale się, że byliśmy w sobote i wczoraj na Czechach na manewrach wojskowych i było superowo, ognisko wielkie do nieba, tańce do pózna w nocy a raczej do wczesnego rana i pływanie w lodowatej wodzie-ja się jeszcze nie odważyłam ale mój M jak najbardziej 😜
odpoczęłiśmy i strasznie się stęsknili za naszym Szkrabakiem, który został w domu z moją mamą.


Mam nadzieję, że Wasze grille się udały i wszystkie wypoczęłyście

Poczytam troszkę co tam się ostatnio działo w Was i spróbuję się troszkę odnieśc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc sie do mięska i do tłustego jedzonka. Mnie dziadek nakarmił tłustym krupnikiem jak miałam 4 miesiące 🙂 I juz planuje nakarmic Mikołaja 😜 A ja nie dam na razie takiej zupy 😜
Natomiast dałam mu kilka razy possac skurke od chleba. Dosłownie na kilka sekund. Nie był zadowolony, ale jak widzi jak jem kanapke to tak sie smieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje chłopaki śpią 🙂 A ja nie chce hałasowac wiec czytaw forum. Oklaskałąm was dziewuszki. Niektóre z was do dwusetki dążą 😉 Oj bieda bedzie jak pojdziecie do pracy i mało kto bedzie tu pisac. Juz ten weekend pokazał jakie tu mogą byc pustki 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKÓRECZKO TO ODE MNIE DLA CIEBIE OKLASK 🙂

I NIE MARTW SIĘ, PÓKI CO DO PRACY NIE WRACAM, WIĘC NBAJWYZEJ WE DWIE BĘDZIEMY SOBIE PLOTKOWAĆ. WIEM ZE MITTKA TEZ SIĘ NIE WYBIERA DO PRACY, AGAK, WIOLKA,PICASSO (I NIE WIEM KTO JESZCZE).... MAM NADZIEJE, ZE BEDZIEMY SIĘ DALEJ TRZYMAĆ RAZEM...

ALE U NAS PADA, JA PIERDZIU... IDE SIE ZARAZ Z LENKĄ POŁOŻYĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA MAMUŚKI 🙂

U NAS POGODA DZIŚ DO D..Y 😠 LEJE I LEJE 😞 O SPACERKU MOŻNA POMARZYĆ 😞

A NOCKI SĄ CORAZ LEPSZE JUŻ 3 NOC Z RZĘDU SPAŁ OD 21 DO 4 RANO BEZ PRZERWY 🤪
KASZKI ZACZYNAJĄ DZIAŁAĆ 😁 😁 😁 😁 😁

PIKASSO ALE WIKTOREK PATRZY SIĘ W OGNISKO 😁 😁 😁 😁 😁 PODOBA MU SIĘ 😉

A MOJE DZIECKO Z DNIA NADZIEJ CO RAZ BARDZIEJ MNIE ZASKAKUJE, JAK NIE OBRÓT Z PLECÓW NA BRZUSZEK TO SIADA MI Z POZYCJI PÓŁSIEDZĄCEJ ALE LECI NA BOKI ALBO NA BUŹKĘ BO JESZCZE NIE UMIE UTRZYMAĆ RÓWNOWAGI 😁 😁 😁 😁
NOGI JUŻ WKŁADA DO BUŹKI 🙃 😁

AGUŚW NIECH LEJE TO SMOCZYCA Z JAMY NIE WYJDZIE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂
U nas dzisiaj tak jak i u Was poniedziałek wolny 😉

Picasso ale narobiłaś mi smaku na kiełbaski 😁

Z nowych smaków Marika zna: marchewkę, jabłko i kleik... Tylko kleik w miarę jej smakuje 😉
Dziś zaserwuję jej słodkiego ziemniaka 😉 Za jakiś czas pietruszkę, a potem będzie już jadła zupki warzywne 😉
Trzy dni temu dałam jej do spróbowania gotowy deserek jabłko-banan... Zsypało ją niesamowicie... Ma straszną skórkę 😞 Więc na razie banana nie będziemy podawać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszki cos mi sie pogoda psuje ... mam nadzieje ze nie bedzie padac bo chcialam isc na spacerek ... jesli chodzi o powrot do pracy to nie mam z kim maluszka zostawic czyli siedze w domu na bezrobotnym 😠
moj szkrab nawet nie mysli o wkladaniu nozek do buzi - chyba sobie odpuscil bo ciagle mu uciekaly i dosiegal tylko do kolana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szkrab tez poznal rozne smaki jak marchewke, jablko, gruszke, jagody, zupke jarzynowa i kaszki o roznych smakach ... o miesku jesli nie myslalam ale juz mymlal skorke od chleba i mu pasowala jak mu zabralam to zaczal krzyczec ale musialam bo byla juz tak mieka a nie chialam zeby sie zadlawl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, mięsko się daje po 5 miesiącu czyli od 6 miesiąca tak więc daje jej normalnie według systemu rozszerzania diety. Pojutrze Madzia kończy 5 miesięcy i zacznie 6 tak więc czas na mięsko.
Kupiłam jej indyka z warzywkami.
Poza tym jej najlepiej wchodzi kaszka. No i je dość mało jednorazowo ze słoiczka.
Zobaczymy czy w ogóle ruszy obiadek czy tak jak wczoraj wypluje (wczoraj podałam jej dynie z ziemniakiem - okropne...błeeeeeeee)
U nas pogoda typowo barowa...więc chyba dziś sobie darujemy spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY TO ZWRACAM HONOR 🙂 SZCZERZE CI POWIEM ŻE NIE WIEDZIALAM OD KIEDY SIĘ WPROWADZA MIĘSKO DO DIETY, ALE MYŚLAŁAM ŻE DUŻO PÓŹNIEJ. JUZ MUSZĘ ZACZĄC SIE TYM WSZYSTKIM INTERESOWAC, BO LENKA NIEDŁUGO KOŃCZY 5 MIESIĘCY I TEZ CZAS ZACZĄC ROZSZERZAĆ JEJ DIETKĘ.

POSPAŁYSMY SOBIE Z LENKA GODZINKĘ. FAJNIE BYŁO 😁 JA BYM JESZCZE SPAŁA, ALE TA MAŁA GADZINA JUZ MUSIAŁA SIE OBUDZIC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 ja jestem tu od niedawna wiec mam o wiele mniej tych postow bo 643
ale przeciez to nie zmienia zadnej roznicy wazne ze lubimy ze soba rozmawiac a nie kto ile napisal i bedziemy sie scigac zeby miec wiecej 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...