Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Edytko fajnie, że się odezwałaś 🙂

Skóreczko Mikołajek rzeczywiście taki malutki w tym rożku. Oj rosną nam dzieciaczki 🙂
No i też jestem ciekawa co się u Ciebie wydarzyło, jakie te baby ciekawskie 😁

Wiola ja też nie wiem co to jest ☺️

No i fajnie, że w końcu ruch się u nas robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKÓRKA TY NASZ NIE TRZYMAJ W TAKIEJ NIEPEWNOŚCI BO PEWNIE NIEKTÓRE Z NAS W NOCY SPAĆ NIE BĘDĄ 😁 😁 😁 😁 NP.; JA 😁 😁 OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 😜 😜 😜 😜 😜 ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JUTRO JUŻ NAM NAPISZESZ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO ŻE PRZEOCZYŁAM WSZYSTKIE POSTY I TYLKO SKÓRKI PRZECZYTAŁAM 🙃

DZIĘKUJE ZA MIŁE SŁOWA DZIEWCZYNKI 🙂

SKÓRECZKO FAKTYCZNIE TEN CZAS ZAIWANIA , A MIKOŁAJEK STRASZNIE SIE ZMIENIŁ OD URODZENIA, ALE CHYBA JAK WSZYSTKIE NASZE DZIECIACZKI 🙂

JAK JUZ NIE ZAJRZE TO ZYCZE WAM SPOKOJNEJ NOCY I WASZYM RODZINOM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja to chyba juz sie pozegnam ale jeszcze zobacze 🙂... zab mnie tak nap... ze chyba wscieklizny dostane - jutro musi mnie ktos przyjac bo chyba same se go wyrwie czy cos innego zrobie :P
dzieciaczki rosna rosna - jak przylozylam ubranka te ze szpitala a obecnie w ktorych chodzi to az sie za glowe chwycilam jak mogl tak szybko urosnac 🤪
wiolu napisz o co ci chodzilo bo my polki a polskiego nie umiec 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja ale ja jestem nienormalna 😁 😁 😁 😁 😁 toc to zwykly karczoch 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 no ale nie wiedzialam jak jest po naszemu bo w domu tego nie jadalam 😮 ale sie objadlam , nie moge sie ruszyc 😁

Skorka bo dostaniesz! 😜 O co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł dziewoje 🙂

Oj troszke naskrobałyście,a ja tak tylko pobieżnie przeczytalam bo winko tu na mnie czeka 🤪 a mąż czytał razem ze mną co tam u Was słychać 😁

Zdjęcia Lenki super ślicznotka z niej a i Mikołajek śliczny a Madzia super sobie siedzi.

No i chyba więcej nie pamiętam 😜 no i mąż mnie pogania 😠

Ewo sukienke to może wstawie po komuni jak się wystroje bo jak na razie brak czasu totalnie jutro biegne do fryzjera i na próbe we środe po sukienke.Normalnie wykończe się przez ten tydzień.

Ok dziewczynki Życzę przyjemnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

maly jeszcze spi, budzil sie kilka razy ale smoczek ratowal sytuacje...

ale mi sie nic nie chce...

ale te nasze dzieciaki rosna.. moj niedlugo skonczy 5 miesiecy.. szok.. ale ten czas leci...

zycze Wam milego dizonka... zajrze chyba wieczorkiem bo jade do rodzicow.. buziaczki

i moge
was poklepac w koncu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

ja weekend do bani, pokłóciłam sie z mężem i zostawiłam go i pojechałam do rodziców na 2 dni, wróciłam wczoraj wieczorem.
Laseczki mam jakieś zatrucie, u nas tutaj panuje jakichś wirus i ja się załapałam, rzygam jak kot, tylko już za bardzo nie mam czym 😠
co mogę łyknąć, żeby mi przeszło, mam tylko nadzieję, że Lenka nie załapie bo w sobotę chrzciny.a ja jak na złośc jeszcze w proszku i mam tyle rzeczy do pozałatwiania.

napiszcie co mogę wziąć, jako karmiąca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas noc taka sobie. Madzia wczoraj bardzo niespokojnie spała wieczorem później było trochę lepiej i od godz. 3.00 rzucała się strasznie. Wstałyśmy o 5.00.
Śliczne Wasze dzieciaczki i takie duuuże w porównaniu do mojej Madzi. 😉
Ja wczoraj robiłam porządki w szafie - bo już większość śpiochów na 68 jest za mała. Chyba zacznę jej zakładać 74 chociaż są dość długie.
Co do mleka następnego to podaje się po 6 miesiącu czyli od 7 miecha.
Mięsko średnio smakowało Madzi - zjadła 5 łyżeczki. Ale ona w ogóle wczoraj nie miała apetytu bo i gruszki poszły w dwóch łyżeczkach.
Ja na początku robiłam dłuższe przerwy między wprowadzaniem kolejnych pokarmów ale ponieważ M nie miała żadnych dolegliwości to teraz jej podaje co dwa trzy dni danie oczywiście w niedużych ilościach. Zresztą Madzia zjada mi maksymalnie jednorazowo 6-7 łyżeczek jedzonka ze słoiczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY KOBIETKI

U NAS NOC OK, POBUDKA O 2 I O 5 I SPANIE DO 7

LENKA ODPUKAĆ JAK NA RAZIE W MIARE GRZECZNA

EMMAX WSPÓŁCZUJĘ CI KOBIETKO. POD TYM WZGLĘDEM KARMIĄCE MAMY MAJĄ PRZERĄBANE, ŻE CHOLERA WIE CZYM SIE LECZYĆ. NAJLEPIEJ IŚĆ DO LEKARZA.. PÓKI CO MOŻE PIJ HERBATKĘ MIĘTOWĄ. MI ZAWSZE POMAGAŁA NA DOLEGLIWOŚCI ŻOŁĄDKOWE...

PICASSO JAK TAM Z TYM TWOIM BÓLEM?? PRZESZŁO TROCHE?? DAŁAS RADE SIĘ GDZIEŚ WCISNĄC DO DENTYSTY??

PERSY TO MADZIA NIE JEST TAKA MAŁA W PORÓWNANIU DO MOJEJ CÓRCI.JA JESZCZE LENCE ZAKŁADAM UBRANKA 68 🙂

IDE OGARNĄC CHAŁUPKE, BO PO WEEKENDZIE SAJGON 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kobietki 🙂
agnieszkaw26 jeszcze sie nie wcislam do zadnego dentysty ale dzis pochodze i osobiscie sie pofatyguje .. bol przeszedl na innego zeba - ja tego nie rozumiem ... ale jak wezme tabletke to na jakis czas jest spokoj 🙃
mam nadzieje ze madzia polubi wkoncu sloiczki i bedzie dziamac az beda jej sie uczy trzesly 😁
ja tez musze wkoncu zrobic pozadki w szafce malego ale jakos brak mi czasu a to znow mi sie nie chce ... eehh co za zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY GRUDNIÓWECZKI 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA NASZEJ TRÓJECZKI MADZI, MAI I MARIKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 5 MIESIĄCA ŻYCIA 😘 😘 😘 😘 😘

EMMAX WSPÓŁCZUJĘ TOBIE TYCH DOLEGLIWOŚCI I TEŻ NIE WIEM CO MATKA KARMIĄCA MOŻE BRAĆ NA E WYMIOTY 😞 TRZYMAM KCIUKI ABY TOBIE SZYBKO PRZESZŁO 😉

A NASZA AKOMPF MA DZIŚ URODZINKI 🤪 🤪

AGUŚ NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA CIEBIE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

U NAS DZIŚ JEST OKROPNIE ZIMNO ALE NIE PADA 😠 😠 😠 TAKŻE NA SPACEREK PÓJDZIEMY 🙂

MIŁEGO DNIA DZIEWUSZKI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf to wszystkiego najlepszego !!!!

jestem u rodzicow, tata pojechal z mama na regabilitacje bo po tym zlamaniu trzeba rehabilitowac a ja siedze z malym.. lezy na lozku w sypialni u rodzicow i pozycji nie moze znalezc do spania...

ja niestety poki co to na spacerek nie pojde... leje strasznie..

brzuch juz mnie zaczyna bolec, ciocia czerwonym cadilakiem przyjedzie... masakra...

ide cos wszamac bo cos glodna jestem nie zdazylam zjesc sniadania ale rano na brzuszku bylam a widzialam w lodowce ze mama zalatke zrobila 🙂

moj maz po pracy pojedzie chyba na zlot audi wiec tata mnie zawizie chyba do odmu no chyba ze przez pogode zmieni zdanie, pozwolilam mu jechac bo sie ladnie zapytal czy dam sobie rade sama 🙂

zycze Wam milego dzionka.. buziaczki dla Was i dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie 🙂

Akompf wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dużo zdrówka dla naszych dzieciaczków, które kończą dziś 5 miesięcy 😘 😘 😘 Nasze 3 laski na M 😁

Pikasso trzymam kciuki żeby dentysta Cię przyjął.

Co do ciuszków to też już lada dzień przerzucamy się na 74 bo 68 przymałe!

My dzisiaj lecimy na szczepienie 😞 W czwartek rehabilitacja,w piątek usg bioderek, a w przyszły czwartek ortopeda. Znowu się nalatamy po lekarzach 🤢

Emmax nie mam pojęcia czym się możesz leczyć. Najlepiej idź do lekarza niech coś poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Mamusie 🙂
U nas noc super. A o 7 rano tak jak u Agi84 sytiacje uratował smoczek i pospalismy jeszcze do 8.30 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Madzi 🙂 Moze modelka z niej bedzie jak ma takie długie nóżki 🙂
Emmax wspołczuje nieudanego weekendu i choroby 😞 Musisz poradzic sie lekarza, bo nasza pomoc na nic sie nie zda skoro karmisz piersią.

A co do mnie to postanowilismy we wrzesniu wziąść slub 🙂 Na razie cywilny w planach. Dla mnie to wielka rewolucja bo bardzo sie tego boje. Nie chce opisywac moich przezyc sprzed lat ale juz kiedys miałam byc zoną a nie byłam. Dzis dziekuje za to Bogu ale kiedys to przezyłam. Został mi tylko lęk 😞 Postaram sie jednak cieszyc nowym zyciem. Mysle ze mój P. jest odpowiedzialnym człowiekiem i bedziemy razem 🙂 To była ta sytuacja o której nie pisałam wczoraj i wpedziłam was w niecierpliwosc. Przepraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...