Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

My wczoraj wróciliśmy od moich rodziców. Tak że weekend majowy można zaliczyć do udanych. Miałam odpocząć a wróciłam bardziej zmęczona niż jak jestem sama w domu. Antoś miał chandrę i totalny wstręt do jedzenia. No i jeszcze doszła moja mama przewrażliwiona na każdym punkcie i co dotyczyło Antosia. No ale już jesteśmy w domku.

Nadrobiłam wszystkie posty ale wybaczcie nie chce mi się odnosić do wszystkich postów 😉

Akompf wszystkiego naj z okazji urodzin 😘
No i oczywiście całuski dla wszystkich maluszków które skończyły 5 miesiąc 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak Gosiu mysle 🙂 Jakbys mogła przeslij mi na maila w wolnej chwili te swoje przepisy na obiadki dla dzidzi 🙂 Wysle ci na NK adres mail. Ale to naprawde w wolnej chwili. Nie chce cie obciążać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI SKÓRECZKO NIE BĘDĘ DOCIEKAĆ 😉 ALE ŻYCZĘ TOBIE I TWOJEJ RODZINCE WSZYSTKIEGO DOBREGO 🙂 🙂 🙂 🙂

JA SPADAM NA SPACER 😜 😜 😜 DO PÓŹNIEJ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak Ewo pomyslalam ze wrzesien to piekny miesiac i jeszcze ciepły 🙂

A mam do was pytanie dotyczące prania ubranek naszych maluszków. Kupujecie jeszcze proszki dla niemowląt czy pierzecie w zwykłych proszkach? Ja do tej pory kupowałam te specjalne dla dzieci. Wydaje mi sie jednak ze trzeba wypróbowac zwykły, tylko nie wiem czy to juz czas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga sorki że się nie poznałam i zamiast pocieszyć straszę cóż taka natura wieśniaka hihihi ja podobnie jak Daga miałam ospe w ferie zimowe były cudne w ciapki jak dalmatyńczyk hahaha 😜
Daga trzeba było teściowej powiedzieć mamusiu ale ja nie chce i nie dam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Gosiu 🙂 Jeszcze raz dziekuje 🙂
To moze ja tez wypróbuje zwykły proszek. No bo ile mozna prac w takim dla dzidziusiów. Trzeba sprawdzic czy nie ma zadnego uczulenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skórko jeżeli Mikołaj nie ma tendencji to uczuleń to możesz wypróbować. Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz. Ja tam nie mam żadnych problemów więc piorę z naszymi ubraniami 🙂

A moje dziecię dostało wczoraj od cioci prawdziwy dzwoneczek pasterski i ma taka frajdę że ho ho. Dzwoni nawet nóżkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzwoneczek pasterski fajny prezent 🙂 A mój dostał od swojego przyszlego ojca chrzestnego pierwsze auto 😉 Pluszowe i piszczące 😁 Z Carsów 🙂 Teraz to zabawki sa fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MY PO SPACERKU 🙂 STRASZNIE ZIMNO ALE DAMY RADĘ 😉

JA BARTKA CIUSZKI ZACZĘŁAM PRAĆ W ZWYKŁYM PROSZKU JAK SKOŃCZYŁ MIESIĄC A TERAZ PIORĘ NAWET Z NASZYMI CIUCHAMI TZN NASZE Z JEGO BO NASZYCH TO SPORADYCZNIE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki byłam w aptece i pani mogłą dać mi tylko smectę i lakcid, własnie wypiłam herbatkę i jeszcze we mnie została 😁
kuźwa teraz to ja już w ogóle będę wyglądać jak kościotrup, w niedzielę weszłam na wagę i ważę ...48 kg, przy wzroście 170 🤪 🤪 🤪, wszystkie spodnie są na mnie za szerokie i ta takie które kupiłam jak ważyłam 52 kg, masakra 🤪 🤪 🤪

Akompf 100 latek w zdrówku 🙂

Madziu zdróweczka malutkie słoneczko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...