Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kurde ale mam niezlego zonka bo Majce jedno oczko troszke ucieka, ciezko to zobaczyc ale dzisaj ta dermatolog zwrocila mi na to uwage wiec zmowu bede sie musiala wyklocac z ta kurwa pediatra o skierowanie do okulisty 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🤨 🤨 🤨

Acha Skorka dobre z ta papka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję AgnieszkoK czekam cierpliwie 🙂
Tak czas bardzo szybko leci.Nam z salą się udało dzwoniła moja siostra i mówi że rozmawiała z koleżanką która robiła tam gdzie my i jest baaardzo zadowolona więc już ciut spokojniejsza jestem 🙂

A powiedzcie mi dziewczynki do szarej sukienki i do bolerka ecru jakie buty będą pasowały bo szukam szarych ale ni cholere nic ciekawego nie ma i chyba będę musiała iść w czarnych jak myślicie będą pasowały??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU TO ŻE MAJECZCE OCZKO UCIEKA TO JESZCZE NIC STRASZNEGO OCZKA SIĘ TAK NA PRAWDĘ JESZCZE SIĘ ROZWIJAJĄ WIĘC NIE PANIKUJ 😉

MITKO JA TEŻ MYŚLĘ ŻE CZARNE NIE BARDZO BĘDĄ PASOWAĆ 🤢 TAK JAK DZIEWCZYNY RADZĄ SPRÓBUJ ZNALEŹĆ BUTY KOLORU ECRU JAK BOLERKO ALBO BARDZO KOLOREM ZBLIŻONYM DO NIEGO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój bzibziol śpi a mama odgazowuje colę i będzie się nią leczyć 😜

tak się boję żeby lenka nie złapała tego wirusa 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka ja też jeszcze nie mam butów i jakiejś bluzeczki pod żakiet, a z butów to poluję na takie z dziurką w palcach 🙂
dzisiaj miałam się wybrać na zakupy ale dotarłam tylko do apteki i po chleb 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ja poluje na satynowe ale nie ma szans pewnie żeby takie znalazła w tak krótkim czasie 🤢
Mam w domu ecru ale one są na płaskim a do kiecki musze mieć na obcasie.

A mnie się zachciało kapuśniaku i mężu po kapuche poleciał 🤪 chyba mi ugotuje 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mittko szukaj butów szukaj 😉 też mi się wydaje, że lepsze będą ecru, no ale jak nie znajdziesz to założysz czarne i pewnie też będą dobrze wyglądały 😉

Wiola fajne zdjęcie Majki 🙂

Emmax ja też właśnie wypiłam mężowi colę. To jedno z moich uzależnień 😉

AgaK to Kamil już do szkoły idzie? Ale masz dorosłego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam zakaz pisania o jedzeniu bo emmax jest głodny, zakaz obowiązuje do odwołania 😉 😁 😁 😁

ewo a ja colę to leczniczo na żołądeczek, bo odkąd karmię to nie pijam (w ciąży napiłam się na zapas 😉 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj tak czas leci strasznie szybko 😁

Ja już trzecie pranie nie prasuję bo nie mam kiedy, jak już mam kiedy to mi się nie chce 😜
Już 2 razy tak było, że nie miałam co Piotrkowi założyć więc zaczęłam brać te niewyprasowane rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TO JUŻ OD DAWNA KĄPIĘ SIĘ W WANNIE Z GORĄCĄ WODĄ 😁 MIODZIO TAK SIĘ WYGRZAĆ I JESZCZE OLEJKI DO WODY ETERYCZNE WLAĆ I CUD MIÓD I MALINA 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestesmy w domu.. maly juz wykapany bo rodzice mnie odwiezli to go wykapalam jak jeszcze byli...

mojego meza jeszcze nie ma.. pewnie dobrze sie bawi i wroci 21-22...

maly spiacy ale mam nadzieje ze wytrzyma do 21 bo wtedy moze mu sie ebdzie chcialo spac...

ja tez juz wykapana.. oczywisacie goraca kapiel.. korzystam poki moge bo okres ma bnyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laleczki moje drogie uciekam. Na dzis dzien koniec siedzenia przed kompem 🙂 Życze Wam miłej nocki i szalonych snów 😁 😁 😁 Do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...