Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Ale Lenka superowo w okularkach wygląda,a buciki i czapeczka śliczne.
Majka świetną ma fryzure 🤪
Mikołajek już od małego za czytanie się bierze 🙂 a rączki super sobie trzyma 🙂

Moja to też większości zaciśnięte ma jak leży na brzuszku.

A my byliśmy u księdza,wreszcie trafiliśmy na super księdza,szkoda że od razu do niego nie poszliśmy zapisał nam chrzestnego jako świadka chrztu i tyle po kłopocie.Powiedział że wszystkiego dopilnuje także już jestem spokojniejsza 🙂
Na dodatek zrobiło się super ciepło słoneczko wyszło więc pospacerowaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

mittko to super, że załatwiliscie ten chrzest 🙂
a ty masz już wszystko gotowe, bo ja to uu daleko w lesie 😉

CZYM POZBYĆ SIE PLAM Z JABLKA?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane w ROSSMANNIE są wspaniałe odplamiacze Dr.Beckmann. Ja mam mydełko i w płynie i gwarantuję że usuwają i marchewkę i insze plamy. Właśnie odplamiłam Antka bodziaka po marchewce i dało radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dziewczynki czym mozna usunac marchewke ... mam pozyczonych kilka ubranek a sa poplamione marchewka - pralam je ale plamki zostaly ... wiecie moze ... jesli nic z tego nie wyjdzie to ja przeprosze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny z jabłkiem to bardzo ciężka sprawa 🤨 Przekonałam się o tym jak Majka jadła pierwsze posiłki... Nie dało się mi w żaden sposób usunąć plam z jabłka... Z marchewki zeszło specjalnym mydłem,które miałam od teściowej 😉
Mittko cieszę się, że sprawa z chrztem załatwiona 😉

Jak mnie dziś mąż wnerwia 😠 Szkoda słów!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE 🙂

JA JUŻ W DOMKU 🙂
AGNIESZKOW BUCIKI I CZAPECZKA SĄ CUDNE ALE LENKA PRZEBIJA WSZYSTKO W TYCH OKULARACH 😁 😁
WIOLU, SKÓRKO, PANNONIKT WASZE DZIECIACZKI SĄ PRZESŁODKIE, TAKIE DO SCHRUPANIA 😁 😁 😁 LEPIEJ SCHRUPCIE JE TERAZ BO POTEM BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ ŻE TEGO NIE ZROBIŁYŚCIE 😜 😁 😁 😁
MITTKO TO SUPER ŻE WSZYSTKO JUŻ ZAŁATWIONE DO CHRZTU 🙂
ASIULA WITAJ PONOWNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem!

kur... remontu nam się zachciało 😠 😠 😠 😠 nie pisałam Wam wcześniej, ale teraz napiszę. jakaś tam durna rurka do kibelka była za krótka, a mój mąż wypił 2 piwa i nie mógł już jechać do sklepu więc zadzwoniliśmy po mojego tatę żeby nam kupił. Spoko, kupił, ale wejście było za wąskie, a był już wieczór więc nie zdążył już obrócić drugi raz do sklepu. To było w niedzielę. W poniedziałek wszystko pozamykane więc musieliśmy zalewać siuśki wodą z miski. We wtorek sytuacja z kibelkiem została opanowana.
druga sprawa -bateria do wody, taka głośna, że jak odkręcaliśmy wodę to zagłuszała Tv w pokoju 😁 Wczoraj wieczorem zaczęła z niej sikać woda -uszkodziła się. No i dziś kolejne 200zł na nową baterię 😠 😠 😠
Jak wracaliśmy teraz z zakupów to sąsiad do nas wyleciał, że była sąsiadka z dołu, że zalewamy łazienkę takiemu starszemu panu, który mieszka pod nami 😠 No cholera remontu nam się zachciało!!!!!!!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo ale mnie rozbawił Twój post 😁 😁 😁 😁 a baterie zareklamujcie (jak macie paragon 😉)
normalnie siedze i płaczę ze śmiechu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz odnosząc się do Waszych postów:

Asiula witaj 🙂 No każdy lekarz ma swoją teorię na temat karmienia i na każdy inny temat też 😁

AgaW śliczne buciki, te trampki świetne! No i rzeczywiście Lena w okularach wymiata 🙂

Wiolu Maja ma super fryzurę 😁 Fajna mata!

PannoNikt no Marika chyba woli zabawy na dywanie niż na macie 😁

Skóreczko rzeczywiście Mikołaj świetnie trzyma rączki 😁 No i fajnie, że od małego chce być taki oczytany!

Gosiu Antoś na fotkach wygląda tak fajnie papuśnie, a jest lżejszy od Piotrka o pół kilo 🤪
Zaciśnięte piąstki Piotrka z kciukiem w środku to jeden z powodów rehabilitacji 😮

Pikasso to kiepska sprawa z tymi Twoimi zębami 🤢

AgaK Ty to rzeczywiście musisz mieć fajną teściową skoro idziesz do niej jak Ci się nudzi 😉

Co do rehabilitacji to załamka 😞 Asymetria i zaciśnięte piąstki są już mniej ważne, teraz większym problemem jest to, że jak Piotrek leży na brzuszku to nie opiera się ani na rękach ani na nogach tylko trzyma je w powietrzu. I coś tam ma nie tak z przewracaniem 😞 Mam 2 nowe ćwiczenia, które są jak dla mnie masakryczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ EWCIA TO FAKTYCZNIE MIELIŚCIE PECHA Z TYM REMONTEM 😉
A ROZBAWIŁA MNIE GŁOŚNA BATERIA DO WODY 😁 😁 😁 😁 😁
A Z KIBELKIEM TO GORZEJ BY BYŁO JAK BYŚ NIE MOGŁA TEGO GÓWIENKA CZY TYCH SIUŚKÓW SPŁUKAĆ 😁 😁 😁 😜

A CO DO REHABILITACJI TO CI WSPÓŁCZUJĘ I MÓJ BARTEK TEZ SIĘ NIE PODPIERA TYLKO TAKĄ ŁÓDKĘ ROBI 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HAHAHHAHAl Ewa!!!!!!!!!!!!!! Ale sie u smialam, najardziej z tego zagluszania tv 😁 😁 😁 😁 😁 😁

PannoNikt po co Marice mata jak ma dywan do zabawy 😁 😁

Mittka i Gosia ale to musi smiesznie wygladac, zrobcie nastepnym razem koniecznie zdjecie!!!!

Fajnie, ze masz juz wszystko zalatwione na chrzest 🙂

Mi po marchewce i po jablku plamki zeszly na 95 stopni bez namaczania ani zadnych mydelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak się o tym czyta to jest to śmieszne 😁 My jesteśmy strasznie wkurzeni! Na dodatek sąsiad, którego zalaliśmy to taki starszy pan, który nie otwiera drzwi. Musimy czekać do jutra aż ktoś do niego przyjdzie żeby zobaczyć jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa nie dziwie się też by mnie szlag trafiał 😠
ale jak ty to powiedziała moja babcia "luksusów wam się zachciało" 😉 😁 😁 😁

ja pierdziu to moje bobo jest nieziemskie, w tym tygodniu zasypia wueczorem na 15 min i później wstaje, a teraz ma taki ubaw w sypielni do lampki gwiazdki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!
jeny nie wyobrażacie jak się cieszę że jestem w domu... i na brzusiu 🙂 aż się poryczałam jak weszłam do domu...

kurwa jaka ta moja teściowa jest pizgnięta... ale to temat rzeka więc oszczędzę Wam tego na noc 🙂

czytałam was codziennie więc nie jestem w stanie się odwołać do wszystkiego ale odnośnie odplamiaczy... polecam taki proszek z lidla W5 odplamiacz albo OXY z Bierdonki!!! rewelacja!!! wszystko schodzi a nie kosztuje nawet 5 zł!!!

no, ja dziś też dostałąm paczkę hippa z łyżeczką słoicznkiem i jakimiś jednorazowymi kleikami czy coś tam coś tam... 🙂 no i kupon był ten o którym Mittka pisała do rossmana!

jutro jadę z Szymkiem do chirurga bo ma wodniaczka w jąerkach i zobaczymy co nam powie bo ja kompletnie nie wiem co to jest...

poza tym Lenka bosko wygląda w tych goglach 🙂 a Marika niezła uciekinierka jest 🙂 Gosiu, Antoś z tym Kubkiem dał czadu 🙂 słodziaśny jest chłopak 🙂 A czapeczka i buciki dla Lenki są słoooodkie 🙂 no i piżamki dla Piotrusia... cudo! a ja kocham Kubusia Puchatka 🙂

przyszła chusta do noszenia małegho. Super!!! matko jaka wygoda, w ogóle mnie plecy nie bolą!!! ale nie spojrzałam wcześniej że elastyczną chustę można nosić w jednej pozycji, bo inne nie są stabilne dlakręgosłupa dziecka ale ta pozycja która jest pasuje Szymkowi jak cholercia 🙂 jaaaki zadowolony 🙂

matko dziś myślałam że nie wytrzymam powrotu do domu z tym małym łobuziakiem... 2,5 godziny w foteliku, reszta drogi u mnie na kolanach 😞 wrrrr myślałam że zwariuje! no a jechaliśmy 6 godzin... tylko... a spał w całej podróży raz 45minut, drugi raz 15 bo jak zasnął to nam się zachciało mcdonaldsa i tatuś się wydarł do mcdrive'a i go obudził... wrrr!!!!!

jeny tyle się u was działo a ja nie pamiętam co pisać... bo nie pamiętam o czym pisałyście...
u mnie też duzo do opowiadania...
AguśK dziękuję że przekazałaś mojego smska dziewczynkom!!! dziękuję ze mam w Was takie wsparcie, bez Was, mojej odskoczni chyba bym zawriowała z tą smoczycą, choć to zbyt łagodne określenie tej krowy... no a wracając do tego co pisałyście... nie mogłam wrócić sama z małym... autem 6 godzin sama z nim na tylnim siedzeniu nie dałabym rady poza tym 6 godzin to droga z karmieniem w trakcie drogi... a sama musiałabym się zatrzymać... pociągi tam nie jeżdżą, tylko pks a to 1,5 godziny jazdy do Wawy i stamtąd ewentualnie pociąg ale to niezbyt dobry rodzaj podróży dla samej matki z dzieckiem... ach mniejsza z tym... już jestem w domku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

no a teraz lece się kąpać i położyć w końcu w swoim łóżeczk! do jutra! papapapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...