Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ja ostatnio wyczytałam w Twoim dziecku bo jest o rozszerzeniu diety żeby dziecku zacząć podawać najpierw zupki jarzynowe a nie owoce bo maluch bardzo szybko przyzwyczja się do słodkiego i potem nie chce jeść zupek. Mój Antek też tak robił dlatego dodaję mu trochę mleka i teraz szama na całego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tak to prawda... Owoce powinny być dla dziecka deserkiem a nie obiadkiem 😉
Wiolu ja bym dodawała po jednym składniku co jakiś czas (np w odstępach 3 dni) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu ja kupuje mrożonki tylko bez fasolki i groszku bo teraz to te jarzynki nie sa takie fajne a młodych jeszcze nie ma a jak są to napchane chemią. I z tego gotuje zupki. Ja tam nie mam z Antosiem problemu więc je wszystko. Tylko mu zmieniam smaczki zależy czego dam więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas kiepsko znaczy się Kamil ok tylko ja chodzę z gorączką 39 stopni a w sobotę te chrzciny u siostry i nie wiem jak to będzie 😞 😞 😞 Chyba będę zmuszona iść tu do lekarza prywatnie bo mam macierzyński niby do 14 maja ale żadnego zaświadczenia nie posiadam że ten macierzyński mam i jestem ubezpieczona 🤢
Daję Kamilkowi raz dziennie kaszkę tą BoboVita Smaczny sen godzinkę przed snem i budzi mi się raz w nocy około 3 a ostatnio dopiero o 6 wstał 🤪 😘 Jednak pediatra nie miał racji 😜
Podaję mu tą kaszkę łyżeczką bo ze smoczka mu fajnie leciało i awantury były przy cycusiu a teraz jest ok 😉

Na te chrzciny chcę kupić złote kolczyki i dać 300zł myślicie że to będzie ok?
A teraz was troszkę poczytam bo pomidorową już ugotowałam i sałatkę warzywną zrobiłam 🤪
AAAAAAA i najważniejsze teściowej nie ma 2 dzień bo pojechała do siostry i po prostu mam w domu raj na ziemi teraz !!! 😁 Niestety dzisiaj wraca 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki!

AgaW śliczna mała MISS z Lenki 🙂 No możesz być dumna, że tak Ci ładnie córcia rośnie na cycusiu 🙂

Skóreczko Mikołajowi widocznie podoba się swoje odbicie w lustrze 😁

Pikasso wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń!

Buziaki dla Antosia 😘 😘 😘

Mittko Dominika wyglądała prześlicznie!
co Cię niesie do Częstochowy???

Persy może przystaną na Twoje warunki, ale jak nie to tak jak napisała PannaNikt zmiany wychodzą nam często na dobre 🙂
Coś mi mówi nazwa knajpy do której idziesz tylko nie wiem co 😮

Asiula gdzie Ty choróbsko złapałaś??? Kuruj się! No i jeśli chodzi o prezent na chrzest to jak dla mnie ok 🙂

Laski a ja mam nerwa o taką głupotę, że szok! Ostatnio gadaliśmy z siostrą męża i jej facetem o imionach dla dzieci i ja powiedziałam, że dziewczynkę nazwiemy Lena albo Natalia. Minęły jakieś 2 tygodnie i siostra mówi, że ona córeczkę nazwie Natalia 😠 Wiem, że nie ma rezerwacji imion, ale wkurzyłam się i już 😠 😁

Poza tym w tą albo przyszłą sobotę chcemy się wybrać z Piotrusiem do Kalisza do rodziny męża na wycieczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co chcialam wam powiedziec to dziekuje za zyczenia - zawsze mozna na was liczyc mamy 🙂
agnieszkaw26 jak ta twoja mis juz duza przy moim wiki to chyba olbrzym moj nadal taki malutki taki okruszek
moj szkrab tez jak widzi sloiczek to sie strasznie cieszy a jak widzi ze lyzeczka juz leci do niego to dopiero sie trzesie 😁
gosi przekaz antosiowi najlepsze zyczenia 🙂
wiola ja bym na poczatek dala najpier marchewke potem dodala do niej inne warzywko tak po 3 dniach i kolejne - jesli sie boisz dac wszystko naraz ... ja jak otwarlam pierwszy sloiczek z zupka to tez sie balam bo bylo tam kilka warzyw ale dalam mu 2 lyzeczki i przerwa a na nastepny dzien kolejne ... sama jeszcze nie gotowalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, ale mam sklerozę 😁

Antosiu wszystkiego najlepszego od cioci forumowej 😉
Picasso spełnienia marzeń i dużo zdrówka !!!
Asiula biedulko, kuruj się i wracaj do zdrowia. Prezent jak najbardziej fajny 🙂
Ewo rozumiem to! Jak ja byłam w ciąży, to sąsiadka ulicę dalej była w drugiej ciąży. My wybraliśmy imię Majka. Ona urodziła 3 tygodnie później i również nazwała tak córkę 😮 A potem jeszcze dwie dziewczyny tak nazwały córki 😠 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowa wróciła 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA CHOCIAŻ DWA DNI MIAŁAŚ SPOKOJU 🙂 ALE TRZEBA WRÓCIĆ DO RZECZYWISTOŚCI 🤢 🤢

A MOJE DZIECKO JEDZIE JUTRO DO WROCŁAWSKIEGO ZOO 🤪 TAKŻE WROCŁAWSKIE MAMUSIE JAK JUTRO BĘDZIE GŁOŚNO WE WROCKU TO ZNACZY GÓROWSKIE DZIECI PRZYJECHAŁY 😁 😁 😁 😁 😁

AGNIESZKOW LENKA TO FAKTYCZNIE SPORA BABECZKA 🤪 🤪 🤪

JA ZMYKAM NA SPACER Z MOIM MARUDĄ CHOĆ POGODA NIE TEGES 🤢 🤢 GRUNT ŻE NIE PADA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki
łooo ale dziś naskrobałyście 🙂
my byliśmy dziś w pediatry z małym, kurcze no nie wiem co mu jest... pediatra powiedziała że raczej to nie zęby, choć coś tam widać na dziąsełkach ale takie coś to może trwać do wybicia nawet i 2 miesiące, mówi że panuje jelitówka więc może złapał coś z powietrza bo w domu wszyscy ok... dała smecte i dicoflor no ale dziś już kupki nie zrobił, tylko wczoraj go tak czyściło... poza tym w nocy dwa razy obudził się z przeraźliwym płaczem, musiałam go wziąć na ręce i uspokoić, ale cały czas spał więc nie wiem czy to od brzuszka czy co to jest... mamy mu jeszcze pobrać mocz do woreczka ale to już jutro bo dziś laboratorium pewnie zamknięte, jak to na wsiach...

poza tym najlepsze życzenia dla Antosia i Pikasso!!!!

Agaw26- Lenka rzeczywiście wygląda jak Miss 🙂 bo ja wiem czy ona aż taka duża... jak patrzę na budowę mojego Szymka, to mi się wydaje że Lenka jest bardzo proporcjonalna i ślicznie wygląda 🙂

ale mnie mąż wkurwia... urlop ma to siedzi przed kompem cały czas... wczoraj od 12 do 19 dziś już siedział 3 godziny i poprosiłam żeby zszedł to mi powiedział "no już" a ja patrzę a ten sobie grę odpalił i heja... tzn jak go zawołam do małego to przyjdzie ale no właśnie- muszę go wołać...

no i dałam dupy u pediatry... chciałam kupić małemu maść znieczulającą miejscowo szczepienie- EMLA ale zapomniałam zapytać lekarki, poszłam wykupić leki i proszę o tą maść a tu pani mi mówi że recepta potrzebna... no i kicha... oj gdybyście wiedziały jak mój maluszek strasznie płakał przy szczepieniu... jeszcze ta piguła jaka pizdowata jest że hej a jak nie mogłam przez ponad pół godziny uspokoić małego... chcę to na te potrójne szczepienia bo potem na pojedyncze to już nie, trzeba oswajać z bólem ale trzy to za dużo...może powiecie że nie powinnam tego kupować bo już teraz dziecko powinno się uczyć bólu ale mały prawie mi się taił płacząc z bólu...

Mittko Dominika prześlicznie wyglądała!!!

coś jeszcze miałam napisać ale wyleciało mi z głowy bo widzę e awaria u tatusia, mały go obżygał 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj laski jakby mi się tak chciało jak mi się nie chce.... 😁

Dziś dzień mega lenia, deska do prasowania stoi na środku pokoju od soboty i jakoś nie mogę się zabrać za prasowanie! Na grudniówkach pustki, pewnie korzystacie z ładnej pogody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU WARZYWA MROŻONE MOZNA TEZ KUPOWAC ODDZIELNIE PRZECIEŻ 🙂 PRZYNAJMNIEJ W POLSCE TAK JEST..
I MASZ RACJĘ, GOSIA MA SWIETNY POMYSŁ, ZRESZTĄ GOSIA MA SAME SUPER POMYSŁY 🙂 PODZIWIAM CIE GOSIU JAK FAJNIE SOBIE RADZISZ Z GOTOWANIEM DLA ANTOSIA. MAM NADZIEJĘ, ZE MI TEZ PRZYJDZIE TO Z TAKĄ ŁATWOŚCIĄ.

EWO TO NAZWIESZ CÓRECZKĘ LENKA 🙂
A TAK POWAZNIE, MNIE TEZ WKURZA TAKIE COŚ..

POSZŁAM DO MĘZA NA BUDOWE ZOBACZYĆ DZIS Z LENKĄ, BO TAM JEST , PATRZE A TAM SMOCZYCA... KUŹWA, ALE SIE WNERWIŁAM. PRZYNIOSŁA MU KOMPOCIK I CIASTO 😠 😠 😠 JA TEZ MU ZANIOSŁAM PIĆ I KUPIŁAM MU PO DRODZE STRUCLE SEROWĄ, ALE MU NIE DAŁAM BO SKORO MAMUNIA MU ZANIOSŁA.... 😠 😠 😠 SZYBKO STAMTĄD POSZŁAM..

PERSY BEDZIE DOBRZE. CZASEM TRZEBA POZAMYKAĆ ZA SOBĄ NIEKTÓRE DRZWI...

WIOLKA JAK TO CZYTAŁ BRZUSZEK??? JEZU... JAK MÓJ BY PRZECZYTAŁ CO JA TU NA JEGO MAMUNIE WYPISUJE TO CHYBA BY SIE ZE MNĄ ROZWIÓDŁ 😁 😁 😁

ASIA ALE CI DOBRZE BYŁO TE DWA DNI CO?? WRACAJ SZYBKO DO ZDDRÓWKA 🙂
JA NA CHRZEST KUPIŁAM CHRZESNIAKOWI BRANSOLETKĘ TAKĄ JAK MA MOJA LENKA NA RĄCZKE, ZAPŁACIŁAM 300 ZŁ I NIC POZA TYM MU NIE DAŁAM, ŻADNYCH PIENIĘDZY.

DZIEWCZYNY ALE JESTEM HEPI, MÓJ MĄZ KAZAŁ MI SZUKAĆ DOMKU GDZIES NAD MORZEM. JEDZIEMY LAETM NA WEEKEND.. O ILE UDA MI SIE JESZCZE COŚ ZNALESC...
JUPI !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 tak sobie podczytuje te wasze perypetie z teściowymi i chciałam Wam tylko napisać że ja za moją teściową musiałam spłacić 30 tysięcy zł bo nabrała pożyczek a mój mąż jej podżyrował więc musiałam własnemu dziecku odmówić wielu rzeczy kosztem jej rozrywkowego życia. Nie wiem czy to dla Was jakieś pocieszenie ale może akurat 🙂 niech jej ziemia lekką będzie bo mam ją już z głowy i bardzo się z tego powodu cieszę 😉 całuski dla wszystkich slicznych dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC GOSIU
WIDZE,ZE JUZ ZNACIE PŁEĆ MALUSZKA 🙂 I NAWET MACIE IMIE WYBRANIE. FAJNIE, BĘDZIE MAŁY HUBCIO 🙂 TO NIEŹLE Z TA TWOJĄ TEŚCIOWĄ, ALE MASZ RACJE, NIECH JEJ ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE. TRZYMAJ SIĘ KOCHANA I DBAJ O SIEBIE I MALUSZKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pustki na brzuszku. My zaliczylismy spacerek, kupilismy piłke, potem Mikołaj spał a ja posprzatałam. Jak słonko swieci to mi sie chce wszystko 🙂
Kajtuszka przykro mi ze Szymonek cierpi 😞 Bedzie tylko lepiej 🙂 Buziaki dla niego 😘 😘 😘
Co do gotowania to u mnie tez nie ma natchnienia. A lubie gotowac tylko takiemu maluszkowi trzeba zrobic z precyzją 🙂

Gosia ciesze sie ze twoje dzieciątko zdrowo rośnie 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ale mamusie dbają o swoich synusiów 😁 😁 😁 😁 Ciekawe jak to będzie z nami mamusiami 😁
Fajnie, że wyskoczycie sobie na weekend nad morze!

Aga84 najważniejsze, że już po szczepieniu i wszystko jest ok!

Gosiu gratuluję chłopca, ładne imię wybraliście 🙂

Skóreczko mnie słonko też pozytywnie nastawia do życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa84 pewnie ze bedziemy dbać o swoich synków, a synowe bedą wściekłe 😜 😜 😜 Taka kolej rzeczy. Oby czas wolno płynął. Nie chce na razie znac swojej przyszłej synowej 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...