Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dziewczynki 🙂
noc okropna mlody wstal o 1,30 na jedzenie a po tym straznie sie wiercil ... wziolam go do siebie to sie troszke uspokoil ale co sie przewrucil na plecki to placz wiec pilnowalam zeby lezal na boczku .... nie wiem nawet czemu - teraz spi na pleckach i nie protestuje 🤨
fredeczko chrzciny napewno sie udadza - wszystkiego naj naj z tej okazji ....
i wszystkiego najlepszego dla lenki z okazji ukonczzenia 5 miesiaca ... moj jeszcze 3 dni i tez bedzie swietowac 😁
pogoda nadal paskudna ale musze isc do biedronki bo dzis mi sie pampersy skoncza wiec malego zostawie z siostra a ja jakos przezyje ta pogode mam nadzieje ze nie bedzie padac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dzien dobry mamusie 🙂
Wiecie ze ja wczoraj od jakiejs popołudniowej godziny nie mogłam nic napisac na brzuszku. Nie dało sie wejsc na "mój post". Podczytywalam was troszke 🙂
AgaK rajtuzki fajna sprawa dla takiego maluszka. No pieknie Bartek bije zabawki 😜
Ewa z piersiami nie ma zartów. Rozmasowywac!
Fredeczka udanej imprezki 🙂 Oby pogoda dopisała.
No i pieknie tyle pamietam 😠 Moze mi sie przypomni 🙂

U nas ok. Teraz sie poplakalam, bo Mikolaj chce ciagle na rece, a mnie boli tam gdzie moze byc wyrostek. A jak to przepuchlina od dzwigania 😞 😞 😞 😞 😞 Tak boli ze sie martwie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko to nie jest prawda ze 6 miesieczne dziecko musi siedziec. Ludzie tak mowia. Neurolog powiedziala ze jesli dziecko nie usiadzie do 8 miesiaca to wtedy trzeba isc do lekarza. Bez obaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko właśnie skóreczka dobrze napisała 6-miesięczne dziecko wcale nie musi siedzieć wręcz wskazane żeby usiadło później.Moja Dominika dobrze siadła dopiero po 7 miesiącu i wydaje mi się że Emila też szybko siedzieć nie będzie sama.
Udanej imprezki i wszystkiego dobrego Dla Wikusi z okazji chrztu.

A ciekawe gdzie się AgaK podziewa??

A u nas tatuś idzie z córą do kiina a mamusia potem do nich dołączy i pójdziemy na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski! Jestem zła, napisałam posta i mnie wywaliło 🤨 😠

U nas nocka masakryczna, akurat kiedy szlismy spac o 23 młoda sie obudziła i nie spała do 2, po ostrym bujanku w koncu zasneła i zjadła a my około 3 mogliśmy zasnąc, po czym moje dziecie obudziło sie o 7 🙃 😮 my chodzimy na zesach a ona sobie teraz odsypia 😁 😁 😁 😁

Mittka to kicha tam była niezła, u nas też tradycja że po komuniii do czestochowy sie jechalo.
AgaW wszystkiego najlepszego dla Lenki!!!!! Dziewczyny super wyglądają, prawie jakby były w tym samym wieku 🙃

Fredeczka udanej imprezy i całuski dla Wiki! Z tym siedzeniem to nie wiem jak jest ☺️

Ide sie ubrac w koncu! 😜

Miłego dnia dziewcznki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI DZIEWCZYNKI. PRZEKAŻĘ LENCE JAK SIĘ OBUDZI BO TERAZ ŚPI.

WIOLKA WSPÓŁCZUJE NOCKI, ALE TAKIE UROKI BYCIA RODZICAMI. IDZ SIĘ ZDRZEMNIJ KOŁO MAJKI TERAZ. BAŁAGAN CZY ZROBIENIE OBIADU NIE ZAJĄC, NIE UCIEKNĄ 😁

FREDECZKO JA TEZ SIĘ PODPISUJĘ POD WYPOWIEDZIĄ DZIEWCZYN I MYŚLĘ , ŻE DZIECKO W WIEKU 5 MIESIĘCY NIE USIĄDZE JESZCZE SAMO BEZ PODTRZYMYWANIA GO. I NIE MARTW SIĘ, NA PEWNO WIKI ROZWIJA SIĘ ŚWIETNIE 🙂

SKÓRECZKO A TY SIOOO DO LEKARZA SPRAWDZIĆ CO CIĘ TAK NAPRAWDE BOLI. MAM NADZIEJE, ŻE TO NIC POWAZNEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ALE MASZ FAJNIE 🙂 JA TO DZIŚ PEWNIE ZNOWU SPĘDZE DZIEŃ W DOMU Z LENKĄ. PO POŁUDNIU PRZYJEDZIE MĘZU Z PRACY I ZASIĄDZIE PRZED TV BO BĘDZIE LECIAŁ KUBICA 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA MAMUŚKI 🙂 🙂 🙂

JESTEM MITTKO JESTEM ALE JAKAŚ NIE DOŻYCIA 😞 NOCKA OK ALE TA POGODA O DUPĘ ROZTRZASK 😠 MAM JAKIEŚ DZIWNE WZDĘCIA DO KIBELKA CHODZĘ CO CHWILĘ 🤢 JEDNYM SŁOWEM DO BANI JESTEM 🤢 😠 😞

AGAW LENUSIA JEST SŁODKA 🙂 Z RESZTĄ WSZYSTKIE NASZE DZIECIACZKI SĄ SŁODKIE ALE W TEJ CZAPECZCE I OPASCE JEST CUDNA 🤪 🤪 🤪 I NAJLEPSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 5 MIESIĄCA ŻYCIA 😘 😘 😘

FREDECZKO UDANYCH CHRZCIN I DUŻO ZDRÓWKA DLA WIKTORII 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA MOJA LENKA TEZ TAK CZASEM MA, ALE JAK JA ZASYPIAM I JUZ TAK FAJNIE MI SIĘ ROBI, BŁOGI SEN MNIE OGARNIA A TU MOJE DZIECIE SIĘ BUDZI 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK CZEGO SIĘ NAJADŁAS ZE CIĘ BRZUSIO MĘCZY???

WIOLKA DOBRE TO ZDJĘCIE 😁
CIEKAWE KIEDY MOJA MAŁA BEDZIE MIAŁA WŁOSY. CHCIAŁABYM JEJ JUZ ZAPINAC SPINECZKI I ROBIĆ KITKI. PÓKI CO ZADOWALAM SIĘ UBIERANIEM OPASEK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogato natura obdarowała tę dziewczynkę 😁 😁 😁
AgaW moj Miki miał duzo włosow po porodzie, potem wypadły a od jakiegos czasu znów rosną. Cieszę sie ze maja taki kolor jak po urodzeniu. No ale tatuś ma ciemny łebek to i synus tez 😉
A ty jestes naturalną blondi czy farbujesz? Pytam bo ciekawe jakie włoski bedzie miala Lenka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie AgaW w takich momentach budzi sie moja corcia 😁 😁 😁

Młoda dalej nie lubi leżeć na brzuszku, jak ją kładę to robi "małysza" i pojekuje 🤢 🤢 🤢 😮

No i nauczy ła się przez ta przekleta brokułę pluć i teraz opluwa wszystko i wszystkich! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM TAKĄ NADZIEJĘ MITTKO, ŻE LENKA ODZIEDZICZY KOLOR WŁOSÓW PO MNIE 🙂 🙂

I TEŻ WŁAŚNIE DOSTRZEGŁAM PRZYCZYNĘ KOREKTY POSTA WIOLKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ciekawe jak długo? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 do 30-tki???? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Nocka niezbyt udana, bo gwiazda obudziła się o 4 i pluła sobie i pierdziała językiem... Mąż spał w drugim pokoju, więc mu ją zaniosłam... Przy śniadaniu zapytał mnie czemu ja ją tak wcześnie budzę 😠 😠 😁 Nie no co za koleś 🤔

Dziecko 6-miesięczne nie musi jeszcze siedzieć... chociaż Majka to była silna baba i usiadła po 5 miesiącu 😉

Lenko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5go miesiąca. W czapeczce wyglądasz przepięknie!!!
AgnieszkoW ja też tak czekałam z niecierpliwością, by zapinać spineczki Majce 😉

Dzisiaj Maja idzie na urodziny do kolegi z przedszkola. Josh jej się bardzo podoba, więc zrobiła awanturę, że chce iść w spódnicy na imprezę 😁 Ma gust 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETY JA UMIERAM PRZEZ TEN BRZUCH 😠 😞
DOBRZE ŻE TOMEK JEST DZIŚ W DOMU BO NIE MAM SIŁY ZAJMOWAĆ SIĘ MAŁYM TAK MNIE NA.... 🤢

PANNONIKT SPÓDNICZKA MUSI BYĆ I KONIEC 😜 😁 😁 😁 😁

AGNIESZKOW JUŻ WIDZĘ TWOJEGO MĘŻA W AKCJI 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...