Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ALE SOBIE POLEŻAŁAM W WANNIE 😜 😜 W GORĄCEJ WODZIE BYŁO SUPER, PO WYJŚCIU Z WANNY PRZEZ JAKIŚ CZAS TEŻ ALE TERAZ ZNÓW MNIE NARYWAJĄ PLERY 😞 😞

JA KOBITKI SPADAM BO SIEDZIEĆ TEŻ NIE MOGĘ 🤢

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘

A HA GOSIU TO SUPER ŻE MATI WRÓCIŁ CAŁY I ZDROWY DO DOMKU 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA MARUDA W KOŃCU PADŁA 🙂

GOSIU NO NAJWAŻNIEJSZE ZE MATI WRÓCIŁ CAŁY I ZDROWY 🙂

AGAK MAM NADZIEJĘ ŻE CI PRZEJDZIE TEN BÓL I JUTRO OBUDZISZ SIĘ JAK NOWO NARODZONA.

NIE MA WAS, WIĘC I JA UCIEKAM SPAC, PRZYTULIĆ SIĘ DO MOJEJ NAUKOCHAŃSZEJ ISTOTKI NA ZIEMI 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

NIE ŚPIMY OD 6 😞 OJEJ, KIEDY JA SOBIE POŚPIE... MARZY MI SIĘ CHOC JEDNA NOC PRZESPANA I POBUDKA O 10 🤪

LENKA SIĘ BAWI NA MACIE 🙂

TAK EWO, ŻEBY BYŁO DO KOGO SIE PRZYTULAĆ... MĄZ WRÓCIŁ WCZORAJ DOPIERO O 23 DO DOMU BO ROBIĄ NAM PO GODZINACH NA BUDOWIE I ON TAM MUSI STAĆ I SIĘ PATRZEC!!! JUŻ MAM DOŚĆ TEJ BUDOWY , WIECZNIE GO NIE MA. DOBRZE, ŻE TO JUZ KOŃCÓWKA.

JAK TAM AGUŚK DZIŚ PLECKI? MAM NADZIEJE, ŻE NIE BOLĄ.

U MNIE SŁONECZKO. ZAPOWIADA SIĘ PIĘKNY DZIEŃ. IDĘ ZMIENIĆ POŚCIEL I WSTAWIE PRANIE.

MIŁEGO DNIA DZIEWUSZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

wczoraj mialam babski wieczor a d pojechal do meza kolezanki i siedzieli razem... bylismy w domu okolo 22, wiec wczoraj byldzien brudasa 🙂

dzis dzwonie do ginekologa i zobaczymy co sie dzieje bo tak mnie boli jajnik ze mozna oszalec...

zaraz zabieram sie za wielkie sprzatanie, jak dam reade... okna, posciel, pranie, gotowanie... moze jakos dam rade...

jak cos to milego dizonka zycze...

Aguw ile razy Ci Lenka wstaje w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

AGUŚ DZIĘKUJĘ ŻE PYTASZ ALE NIESTETY CAŁĄ NOC SPAĆ NIE MOGŁAM PRZEZ TEN MÓJ BÓL 😞 KAŻDY RUCH, OBRÓT TO BYŁ KOSZMAR 😞 BYŁ, JEST BO NADAL BOLI 😠
A JESZCZE NA DODATEK BRACHOLEK NAJEBAŁ SIĘ JAK MESERSZMIT I WIADOMO ŻE TAKI CZŁOWIEK JAK WRACA PIJANY DO DOMU TO RACZEJ CICHO SIĘ NIE ZACHOWUJE, A ON NAROBIŁ TYLE HAŁASU ŻE BARTKA MI OBUDZIŁ ALE TYLKO 30 MINUT BARTUŚ NIE SPAŁ 🤢

NIE WIEM JAK TO BĘDZIE DZIŚ Z PORZĄDKAMI BO JAK BYM SAMA MIESZKAŁA TO PIERDOLIŁA TE PORZĄDKI ALE MIESZKAM JESZCZE WŁAŚNIE Z BRATEM I TATĄ 🥴

DOBRA KOŃCZĘ CO JA BĘDĘ WAM TU SMĘCIĆ 😉 😜

U MNIE ZA OKNEM PRZEPIĘKNE SŁONECZKO WIĘC IDĘ WSTAWIĆ JAKIEŚ PRANKO 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ K TO NIECH CI POMOGĄ CHŁOPY !! CO ONI SOBIE MYŚLĄ ŻE PRACZKĘ, SPRZĄTACZKE, KUCHARKĘ ITP MAJĄ W DOMKU?? A JAK NIE TO NIE RÓB NIC. ZDRÓWKO JEST WAŻNIEJSZE 🙂

AGA84 LENKA BUDZI SIE ZAZWYCZAJ 2 RAZY. W SUMIE AŻ TAK BARDZO TEGO NIE ODCZUWAM BO ŚPI ZE MNĄ, WIĘC WYJMUJE JEJ CYCUSIA I CZASEM NAWET NIE WIEM KIEDY SIĘ NAJE I CZY W OGÓLE JE. NIERAZ MAM WRAZENIE ZE TYLKO DOTKNIE CYCA I SPI DALEJ. TE POBUDKI NIE SĄ AZ TAK MĘCZĄCE, BO PRAKTYCZNIE SIĘ NIE ROZBUDZAM. BARDZIEJ MĘCZY MNIE TO, ŻE ONA TAK WCZESNIE WSTAJE I NIE MOGE DŁUŻEJ POSPAĆ.
A CO Z TWOIM JAJNIKIEM??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI AGA ZA PORADĘ ALE NIESTETY TAK SIĘ NIE DA 😞 OJCIEC MA SWÓJ WARSZTAT I TAM PRZESIADUJE CAŁE DNIE W DOMU NAWET TALERZA PO SOBIE NIE ZMYJE, NIE WIEM JAK ONI TU BĘDĄ MIESZKAĆ JAK JA SIĘ Z STĄD WYPROWADZĘ, A BRAT, BRAT COŚ TAM POMOŻE ALE WIADOMO JAK TO CHŁOP ZROBIĆ MOŻE I ZROBI ALE NIE DOKŁADNIE I WSZYSTKO POPRAWIAĆ TRZEBA 🤢
TAKŻE TAK CZY SIAK LEPIEJ ŻEBYM TO JA ZROBIŁA 😉

JA TEŻ NIE WIEM ILE RAZY BARTEK W NOCY JE BO TEŻ ŚPI ZE MNĄ WIĘC CYC NA WIERZCH DO BUZI I ŚPIMY DALEJ 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUSK NO ROZUMIEM CIĘ.. ALE BĘDĄ MIELI SZKOŁE ZYCIA JAK SIĘ WYPROWADZISZ.

JA JUŻ POSPRZĄTAŁAM. TERAZ ZJEM ŚNIADANIE I IDE NA SPACER Z MOJĄ PISZCZAŁKĄ. JEJKU, NAUCZYŁA SIĘ TAK GŁOŚNO PISZCZEĆ ŻE ŁEB PĘKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

AgaK to współczuję nocy. Jak tak liczę to Ty bidulko jesteś sama na 5 facetów 🤪 🤪 🤪 No to order Ci się należy dosłownie!!!

AgaW ja też marzę żeby się porządnie wyspać! Nie martw się taka noc w końcu nadejdzie 😁
Mąż teraz dużo pracuje, ale już niedługo poczujecie efekty tej pracy, będziecie mieli swój piękny, wymarzony dom 😉 Warto się teraz przemęczyć!

Piter ucina drzemkę, ja wcinam śniadanko, a mężol na jakimś durnym szkoleniu do 17 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sobotnio 🙂

Agnieszko wiem co przeżywasz z tym bólem pleców bo u mnie jest dokładnie to samo rano jak wstaję to mam uczucie jak by mnie w nocy ktoś skopał. A w którym miejscu masz ten ból bo u mnie to krzyże napierdzielają 😠

A co sprzątania to u mnie jest to samo same chłopy i ja jedna i tez nikt nie kwapi sie do pomocy a bałaganią za wszystkich 😁

U mnie pralka rządzi od samego rana bo muszę wykorzystać pogodę aby mi to wszystko wyschło. No i trzeba wyprać ten piasek który Mati przywiózł z nad morza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewoje!!!

Widzę AguśK, że wczoraj miałaś to samo co ja. Tak mnie plecy, za przeproszeniem , napierdalały, że nawet siedzieć nie mogłam, spać też nie mogłam a jak na złość mała sama nie mogła zasnąć i trzeba ją było pobujać. Ze łzami w oczach dosłownie 🤢 Dzisiaj już jest lepiej. Wczoraj w dodatku bolały mnie buiodra a z bioder przenosiło się na kolana, więcchodziłam jak stara babukleńka 😞

Dzień marudy II, chyba zęby idą na całego bo nie przypominam sobie żeby mała kiedykolwiek była taka zmierzła od razna do wieczora 🤢 😮 Pobudka o 4 rano!!!!! ZNOWU! Coś jej się nieźle odmieniło bo przesypiała mi od 20 do 8 rano, aaaaa. Pomocy, znowu płacze 🤔

AgaW jeszcze troszkę cierpliwości i zaraz będziecie mieli swój domek a Ty swojego mężola przy sobie 🤪 ja tez tak chce! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka jak zwykle 🤢 o 22 położyłam go spać a o północy ryk taki że do naszego łóżka musiałam go wziąć, kiedy to się skończy... Kręgosłupa już nie czuję 🥴 nie da się spać z dwoma chłopami w jednym wyrku 😁

Teraz was nadrobię troszkę 🙂

Ostatnio ciągle tego słucham, nie jestem zwolenniczką tego typu muzyki ale niektóre kawałki są fajne 😉
http://www.youtube.com/watch?v=b8xxJozMidU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE EWO JA I 5 FACETÓW 🤢 😁 I DZIĘKUJĘ ZA ORDER 😘 😘 😘

SZCZERZE MÓWIĄC JEST MI TU DOBRZE BO MAM Z KIM CZASAMI POGADAĆ JAK TOMKA NIE MA 🙂
ALE WIADOMO CO NA SWOIM TO NA SWOIM 🙂 🙂 🙂
AGA JA TEZ JUŻ MAM DOSYĆ TEJ BUDOWY BO TOMEK KAŻDY WOLNY DZIEŃ SPĘDZA NA BUDOWIE ALE JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ TAM MIESZKAĆ TO WIEM ŻE DAM RADĘ JESZCZE TROSZKĘ POCIERPIEĆ 🙂 🙂 🙂

GOSIU MNIE TO BOLI PO LEWEJ STRONIE NA WYSOKOŚCI PIERSI I CIUT PONIŻEJ 🤢 I RACZEJ TO BÓL MIĘŚNIOWY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...