Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ KOBITKI 🙂

SORKI NIE ODNIOSĘ SIĘ DO WASZYCH POSTÓW BO MAM LENIA ALE ZDJĘCIA SĄ PRZEŚLICZNE 🙂

UCHO MNIE BOLI I JAKAŚ PADNIĘTA JESTEM WIĘC MYKAM ZARAZ DO WANNY I WYRKA 🙂

ŻYCZĘ WAM PRZESPANEJ NOCKI 🙂 DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Persy zazdroszczę, mój cholernik jeszcze urzęduje 🤪

AgaK to idź spać i nabierz sił kobieto!

Ja jutro na 9 jadę znowu do dentysty 🤪 🤪 🤪 Pewnie będę kiepsko spała bo się stresuję, po prostu nienawidzę dentysty!!!!!!!!!!!!

Wyłączam mój sprzęt więc też mówię dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ale jestem padnieta ... moje dziecko spalo dzis lacznie moze ze 2 godz ... tak to tylko bawienie sie i robienie samolotow a teraz sciaga naga obrus bo nadal nie spi 🤢
jesli chodzi o ilosc posilkow to u mnie jest tak ...
rano mleko kolo 8
o 10 kaszka i spanie
kolo 12 jakis owocek w zaleznosci co tam mam ... dzis np byly truskawki (nie ma zadnych obiawow )
13 - 14 obiadek zjada juz 190g
kolo 17 kaszka
a od 19 do 22 pije mleko okolo 260ml na kilka razy w nocy budzi sie kolo 3 na kolejna partie mleka tak okolo 100 i spi do 6 i tak w kolko
miedzy czasie cos do picia ,,, przewaznie mieta bo rosnie w ogrudku
no i wafelek do lodow albo chrupki kukurydziane ...
dzis zamiast kaszki na sniadanko zjadl troche jogurtu z platkami kukurydzianymi a na obiadek mial pomidorowa z makaronem
to chyba na tyle ... sprubuje go wkoncu uspic bo godzinka przyszla
do juterka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko kochana, trzymaj się dzielnie, życzę Ci żeby wszystko wróciło do normy!
Persy jaka Madzia jest cudna... Taka drobinka śliczna... A z tym Twoim K to ja już dawno bym porządek zrobiła. Ja tam mężowi mówię zawsze wszystko prosto z mostu.
PannoNikt sukienka jest prześliczna! Naprawdę! Cudna!
Agaw cudnie wyglądacie z Lenka!
Coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam... Ciekawe jak tam Emmax...
Mój miś śpi od 20.30 i chyba dołącze do niego... Dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂

U nas noc wspaniała, tylko jedna pobudka o 4 🙂 i spanie do 8 🙂
Lenusia bawi się na macie a ja gotuję jajka na paste jajeczną 🙂

Pogoda dziś u nas do bani bo pada ale w głębi duszy mnie to cieszy bo jest troszkę chłodniej no i dla roślinek dobrze 🙂 Oby nie za długo 😉

Ja mam dziś dla Lenki krupniczek z wczoraj bo zawsze gotuje jej obiadek na 2 dni 😜

Ewo bądź dzielna u dentysty 🙂 Troszkę stresu a będziesz miała ładne , zdrowe ząbki 🙂 Ja tez się musze w końcu wybrać, choć nie mam jakiś widocznych dziur czy cuś ale przydała by się kontrol .

Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka średnia ale jestem pewna że przez zęby tak źle śpi, jeden ząbek już wyszedł i takie kiełki tyci tyci widać 😁 a drugi na dniach wyjdzie, biedny miał podwójne uderzenie 🤢 A wychodzą mu dolne jedynki 😉

Zdjęcia waszych pociech prześliczne, zresztą jak zawsze bo to grudniowe dzieciaczki 😉
Baseniki super, ta żaba mi się podoba muszę nad nią pomyśleć 😉
WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA DZIECIACZKÓW 7 MIESIĘCZNYCH 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Pannonikt sukieneczka do chrztu jest zajebista !!! 🙂

Mój weekend na wsi straszny, mąż się uchlał w sumie dziadek gu uchlał 🤢 chciał się poisywać samochodem jak wyprowadzał z podwórka i skasował prawy bok 😠 🤢 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Naprawa około 1000zł a my kurwa kasy nie mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiedziałam że jak się nie opamięta to spierdalam do Piotrkowa po chuj mi mąż pijak popierdolony na dodatek jak wypije oczywiście bo jak trzeźwy to do rany przyłóż tylko ta wóda coraz częściej jest... 😠 😠 😠 Obiecał poprawę ale już wcześniej obiecywał nie wiem co robić już mi wiary brak że się poprawi, a ja tak tego placka kocham 😞 😞 😞

Dziękuję za życzenia na nk 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA i Mitko dużo zdrówka życzę 😘 😘 😘 😘 😘
Mam dyskopatię kręgów lędźwiowych wiem co to za ból współczuję Ci jeszcze przy dziecku z takim bólem robić jejku... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

no u nas nocki się ustabilizowały

Asiula jak piszesz o swoim mężu to jakbym czytała o swoim... te same wątpliwości, te same problemy... no z tym że mój do auta nie wsiądzie jak wypije, no muszę przyznać że Twój mąż naprawdę się popisał... a co do dziadka... mój dziadek też kiedyś próbował upić Artura, ale bardziej żeby go wyczuć czy ma pociąg do wódki, ale że znamy jego sposoby Artur wiedział że ma przystopować 🙂

u nas do zębów daleeeeeeko... nic się nie szykuje... tzn ślini się na potęgę, nie nadrabiam z praniem śliników, wszystko gryzie no ale to już trwa 3 miesiące,,, Artur miał późno zęby ale nie pamięta kiedy, a ja do teściowej nie zadzwonię pytać. Będą to będą...

Martaer chyba pytałaś ostatnio o to czy sadzamy dzieci przed tv, otóż ja nie sadzam, ale też nie wyłączam tv jak mały się zapatrzy, tylko zajmuje go jakąś zabawą. Ja mam astygmatyzm i że Szymek może go po mnie odziedziczyć więc nie chce ewentualnie jeszcze bardziej mu wzroku skrzywić

u nas pada od nocy... i jak przyjemnie... oczywiście jest gorąco ale jest w końcu czym oddychać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

Ja już po dentyście, na szczęście nic nie bolało! Mam lekarstwo i kolejna wizyta za tydzień!

U nas pada od rana i też strasznie się cieszę bo można odetchnąć.

Dziewczynki współczuję Wam tych problemów, ale mam nadzieję, że mężowie szybko się opamiętają! Mój też się niedawno narąbał jak stodoła i przeprowadziłam z nim baardzo poważną rozmowę. Powiedziałam, że teraz jest Piotrek i gdyby coś mu się w nocy stało, trzeba by było jechać do szpitala to potrzebowałabym pomocy i takie tam. Przyznał rację i stwierdził, że sam się boi i wódki już nie tknie.

Asiu nie mam profilu na nk więc nie wiem o co chodzi, masz urodzinki?

AguśW byłam dzielna 😁

Kajtucha fajnie, że noce już lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane Mamusie 🙂

Właśnie relaksuję się. Kawka z mleczkiem i czekoladowe cukierki. Marika śpi, Majeczka ogląda bajkę.
Za to noc była do doopy, bo przez dwie godziny mała nie spała 😲

Asiula spóźniłam się z życzeniami 🤨 Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 Przede wszystkim zdrówka i poukładania spraw w związku 🙂
Ewo to dobrze, że nic nie bolało!

Dzisiaj byłam z rana u lekarza, bo Marika od dwóch miesięcy ma brązowy język 🤨 Jest to jakiś rodzaj grzyba-pleśniawki ale mam z tym nic nie robić. To już druga taka opinia 🤨
W przychodni to już mnie chyba każdy zna, bo jestem tam przynajmniej raz w tygodniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNO NIKT LEPIEJ BYĆ RAZ W TYGODNIU I MIEĆ SPOKÓJ DUCHA NIŻ NIE CHODZIĆ , NIE KONTROLOWAĆ ZDROWIA DZIECI I POTEM SOBIE PLUĆ W BRODĘ...

ASIU WYBACZ KOCHANA... ODE MNIE TEZ NAJCUDOWNIEJSZE ŻYCZONKA , DUŻO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI, SZCZĘSCIA .. I OBY UDAŁO CI SIĘ WYBUDOWAĆ TWÓJ DOMEK MARZEŃ 🙂

KAJTUCHA PRZYPOMNIAŁAŚ MI ... MOJA LENKA CZASEM OGLĄDA BAJKI NA MINI MINI 🙂 WŁĄCZAM JEJ JAK LECI CIASTECZKOWY POTWÓR I TAKI DUŻY , RUDY MIŚ (ZAPOMNIAŁAM JAK MU TAM...) BARDZO SIĘ WTEDY CIESZY 🙂 OCZYWIŚCIE NIE PRZESADZAM Z WŁĄCZANIEM JEJ BAJEK, ALE UWAŻAM ŻE WSZYSTKO JEST DLA LUDZI, OCZYWIŚCIE Z UMIAREM 🙂

EWO SUPER , ŻE BYŁAS DZIELNA 🙂
PORÓD PRZEŻYŁAŚ TO CO TAM BOROWANIE 😁 😁

ZMYKAM DO MIASTA PO MAŁE ZAKUPKI I NA SPACEREK PÓKI NIE PADA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lachony 🙂

my już w domu, dzisiaj byłam z lenką u lekarza bo mi pokasłuje ale niby nic jej nie jest, cholera a w czwartek mam szczepienie i boję się, żeby jej się nic nie rozwinęło.ehhh te zmartwienia.

poza tym u nas wszystko dobrze tylko nadal czasu brak, bo maruda nadal straszna jest 😞

buziaczki dla was wszystkich i dzieciaczków 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze!!! miłości, radości i spełnienia marzeń!!!

PannoNikt Aga ma rację! z resztą po to są lekarze 🙂 a im w to mi graj bo za to im płacą 🙂

była u mnie przyjaciółka z brzusiem i terminem na koniec lipca. ostawiła leki na podtrzymanie i teraz nic się nie dzieje... czekamy 🙂

miś przed chwilą zasnął a ja oglądam na travel & living salon sukni ślubnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLCE 🙂

U NAS NOCKA WSPANIAŁA 🤪 MAŁY PRZESPAŁ CAŁĄ NOCKĘ W SWOIM ŁÓŻECZKU 🤪 A CO ZA TYM IDZIE MAMUSIA SIĘ WYSPAŁA 😁 😁 😁

EWA SZCZERZE JA TEŻ DENTYSTY NIE ZNOSZĘ A MOJE ZĄBKI WOŁAJĄ O NIEGO 😁 😁 WOLE RODZIĆ 😜 😜 😜 😜

ASIU OPIS IDEALNY DO MOJEGO MĘŻA Z TYM ŻE MÓJ TAK JAK KAJTUCHY TEŻ PO PIJAKU NIE SIADA DO AUTA 😠 KUŹWA KTO TO WYMYŚLIŁ TEN ALKOHOL 😠 😠 😠
I FAKTYCZNIE JEŻELI SIE NIE ZMIENI TWÓJ MĄŻ TO SPAKUJ WALIZY I WYJEDŹ 😠

MOJEGO MAŁEGO NAWET TELEWIZOR NIE INTERESUJE ALE JAK REKLAMY LECĄ TO PATRZY Z ZACIEKAWIENIEM 😁 😁 😁 😁 😁

A CO DO POGODY TO TYLKO DZIŚ MA TAK SIĄPIĆ DESZCZ A OD JUTRA JUŻ CORAZ LEPIEJ A W SOBOTĘ NAWET MA BYĆ 35 STOPNI 🤢 🤢 🤢 ALE TAKI JEDEN DZIEŃ TEŻ MUSI BYĆ Z DESZCZYKIEM 🙂

MU SIĘ WYBRAKI W CZWÓRKĘ NA SPACER I ZŁAPAŁ NAS DESZCZ 😁 😁 😁 PRZEMOKNIĘCI DO OSTATNIEJ SUCHEJ NITKI BYLIŚMY JEDYNIE TYLKO BARTUŚ WYSZEDŁ Z TEGO NA SUCHO 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze!!! miłości, radości i spełnienia marzeń!!!

PannoNikt Aga ma rację! z resztą po to są lekarze 🙂 a im w to mi graj bo za to im płacą 🙂

była u mnie przyjaciółka z brzusiem i terminem na koniec lipca. ostawiła leki na podtrzymanie i teraz nic się nie dzieje... czekamy 🙂

miś przed chwilą zasnął a ja oglądam na travel & living salon sukni ślubnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt tak jak pisze Aga, lepiej latać do lekarza niż coś zlekceważyć!

AgaK czyli najważniejszy członek rodziny nie zmoknął 😁 😁
No właśnie mówiłam dziś mężowi, że wolę urodzić kolejne dziecko niż iść do dentysty 😁 😁

Asiu też Ci życzę spełnienia marzeń!

Emmax no oby żadne choróbsko nie dopadło Lenki! Może jej ząbki idą, że taka marudna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kobietki 😘

Ewa 84 wczoraj skończyłam 26 wiosen 🤢 🤪 😁

Mój też nigdy po pijaku nie wchodził do auta, nigdy nie mów nigdy 🤢 🤢 🤢

Moje łóżeczko chcę odsprzedać świadkowej a ja kupię Kamilowi takie
http://www.allegro.pl/item1099713084_sunnylove_lozeczko_turystyczne_kojec_materac_k7.html#gallery
bo często na wieś jeździmy a tam w 3 spać na jednym starym piszczącym wyrku się nie da 🤢
Teściu się pytał co Kamilowi na imieniny dać to mu podsunę pomysł 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HA ZAPOMNIAŁAM WAM SIE POCHWALIĆ ŻE ZAKUPIŁAM KSIĄŻKI KAMILOWI DO PIERWSZEJ KLASY 🤪 ALE CENA KOMPLETU MNIE PRZERAZIŁA 250 ZŁOTYCH BEZ ZESZYTÓW TORNISTRA I INNYCH DUPERELI 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula super jest ten kojec! I masz rację, nigdy nie mówi się nigdy. Niestety nie możemy odpowiadać za to co zrobi nasza druga połówka 🤨 Pewnie teraz mąż jest potulny jak baranek?
Ewo i AgnieszkoK no to jak wolicie rodzić, to czekam na Wasze brzuszki 😁
AgnieszkoK Ty kupiłaś książki a ja mundurek, spódniczkę, bluzeczkę a to dopiero początek listy 🙂 Tu na szczęście podręczników ani zeszytów się nie kupuje, ale mimo to trzeba trochę kasy wydać 😉 🥴 Jak te dzieciaczki szybko rosną... Ja pamiętam jak niedawno sama zaczynałam przygodę ze szkołą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...