Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tak myśle właśnie o tym gojeniu i jeśli bym jej przekłuwała uszka to jak zrobi się całkiem chłodno żeby jak jest tak ciepło nic tam się nie ślimaczyło.A i znając Emile to będzie tam wiecznie grzebać więc chyba poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Aha...

Emmax z każdym dniem im bardziej nasze dzieci będą mobilne tym gorzej 😁 😁

A co do kolczyków.
Majeczce przekłuliśmy w tamtym roku w maju. Czyli miała prawie 4 latka. Wytłumaczyliśmy jej co i jak i dzielnie wszystko zniosła.
Z Mariką jak na razie się wstrzymuje. Najpierw muszę doprowadzić jej skórkę do normalności, potem operacja, więc na razie nie chcę przysparzać jej bólu (gdyby coś nie tak się goiło 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja cie kręcę co za tort... niesamowity!!!

ja gdybym miała córeczkę to nie wiem... chciałabym przebić uszka na roczek ale moja koleżanka przebijała córce, na szczęście nic się nie paprało, ale nie pozwalała sobie nic przy uszkach zrobić. Nie że bolało... bo dopiero teraz jak ma 2 latka pozwala tam dotknąć, np zmienić kolczyki czy po prostu podczyścić bo wiadomo że np przy kąpieli piana z wanny czy coś tam za kolczykiem zasycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt... ale kwiczę, normalnie się posikam... wczoraj siedziałam na necie przez tel i nie za bardzo mogłam przyjrzeć się zdjęciom, dlatego teraz cofnęłam się do zdjęcia z gumą Majki i zobaczyłam poległą na podłodze Marikę.. matko ale się uśmiałam. Super to wygląda!!! jakby ją powaliło na łopatki 🙂 BOSKO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tort super 🙂
Asiula mój M jest blacharzem samochodowym i muszę się pochwalić,że dłubie w tej blasze z zamiłowaniem prawdziwego artysty od 5 roku życia (:ohmy 🙂 więc może przy okazji Wam auto wyklepie 🤪

Ja Basi chyba nie będę na razie przebijać, niech sama dorośnie troszkę i stwierdzi czy sobie życzy. Sama miałam przebite uszy jak miałam dopiero 12 lat, bo mój Tata się nie chciał wcześniej zgodzić 😉 może właśnie dlatego później przebiłam sobie pępek i zrobiłam tatuaż 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki, dziewczynki od 3 sierpnia idę na urlop wychowawczy no i jak tu policzyć te 3 lata, do 2 sierpnia 2013 raku czy jakoś inaczej to wyjdzie??

błagam podpowiedzcie jak to policzyć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂

PANNONIKT ALE MARIKA MA ŚWIETNE KITUSIE A JAKIE AKROBACJE WYPRAWIA 🤪 🤪 🤪

MITTKO NIE MA ZA CO DZIĘKOWAĆ NAJWAŻNIEJSZY TWÓJ KRĘGOSŁUP 😉 TORCIK EXTRA 🤪 🤪 🤪

KAJTUCHA MÓJ BARTEK TEŻ ROBI COŚ W STYLU MOSTKA W WÓZKU 😁 😁

MAMUSIE MAJĄCE CÓRECZKI WYBÓR NALEŻY DO WAS KIEDY PRZEBIĆ USZY CÓRCE I TAK JAK ASIA NAPISAŁA TO TEŻ PO ROCZKU BYM PRZEBIŁA 😉 😁

KURCZE MYŚLAŁAM ŻE MĘŻA DZIŚ ZABIJĘ 😠 PONIEWAŻ JA ŚPIĘ Z BRZEGU TO JAK WSTAJE TO MAŁY ZARAZ SIĘ PRZEKRĘCA NA MOJE MIEJSCE 🙂 I DZIŚ TEŻ TAK BYŁO ALE MÓWIĘ DO MOJEGO ŻE JA IDĘ DO TOALETY A ON MA PRZYPILNOWAĆ BARTKA ŻEBY NIE SPADŁ I POTWIERDZIŁ ŻE PRZYPILNUJE 🙂 NIE BYŁO MNIE MOŻE OKOŁO 3-4 MINUT A WCHODZĘ DO POKOJU A BARTEK NA PODŁODZE LEŻY A TOMEK DUPĄ ODWRÓCONY I W NAJLEPSZE ŚPI 😠
KRZYCZĘ DO NIEGO ŻE JAK PILNUJE DZIECKO, PRZECIEŻ PROSIŁAM ABY PRZYPILNOWAŁ A ON DO MNIE ŻE ON TAKIEGO CZEGOŚ NIE SŁYSZAŁ 😠 NA SZCZĘŚCIE BARTKOWI NIC SIĘ NIE STAŁO A NAWET ŚMIAŁ SIĘ W NAJLEPSZE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O i to jest dowód że taki tort zachwyca bardziej mamusie i dzieci w wieku Mai czy nawet mojej Dominiki bo chyba roczna dziewczynka nie bardzo jest w stanie docenić starania 🤪
No zobacze jeszcze jak to będzie z tymi kolczykami 🙂

Emmax niestety nie znam się na tych sprawach i nie wiem jak to liczyć 😞 ale na moje oko to chyba tak jak napisałaś.

Dzięki dziewczynki za życzenia zdrówka 😘 😘 jesteście wspaniałe 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja Ci nie pomoge kochana, bo kompletnie sie na tym nie znam 😞 przydała by się Akompf 🙂
A co do lwów to charakterne są faktycznie 😮

Ami mi znajoma mamy przekłuła uszy jak miałam 7 lat. W pępku też mam kolczyk, prezent na gwiazdkę 2003 🤪 , do tatuażu jeszcze nie dorosłam 😁 😁 i chyba juz sobie nie zrobie, choć chciałam bardzo, ale jakoś cięagle nie po drodze 😁

Lenka spi więc ide się umyć i ubrac bo jeszcze jestem w piżamie, a jak wstanie to uciekamy na spacerek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha, ja od czasu ciąży kolczyka w pępku nie noszę, ale wcześniej i tak nie bardzo widział światło dzienne bo zawsze się wstydziłam swojego brzucha 😠

Zapomniałam Wam napisać,że mi Basia też spadła z kanapy ze dwa dni temu. Siedziała na rozłożonej kanapie pod ścianą i gadała tatatata wyszłam do toalety, wracam a ona gada tatata tylko na podłodze. Strasznie się przestraszyłam,ale jej to zbytnio nie ruszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TYLKO KOLCZYKI W USZACH MAM A NA PĘPKU NIE CHCIAŁAM MIEĆ NIGDY BO MAM OKROPNY BRZUCH 😜 😁

AMI TERAZ TO TRZEBA UWAŻAĆ BO KURCZE SPADNIE TAK NIEFORTUNNIE I RĄCZKĘ ALBO NÓŻKĘ ZŁAMIĘ ALBO COŚ W GŁÓWKĘ SIĘ STANIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!

Ale miałam do nadrobienia!!!!! Nic juz nie pamietam 😁 😁 😁

Majka mnie rozwaliła, Marika jeszcze bardziej!! Fajniusio się smieje a te kiteczki są urocze!

Mittko mam nadzięje ze szybko wrócisz do zdrowia 😘 😘

Ja jeszcze poczekam z przebijaniem uszu Majce, ciagle sobie tam grzebie więc jest pod tym względem nie do upilnowania.

Tez mam dzarkę 🙂 😁 😜 Ami gratuluję ząbka!

AgnieszkoW wam też gratuluję ząbka, fajnie będzie Lenka wyglądać,a avatarejk wymiata!

Kamilek jaki usmiechniety po jedzonku!!!

MOJA WYGLADA TAK PODCZAS JEDZENIA, ZAWSZE 🤢 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJE WIOLUŚ, TY TO JESTEŚ DZIELNA BABECZKA , ŻE ZNOSISZ TAKIE CHIMERY MAJI.. NO ALE W SUMIE CZY MASZ INNE WYJŚCIE, W KOŃCU JESTEŚ JEJ MAMUSIĄ I KOCHASZ JĄ NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE... TOBIE NALEŻY SIĘ ORDER 🙂

KAJTUCHA TO BLISKO SIEBIE MAMY ROCZNICE 🙂

A JA KOLCZYK W PĘPKU NOSZĘ 🙂 W CIĄZY TEZ NIE MIAŁAM , ALE TERAZ JUŻ CAŁKIEM CAŁKIEM WYGLĄDA MÓJ BRZUCH , ROZSTEPÓW TEZ NIE MAM WIĘC SOBIE WŁOŻYŁAM Z POWROTEM KOLCZYK BO W CIĄZY NIE NOSIŁAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Wiola jakbym swoją Marikę widziała 😁 😠 Szlag człowieka może trafić. Zrobiłam jej 80 ml kasz, zjadła 20 😠

Ja kolczyka miałam w nosie. Przebiłam sobie igłą do szycia 😁 😁 Poza tym, całe uczy mam jak sitko. Osiem dziurek w jednym a w drugim pięć. Ale kolczyków już tylku nie noszę 😉

Mittko masz rację, taki torcik jest dobry dla kilkulatki 🙂

Uciekam pod prysznic a potem na plac zabaw, bo oszaleję w domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziarę na łopatce i przebitą brew 😉 😜 uszy przebijała mi siostra i ze 12 lat miałam chyba 🤔 Później sobie dorobiłam sama jeszcze dziurki w uszach w lewym 3 w prawym 2 ale teraz po jednym noszę 😁

O matko jak się wyigina Majka 🤪 🤪 🤪

ami tego się nie da wyklepać 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja Wiolka, współczuję... musisz mieć stalowe nerwy przy karmieniu

AgaK jakbyś pisała o moim meżu... z tym że Szymek JESZCZE nie spadł z łóżka ale też tak było że budziłam męża żeby pilnował małego bo idę siku albo z psem rano, ja wracam, on leży dupskiem do Szymka i śpi w najlepsze a Szymek w poprzek leży i wisi głową w dół...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Asiula to mąż rzeczywiście przyszalał...

Wiolu teraz naprawdę uwierzyłam,że Maja nienawidzi jeść 🙃

A i mam nadzieję,że się nie obrazicie,że zwrócę uwagę, ale już któryś raz mi się rzuca w oczy, imię Maja w dopełniaczu piszę się Mai, przez krótkie i a nie ji. Ortografia jest moim fetyszem, mam nadzieję,że się nie pogniewacie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...