Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Wiolu Ty to się nastresujesz 😞 Ja mam czopki Paracetamol dla niemowląt ale jeszcze ich nie używałam nigdy więc trudno mi polecać 🥴

Kamil bardzo lubi pić Bobofruty lubi herbatki a samej wody wcale nie chce pić 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kajtucha postawisz mi karty i napiszesz co wyszło na e-maila ? Proszę ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Jak będziesz miała chwilę oczywiście 😉

I współczuje Ci że musisz jechać do smoków 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu postawię jak mały utnie sobie kolejną drzemkę. Jeszcze śpi ale już godzine więc w każdej chwili może się obudzić, ale postawię jak zaśnie ok 15

Wioluś współczuję Majeczce i Tobie... oj życzę małej duuużo zdrówka. Ja tez mam paracetamol w czopkach i też nie używany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA JAK JA COS JEM I LENKA SIĘ PATRZY JAK KOTEK ZE SHREKA NA MNIE TO TEŻ JEJ DAM 🙂 SERNICZKA JUZ TEZ PRÓBOWAŁA 🙂 NO CHYBA ŻE JEM COŚ CIĘZKOSTRAWNEGO TO WTEDY DAJE JEJ W ZAMIAN COS INNEGO 🙂
A CO DO PARÓWEK TO ODKĄD KIEDYŚ OBEJRZAŁAM PROGRAM JAK I Z ZEGO SĄ ROBIONE TAK JESTEM ICH PRZECIWNICZKĄJEŚLI CHODZI O PODAWANIE DZIECIOM A I SAMA NIE BARDZO PRZEPADAM.. CZASEM Z MORLIN KUPIĘ, ALE TO RZADKO...

ASIULA PEWNIE KAMLEK PRZYZWYCZAIŁ SIE JUZ DO SMAKU SOCZKU I HERBATY I DLATEGO NIE CHCE PIĆ WODY. WLEJ MU DO BUTELECZKI WODĘ I DOLEJ KAPKĘ SOCZKU KTÓRY LUBI, MOZE TAK STOPNIOWO NAUCZY SIE PIC SAMĄ WODĘ 😉

KAJTUCHA WSPÓŁCZUJE CI TEGO WYJAZDU. ZYCZĘ CI ABY TEN CZAS TAM SZYBKO CI UPŁYNĄŁ

WIOLA A MOŻE DZ DZIŚ DO LEKARZA ZNOWU Z MAJKĄ, NIECH ONI COŚ W KOŃCU ZROBIĄ BO Z TAKIM MALUSZKIEM TO NIE ŻARTY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Wiolu a może byś spróbowała Nurofen w zawiesinie no jest od 3 miesiąca. Ja go dość często dawałam Mateuszowi i nawet szybko pomagał 🙂

kasiu dasz radę ze smokami a tydzień szybko minie. W razie nudów możesz wyjść na spacer 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my zaraz wyruszamy do miasta bo muszę zacząć kompletować książki dla Mateusza.

A co do słodkości to Antoś czasami zje wafelka waniliowego a lody też lubi i mu też pozwalam od czasu do czasu polizać 🙂 A i jeszcze ostatnio kupiłam mu w Biedronce takie paluszki ptysiowe fajne bo tak sie nimi nie brudzi i są dobre podczas spacerku. Parówek tez się staram nie dawać bo wiem co do nich pakują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i właśnie tu jest problem bo u mnie na wiosce to tylko jeden sklep jest no i nie wierzę że mają tam naturalne mięsiwo bo oni to tak oszczędzają na towarze że hej... no a rzeźnik najbliższy na wsi obok a tam mogę tylko w sobotę jechać jak mężu będzie bo zanim rodzice wrócą z pracy to rzeźnika zamkną a dwie ostatnie soboty mężu spędził na warsztacie z ciężarówką i jakoś się nie składa żeby szyneczkę kupić. Ale u teściów zakupię bo mają tam jednego świetnego rzeźnika, ma właśnie wszystko "domowe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię parówki drobiowe z biedronki choć wiem że tam raczej drobiu nie ma 😁
małemu raczej parówki nie dam wolę kupić ładnej szyneczki i z chlebusiem i masełkiem mu dawać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂

Wiolu dużo zdrówka dla Majeczki! Mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej.
Ewo Piotruś z czasem przyzwyczai się do tego, że jest bez Ciebie i wtedy i Tobie będzie łatwiej. Dodam, że masz na prawdę fajnych ludzi w pracy, że postawili Ci ramkę 🙂
Kajtucha dasz radę u Smoczycy. Musisz jakoś to przełknąć. Pomyśl, że choćby nie wiem jak super byli Twoi rodzicie, to są teściami dla Twojego męża a on musi z nimi mieszkać 😉

Co do mowy dzieciaków.
Marika woła Maję. Wychodz jej Mmmmm... albo Mmmmajj 😉 Do tego mówi Be razem ze mną jak jej coś zabraniam. Mówi TATA, mama powiedziała na moje urodziny i tyle 🥴 Mówi też baba i papa.

Słodkiego małej nie daję.

Emmax ach te Smoki i Smoczyce 😁

Parówki... wiem, że to świństwo, ale tutaj zaczęłam zajadać się Frankfurterkami, czy jak tam one się zwą 😜 Maja też je zjada. Marice nie daję, bo nie ma w tym nic wartościowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze mi się przypomniało...

Mittko te pieluszki zakładane jak majteczki są super. Używałam je dla Majki, jak już umiała siusiać, ale dla bezpieczeństwa zakładałam jej na podróże samochodem. Na noc się nie sprawdzały, bo bokiem zawsze przeciekły 😉
My na razie nadal mamy 4 pampersy i jeszcze nie zmieniamy rozmiaru, zwłaszcza, że Marika teraz wyciągnęła się wzdłuż, ale nie przybrała na wadze zbyt dużo, więc taka jakaś smukła teraz jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY JADĘ DO PIOTRKOWA I BĘDĘ AŻ DO NIEDZIELI 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
POZA TYM PAKUJE SIĘ!!!! SMOCZYCA GDZIEŚ POLAZŁA I PRAWIE WSZYSTKO Z ŁAZIENKI I KUCHNI POPAKOWAŁAM 🤪 😉
WŁAŚNIE FLANELCIA WRÓCIŁA 🤢 ALE I TAK DUŻO ZROBIŁAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ponownie 🙂

wioluś aż mi brak słów na to co Majeczka przechodzi i nie mam pojęcia co mogłabym ci doradzić, pewnie jak wszystkie do lekarza zasuwaj póki w PL jesteś 🤨

Asiula moja lenka też nie chciała pić wody ale codziennie jej dawałam i się przyzwyczaiła ale na początku był koszmar, teraz daję jej teź herbatki z bobovity i soczek od czasu do czasu jak dostanie od kogoś sama nie kupuję, oczywiście pierwszy soczek dostała od mojej mamusi, a zła byłam że szok ale co jak dostała to dałam do wypicia 😁
a ty próbuj z tą wodą, ale myślę że soczek od czasu do czasu też nie zaszkodzi, i niech kamilek sobie też pije 🙂

a ja dzisiaj lenkę w sklepie przymierzyłam do fotelika i jest dobry więc musimy kupić, tylko jaki 🤔

a dzisiaj siora przywozi mi siostrzeńca na 2 godzinki bo na zakupy idzie a on 2,5 roku więc sajgon mnie czeka 😁 😁

a ja na obiad zupę grzybową gotuję mam nadzieję, że Lence nic nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmax czytałam gdzieś ze grzybów nie powinno się dawać dziecku do 5 roku życia bo są strasznie ciężkostrawne poza tym nie maja żadnych środków odżywczych tylko dobrze smakują 😲
ale jeszcze poszukaj o tym na internecie 😉 może mi się coś pokiełbasiło ale wątpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka ja nie będę dawała lence grzybów tylko sama zjem troszeczkę bo pieczarki już jadłam i nic n=jej nie było i mam nadzieję że po grzybkach tez jej brzuszek nie będzie bolał 🙂

co sądzicie o tym foteliku
http://allegro.pl/item1164583621_nowosc_fotelik_9_25kg_carretero_sport_gratis.html
spodobał mi się w sklepie i szukam opini, może znacie te foteliki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁no to się dogadałyśmy 😁 😁 😁 😁

ja też pierwszy raz je zobaczyłam w sklepie, sa całkiem fajne podobne do coceco ale mi wizualnie podobaja się bardziej, ale nie o wygląd tutaj chodzi, a nie znalazłam opinie w testach zderzeniowych i o coneco też nie znalazłam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...