Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mittka fajnie, że mężuś już w domu, ja się nie mogę doczekać jak mój przyjedzie i nakopię mu do dupy bo mnie ostatnio tak wkurwia, że mam ochote go udusić, coś ciężki ma okres teraz a przwecież powinien się cieszyć, że wraca do domu. Nie wiem, może wizja przygotowań do przyjścia na świat naszego dziecka go przeraża.....

PannaNikt Marika to dość niespotykane imię ale ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiola,wyobraziłam sobie jak mu kopa dajesz na przywitanie 🙃

AgnieszkaW fakt faktem Primark jest tani, ale coraz gorszą jakość mają 🤨
Pamiętam jak 4 lata temu siostra nakupowała w Londynie masę ciuchów. Teraz z kolei nie wszystko jest dobre gatunkowo, ale oczywiście nadal tanio, więc często tam kupuję małej bluzeczki i koszulki.
Ale fakt faktem dobrze mieć te kilka lepszych jakościowo rzeczy i mieć pewność, że dziecko trochę pochodzi w tych ubraniach, stąd te zakupy w NEXT 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się nudzi! Mąż i mój tato kombinują coś przy gniazdkach więc nawet nie mogę obiadu zrobić. Was nie ma 😞 No, ale to w sumie dobrze, pewnie sobie wypoczywacie w doborowym towarzystwie 🙂 Mi przyznali wczoraj kredyt więc w przyszłym tygodniu wezmę się za kończenie wyprawki dla Piotrka no i w końcu kupimy meble. Nie będziemy musieli się już ściskać w 2 małych szafkach.
Was też ogarnia czasem przerażenie jak sobie poradzicie z dzieckiem? No wiecie jakimi będzecie mamami no i finansowo... ehhh jak mam za dużo czasu to zbyt dużo myślę :laugh: Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ewuniu widzę że się już martwisz 🙂 🙂 Całkiem zrozumiałe 🙂 🙂 Zobaczysz tak Ci się uruchomi instynkt macierzyńskich po porodzie że nawet nie zauważysz jak wpadniesz w wir opieki nad dzieckiem i sama sobie się będziesz dziwić i powiesz jakie to proste :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chciała jak najdłużej abyśmy były w kontakcie bo fajnie jest się dzielić swoimi przeżyciami :laugh: :laugh:
Jak ja byłam w ciąży z Kamilkiem to nie było brzuszka i nie miałam z kim się jeszcze podzielić swoimi obawami związanymi z ciążą, porodem i opieką nad dzieckiem 🙂 🙂 Musiała wystarczyć mi rodzinka, a teraz ma Was jest z tego powodu bardzo zadowolona :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ciąży tak jest, nagle będziemy się musiały opiekować małą istotką i nie wiemy jak sobie poradzimy . Ja ciągle mam dziwne myśli , że sobie nie poradze, nie będe wiedziała co robic jak dziecko będzie płakać. Im bliżej tego jak zobacze moją Lenkę coraz bardziej się boje że sobie nie poradze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewoje! Juz mi przeszła złość na męża, jakbym tak się miała wkurzać na dłużej za każdym razem to bym cigle nerwowa chodziła. Czasem mam wrażenie, że ja już mam jedno dziecko :laugh: :laugh: :laugh:

Co do lęku czy sobie poradzę, hmmmm gdybym miała o tym myśleć to bym się chyba nie zdecydowała na dziecko bo przecież właściwie to ja je będę sama wychowywała w obcym kraju bez swojej rodziny. Ja wierzę w to, że dam sobie radę, jestem silna i już sie nie mogę doczekać jak moja kruszyna przyjdzie na świat 🙂

Damy sobie radę, jak nie my to kto, faceci?!?!?! hahaha :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze ze kilka osóbek pisze dzis na forum 🙂
Macie racje fajny eksperyment ten nasz brzuszek.
Wiolu ja tez juz wyluzowałam i mówie ze nerwy zostawie na pozniej, bo co ma byc to i tak bedzie. W koncu my jestesmy z Wenus a mezczyzni z Marsa!
A my dzis troszke zakupów zrobilismy. Kupiłam na razie tylko kapcie do szpitala. Szlafroka i koszuli na razie nie kupuje bo pewnie jeszcze przytyje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dziś sobota, bo bym nie nadrobiła. Mała już po imprezie. Zadowolona, ale jeszcze ma full energii więc tańczy sobie z kręconym krzesłem (to jej Książe 😉 )
Mąż poszedł uciąć sobie drzemkę a ja się nudzę. Sprzątania nie dokończyłam, ale nie chce mi się na razie.
Za to maleństwo w brzuszku wyciąga się tak, że muszę siedzieć prosto, bo mam wrażenie, że całe pod żebra wejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A my wróciliśmy i odpoczywamy,mąż oczywiście przy kompie coś grzebie :P więc i ja załączyłam no i oczywiście pierwsze co to na brzuszek 😁

Jej dziewczyny oszaleje mąż tyle słodkości nazwoził że ja teraz to chyba po kątach musze to pochować 🤪 byliśmy u fryzjera,ale mu znajoma fryz zrobiła 😁 dobrze przynajmniej nie pojedzie do mamusi a to go jak zwykle na pałe praktycznie by wygoliła 😠

PannoNikt imiona są śliczne gratuluje wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...