Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mittka fajnie mieć mężusia w domu, co ? 😉
Skórka rozumiem Twoje obawy, ja o płci w pierwszej ciąży dowiedziałam się w 38 tygodniu 🙃 Lekarz się wygadał, choć wtedy właśnie nie chcieliśmy wiedzieć. Byłam strasznie rozczarowana, że zepsuł nam niespodziankę. A dwa każdy mi wróżył chłopca, więc byłam w ciężkim szoku, że to dziewuszka 😉
AgnieszkaWmnie czasem aż skręca z ciekawości, ale pocieszam się, że jeszcze troszkę i urodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A ja dziś zaglądam z doskoku na nasze forum :P :P
A ja powiem Wam szczerze że tez bym nie chciała wiedzieć ale ta ciekawość przezwyciężyła i już wiem że będzie synek :laugh: :laugh: :laugh: Ale może natura spłata mi figla :laugh: :laugh:
Skórka te kapciuszki są zajebiste 🤪 🤪
Ja tak się cieszyłam że mój mąż do domu z trasy wraca ale dziś to mnie tak wkurza, że aż w pewnym momencie się popłakałam 😠 😠 😠 Oczywiście on problemu nie widzi bo twierdzi że coś sobie ubzdurałam 😠 😠 Ach ci faceci :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo i AgnieszkoK a ja mysle,ze nasze forum dlugo dlugo bedzie istniec 😁 wogole to o niektorych sprawach latwiej spytac sie na forum niz z kims z rodzinki czy ze znajomych pogadac.

Skorka taka nieswiadomosc co do plci byla fajna do pewnego czasu :p ja poznalam plec w 25 tc,prawie 26 i juz szczerze mowiac nie moglam sie doczekac chociaz i tak nigdy 100% pewnosci nie ma.
A kapciuszki super! 🙂

Dziewczyny a jak moj mnie wkurza! hohoho :P mowilam mu,zeby na dzisiaj nic nie planowal tylko lezal w lozku i sie kurowal ale oczywiscie moj kuzyn przyszedl i tam gadal,ze na impreze chce jechac ale jacys kolesie cos tam cos tam i wkoncu Marcin sie z nim umowil,ze jedzie. Ale niech korzysta poki moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis od rana nie czułam malutkiej, aż się popłakałam do męża i mówię że jadę do szpitala i poszłam się na chwilkę położyć a tu takie kopniaki cudne oj i znowu płacz tym razem ze szczęscia 🙂

Dobranoc AguśK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się coś kiepsko poczułam i leniuchuję cały czas, słabo mi i brzuszek pobolewa. Jestem już wykąpana i idę się położyć.

Podziwiam Was dziewczyny bo mnie skręcało z ciekawości, po prostu musiałam poznać płeć mojego dzieciątka 😉 Tak jak chciałam jest chłopak, a druga ma być dziewczynka haha.

Skórka kapciuszki przesłodkie 🙂

Dobranoc mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny nie myślcie że o Was zapomniałam podczytuje Was codziennie i bardzo się cieszę że wszystkie jesteście zdrowe i maluszki szybko rosną. Ja sobie dalej nie mogę poradzić z tym co się stało ale muszę żyć dalej dla Kamila. Fizycznie doszłam już do siebie ale psychicznie jest mi strasznie ciężko najgorsze jest to że czekamy na pogrzeb Damianka ale to tak długo trwa ze do tej pory nie wiem kiedy będzie. Buziaczki dla Was i waszych maluszków gosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się w prawdzie z dziewczynami pożegnałam ale jak zobaczyłam posta od Ciebie Gosiu to nie mogłam się powstrzymać żeby czegoś nie napisać :P :P Fajnie że się do Nas odzywasz 🙂 🙂 My też nadal cierpimy razem z Tobą, bo śmierć Twojego aniołka to śmierć cząstki każdej w Nas 😞 😞 😞 Damianek na pewno czuwa teraz nad Waszą rodzinką 😞 😞
Jeżeli będziesz wiedziała już coś na temat pogrzebu to daj znać, My tu razem w tym czasie zmówimy za niego modlitwę 😞 😞 😞
Trzymaj się dzielnie a czas powolutku zagoi rany 😞 😞 😞 😞
Teraz to już na pewno się z Wami żegnam :P :P Do jutra kochane grudnióweczki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grudnióweczki!

Ale miałam do nadrabiania! Juz nie wiem co pisać, a w sumie jestem bardzo zmęczona i chyba raczej sobie podaruję.

Gosiu - świetnie, że do nas zaglądasz! Trzymaj sie dzielnie!

Agnieszko - te ogrodniczki sa rewelacyjne!!!! W poniedziałek po glukozie lece do lumpka 😁

Dziś odebraliśmy pokrowiec na materac do nowego łózka - zmienilismy 180tkę na 140tkę 🙃 żeby Baśki łóżeczko się zmieściło. Skręcaliśmy je dziś pół dnia, przemeblowałam delikatnie pokój (oczywiście maż przestawiał :P ) no i robi sie coraz ładniej. Łóżko i materac testy przeszło pozytywnie 🤪 🤪 🤪 🤪

A jutro mamy rocznicę 🤪 !!!! Wiec pewnie sie nie pojawię 🙂

Ewa - mnie też dopadają wątpliwości czy sobie poradzę ☺️ ale dzięki pozytywnemu myśleniu jakim zaraża mnie mężunio to jakoś mi łatwiej :P Zresztą nie ominie mnie to :P hehehe
Baska fika coraz mocniej, a wczoraj to nawet teściówka miała okazję popatrzec jak mi brzusio skakal 🙂

Dobranoc grudniówki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...