Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej kochane!

Witam Cię Alunia w naszym gronie grudniówek. Mój mały w 23 tygodniu ważył 800 gram, teraz jestem w 27 i z tego

Akompf sukienka i czapeczki są cudowne

Persy uważaj na siebie żebyś nie przeholowała, nie przemęczaj się tak mocno. Zdrowie Twoje i maleństwa jest najważniejsze.

Miałam tyle napisać i zapomniałam strasznie źle z moją pamięcią 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu2301 cieszę się, że do nas zaglądasz i masz rację, nie można nic w sobie trzymać, lepiej o tym rozmawiać. Jesteś dzielną kobietką.

Anja relaksuj się ile tylko 🙂 A ciuszki piękne!!!


Dzisiaj w nocy dzidzia robiła sobie jakąś potańcówkę w moim brzuchu. Chyba jeszcze aż tak nie szalała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Grudnióweczki 😘
Szybko muszę zjeść śniadanko i na lumpki lecieć bo nie mogę nigdzie trafić na kombinezon 🤨 Wy macie takie piękne 🙂 w sklepie jak kobitka mi trzasła cenę 180 zł to nogi się ugięły pode mną 🤪 więc po lumpkach wolę pochodzić 😉

Termin porodu wyliczony przeze mnie to 18 grudnia a lekarza 21 grudnia pewnie urodzę gdzieś pomiędzy:laugh:

Na każdej wizycie mam usg robione ale ile waży mój mały mężczyzna to nie wiem niestety tak byłam pochłonięta wieścią o płci że zapomniałam spytać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

ale dziś mam dzień na leniuchowanie!
Wstałam o 10:00 bo kurier przywiózł paczkę z duperelkami dla mojej Basieńki!

najbardziej podoba mi sie milusi kocyk polarowy:

http://allegro.pl/item735220887_mieciutki_sliczny_kocyk_polarowy_90x110_ptasiek.html
ja kupiłam żółty - jest super mięciusi! Polecam!

PannaNikt - moja Baśka tez coraz mocniej fika, ale w nocy jeszcze nie daje mi popalić więc przesypiam w calości, a siku dopiero rano 🙂 Ale to jak mnie kręgosłup boli to jest przegięcie!

Mittka - a po czym Ty taka nieprzytomna byłaś, że grudniówki nowej nie przywitałaś 🙂 ?? heheheh 🙂 (pytanie retoryczne - wole nie wiedzieć :P ), a że mężunio sie pali do noszenia dzidziusia to rewelacyjnie! Przymniał sobie jak to cudnie jest przytulac maleństwo do swojej piersi!

na poprzedniej liście grudniówek było tak:
EMMAX - 26 XII
ZGRYZ - 17 XII
BTI7 - 2 XII

Anja - No to sobie poleniuchowałaś! Mnie tez czasami tak nosi, że szkoda gadac!

Gosiu2301 - ode mnie też oklask! Wiem, że to takia bzdurna funkcja 🤪 ale pewnie dla Ciebie więcej znaczą te wszystkie nasze oklaski dla Ciebie! 😘

Uciekam pozbierac sie trochę! Pranie zrobic, bo mam mnóstwo!!! No i wstawić goloneczkę dla mężunia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,

witam wszystkie a zwłaszcza Gosię, cieszę się, że do wróciłaś mimo swoich przeżyć, Gosi pisz z nami będzie nam bardzo miło 🙂

Panno Nikt widzę, że dla chłopca wybrałaś imię Marcel, mój chrześniak ma tak na imię i jest najcudowniejszym chłopcem na świecie, straszna gaduła a ma 1,8 msc no i jest strasznie energiczny 🙂

a my zastanawiamy się nad zmiana wybranego imienia, gdyż wszyscy jak powiemy że Alicja to mówią o będzie Ala, a Ala nam się nie podoba 😠

A mnie mimo brania nospy i magnezu boli podbrzusze i nie wiem czy czekać do wizyty w przyszły czwartek czy jechać tak jak mówił do szpitala, ale jak na razie czekam, mam nadzieję, że to nic złego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf o kręgosłupie to już mi się nawet nie chce pisać, straszne problemy mam 😞 Położna mi dała pas, ale cholernie w nim niewygodnie i żadnej różnicy nie czuję ☺️


Emmax imię Marcel wybraliśmy jakieś 7 lat temu i tak miała się nazywać nasza córcia, ale wiadomo, jest dziewczynką :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA2301-03.09.2009-DAMIANEK (*)
WIOLKA-27.11.2009-MAJA
MEGULKA-30.11.2009-LENKA
BTI7-02.12.2009-
EWA84-03.12.2009-PIOTRUŚ
FREDECZKA-05.12.2009-WIKTORIA
DAGIM-05.12.2009-
PANNANIKT-06.12.2009-MARCEL-MARIKA
AGNIESZKAK1601-07.12.2009-BARTOSZ
AGUSIA84-09.12.2009-ŁUKASZ
JUSTYNA626-09.12.2009-
MITTKA-11.12.2009-EMILKA
AGUSIA_W-12.12.2009-
SKÓRKA-15.12.2009-
ZGRYZ-17.12.2009-
ALUNIA121-17.12.2009-
ASIULA-18.12.2009-ŁUKASZ
AGNIESZKAW26-19.12.2009-ANIA
ANJA25-20.12.2009-BARTEK
PERSY-23.12.2009-MADZIA
AKOMPF-23.12.2009-BASIA
GOSIAG-24.12.2009-
EMMAX-26.12.2009-ALICJA
JULIA87-26.12.2009-
AANNIIUUSSIIAA-29.12.2009-

MAM NADZIEJĘ ŻE NIKOGO NIE POMINĘŁAM :P :P W RAZIE CZEGO TO PRZYPOMNIJCIE:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Asiula gratuluję synka 🙂 Teraz możesz się rzucić w wir zakupów :laugh: Jak coś upolujesz to wklej nam fotkę.

Akompf sukienka słodziutka, czapeczki też 😉

Alunia -witamy w naszym gronie 🙂

Emmax mnie właśnie też boli podbrzusze i już nie wiem co mam robić 😞 Nie wiem czy jechać do szpitala czy poczekać jeszcze trochę. Ogólnie już 3 dzień jakoś kiepsko się czuję i jakoś mniej czuję ruchy dziecka. Chyba pójdę w czwartek do mojej gin tak na wszelki wypadek, nie będę czekała do kolejnej wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo podobało się imię Alicja ale mąż nie mógł strawić zdrobnienia Ala po prostu nie podobało mu się i wybraliśmy Patrycja jednak ani jedno ani drugie się nie przyda bo będzie [img size=193]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/__ukasz-309478c6a52f40f69ee990ac1de2e142.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa i Emmax - ja bym jednak pojechała do szpitala sprawdzić co sie dzieje...

Megulka - ja kupowałam ten kocyk razem z 15 innymi przedmiotami, wiec za wysyłke płaciłam tylko raz ;D i kocyk mnie kosztował jedynie o złotówkę więcej 🙂

Zobaczcie o czym dzisiaj mówili w poranku z TVN http://bukietdlabobasa.pl/

świetny pomysł! Bardzo oryginalny!

Właśnie do mojej mamy przyszedl koleś z telekomunikacji novum. Wiecie coś na ich temat? Jak mu powiedziałam, że musimy sie zastanowić nad ofertą, poznac fime itd to nawet ulotki nie chciał zostawić, bo ma odliczone dla tych, co podpisują umowę... Jakieś trefne to... 😁

TP SA to złodzieje, ale miec dwóch złodziei na karku to już samobójstwo ;/

Ale nas dużo już się zrobiło! heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...