Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Asiula i Emmax - mnie sie podoba Ala 🙂 i mieliśmy już wybrane imiona Alicja i Konrad (tak jak Ty Emmax 🙂 ) ale jak przyszlo co do czego to stwierdziismy, ze jeśli mąż nie jest przekonany to nie wybieramy tego imienia. Alicja jest piekne ale Ala mu sie średnio podobało. Chcieliśmy jeszcze Konstancja ale brzmi dość oryginalnie i nie mielibysmy sensownego zdrobnienia do niego. Została Basia - Barbra mi sie średnio podoba ale prawie wcale nie będzie używane 🙂

A tak a propo to podoba mi sie imię Agnieszka ale Aga to już wcale! Nie pozwoliłam na siebie tak mówić 🙂 Niestety wiele osób miało to w d... i nazywali mnie Agą. Musiałam przywyknąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf ale super te bukieciki, mógłby mi ktoś taki sprawić po narodzinach małej:laugh:

Agnieszka jak ty mogłaś zapomnieć o mnie, żeby Akompf ci przypominała 😠 😠 😠

Już uciekam a z tym bólem to jeszcze zobaczę, ale skoro boli jak biorę nospe i magnez to jak by bolało jakbym nie brała 😞

A na temat tego operatora nic nie wiem, ale z doświadczenia wiem, że 2 operatorów na 1 linii to są niewielkie oszczędności, ale może się coś zmieniło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka 84 Łukasz śliczne imię 😉
Uciekam na miasto może coś upoluje 🙂
Pa Grudniówki! [img size=193]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/__ukasz-2ff0a8e4e0ef02302f1b1b7c0cc4203c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane

Ja dziś tylko na chwilkę, nie mogę bez Was zyć ale muszę się uczyć 😞

Megulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, spełnienia marzeń, dużo zdrówka no i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania 🙂

Akopmf śliczny ten kocyk 🙂 ja zamierzam po obronie (o ile zdam) w czwartek zaszaleć z zakupami 🙂 i pokupowac właśnie takie duperelki dla Ani 🙂

Miłego dnia Kochane 🙂

Zajrzę wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki!

Megulka wszystkiego najlepszego, dużo radości i oczywiście szczęśliwego rozwiązania.

Agnieszka na pewno się obronisz, wyluzuj, jak sama pisałas pracę to nie możliwe jest się nie obronic tym bardziej, że masz pytania przygotowane :P łatwo mówić jak jest się po heheh, jak ja się ciesze, że mam to z głowy, ufff.

Dziewczyny zadzwońcie do lekarza w związkui z tymi bolącymi brzuszkami.

Moja maleńka tak mi fika w brzuchu, że parę razy obudziłam się z bólu bo mi tak przywaliła :laugh: :laugh: :laugh:
Ja dzisiaj potwornie ługo spałam, nie mam co robić za bardzo bo wszytsko w chałupce lśni więc męczę mojego psa i słucham sobie Braci dosyć głośno co doprowadza sąsiadów do szewskiej pasji hahaha :evil: :evil: :evil: :whistle: 🤪
Później do fryzjera zabrać się za te moje kłaki przed przyjazdem mężola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam i donoszę, że w pepco są kombinezony zimowe dla dzieci w kolorze różowym i niebieskim za 39,99 całkiem ładne tylko dla mnie maja jedną wadę że te nie są całe tylko te niby buciki maja oddzielne a ja wolałabym całe 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie 🙂

Megulkla wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i szczęśliwego rozwiązania oczywiście 🙂

Akompf kocyk śliczny i chyba go sobie zamówie skoro mówisz że taki mięciutki bo ja na żaden nie potrafie się zdecydować.

AgnieszkaW grudnióweczki będą trzymały kciuki więc nie ma takiej możliwości że nie obronisz 🙂

AgnieszkaK super Ci się udało liste odtworzyć-brawo 🙂

A my z mężem wybraliśmy wózeczek,a raczej mąż sobie model wybrał a ja już przystałam,chociaż on bardziej do chłopca pasuje,ale że mu się marzył syn a będzie miał córe to już mu pozwoliłam wybrać ten model 😁 zaliczke wpłaciliśmy a wózeczek odbiore po 10 października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka napisz jaki model wózeczka, bo wiesz tutaj to cenne informacje 😉
ja wczoraj widziałam tako jumper i przyznam, że się trochę zawiodłam bardzo mała gondola, a 3 msc dziecko ledwo się w niej mieści, a nasze bobasy będą musiały spacerować w grubszych ubrankach więc nie sądzę żeby ok 5 msc dziecko dało się zmieścić w tej gondoli, i taki trochę mało stabilny mi sie wydawał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu masz wolne, a Ty za porządki się wzięłaś, no podziwiam Cię 😉

Wiola to już chyba zaczynasz powoli świrować hehe, zostało tylko kilka dni do przyjazdu mężusia 😉 Z jednej strony chyba fajnie tak czasem potęsknić.

Mitkka gratuluję wyboru wózka 😉 Jak już go odbierzesz to oczywiście wkleisz nam fotkę.

Emmax dzięki za donos, przejadę się zobaczyć, chociaż wolałabym zielony kombinezon bo niebieski już mam.

Ja czuję się lepiej więc wstrzymałam akcję jazdy do lekarza hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...