Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehh jednak nie moge dac, bo Wiolce przeciez dalam. szkoda ze tylko co 6 godzin mozna 😠

AgaK ale ona sama oddala te dzieci do domu dziecka! a ma warunki ,zeby je wychowywac. Niby cos miala nie tak z ta ciaza i dlatego ich dala ale nigdy,przenigdy bym nie zrobila czegos takiego!


Buuuuu u mnie deszcz zaczal padac 😞 buu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittka a co z Ciebie leci? powiedz,ze wody plodowe?? :P

A moja "tesciowa" ma 6-stke dzieci w tym 2-jke doroslych. Wszystko przez tego sk**** Krzyska - jej meza 😠 tylko jego dziecko sie liczy a tamte nie. Wiazal sie z nia to wiedzial,ze ma dzieci i jakos wtedy mu to nie przeszkadzalo tylko teraz, jak swoje ma 😠

Ja dostalam od tej znajomej troche rzeczy ciazowych ale bluzki to same na lato a spodnie jedne sa super i caly czas je nosze bo mi w nich wygodnie, drugie sa brazowe ale troche za krotkie, i 2 pary rybaczek ktorych juz nie zaloze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka wszystko będzie dobrze :laugh: Tylko brzusio do góry i uśmiech na twarzy :P :P :P
Fredeczka jak dla mnie to trochę głupia wymówka 😉 😉
To przyjeżdżaj do mnie bo u mnie słoneczko świeci :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh nie fredeczkaa wody ze mnie nie lecą tylko krew 😞 no mam nadzieję że będzie dobrze ale troche zaczełam panikować :/

A u mnie też słoneczko na dworze,ale pierońsko zimno brrrrrr a ja nie mam co włożyć na siebie.Podobno dziś w auchan mają być jakieś polary po 15zł i się chyba po nie wybiore 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jako jedyna chyba nie mam problemu z odzieżą ciążową :laugh: :laugh: spodni mam 3 pary w tym jedne ogrodniczki które właśnie mam na sobie i ja zawsze lubiłam szerokie swetry to teraz jak ulał są a i na zimę mam dwa płaszczyki z tego względu że ja rok temu byłam szersza jak teraz więc wszystko mam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK wez mnie nie denerwuj, ja jestem zalamana bo tak malo rzeczy mam i najgorsze jest to,ze teraz nic dostac nie moge na siebie!

Jeszcze Marcin zaprosil mnie na "randke" w sobote ( tak tak dziewczyny! sama nie wiem co mu sie stalo hehe ) i jedziemy do parku wodnego a ja stroju nie mam 😞 powiedzial,ze da mi kase na stroj ale on nie rozumie, ze ja znalesc nie moge na siebie stroju a teraz to juz wogole! no i po co mam kupowac stroj na 1 raz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fajne te poncza 🙂

Mittka a jak my wysiedzimy do 15??? My to nawet dłużej bo zanim wrócisz i nam napiszesz co i jak to nie wiem która godzina się zrobi. W każdym bądź razie trzymamy kciuki żeby bło ok!

AgaK to wychodzi na to, że tylko Ty masz się w co ubrać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka to Cię oświecę że pierwsza nie będziesz bo będzie DagiM bo ma zaplanowaną cesarkę gdzieś na początku listopada ale dlaczego to Ci nie powiem, choć swoja drogą mogła by tu zaglądnąć i nam napisać co u niej słychać i jak daje sobie radę ze starszym synkiem 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh no tak , zapomnialam o DagiM a co ona tez nas nie odwiedza?
ale ona sama sie nie rozpakuje ,tylko ja rozpakuja :P

Ja mam przeczucie ,ze ok 20 listopada sie rozpakuje... ale dalczego to nie wiem 😁 moze chcialabym tacie mojemu zrobic prezent na 50 urodziny? :P

Wogole to we wrzesniu mielismy ten remont robic a tu lipa 😞 kasy jeszcze nie ma i trzeba czekac :/

wiecie moze, czy my mozemy sie amolem smarowac? bo bym sie posmarowala , moze by mi troche przeszlo to przeziebienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem,ze te newborn sa najmniejsze ale tak jak mittka tylko na allgro sie z nimi spotkalam i gdzies na sztuki widzialam ale chyba 1,20 za sztuke bo to jakis sklepik nocny byl chyba. hmmm sama nie wiem , dzisiaj bede w takim chemicznym to moze tam dostane.

Jakich firm kupujecie? Ja chyba pampers i huggies. Slyszalam ,ze najlepiej 2 firmy kupic bo malenstwo jak uczulenie bedzie miec to zeby odrazu jakies zastepcze miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
persy ale po co mi stroj ciazowy jak ja mam sie rozpakowac niedlugo? :P mam co prawda stanik co wyglada jak gora od stroju, ale nie mam dolu do niego takiego ktory by nie przeswitywal. Pozatym sama nie wiem czy sie kapac w basenie bo chyba mi sie znowu grzybica przyplatala :/ ale za tydz wizyta wiec poczekam juz.

Agnieszka84 no trzeba trzeba myslec o tym bo czasu coraz mniej... ja juz pozostalosci wyprawki chce kapletowac i miec wszystko z glowy 🙂
Wiele mi do kupienia nie zostalo ale jednak zawsze cos...

A ja juz mysle co moja kruszynka dostanie pod choinke od mamusi :P i chyba kupie jej takiego pluszaka z bijacym serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...