Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anusia ja mam kosmetyki Bambino. Synka będę myła mydełkiem, mam też szampon -ale ponoć u niemowląt się nie używa, krem do buzi i ciałka, krem ochronny do buźki no i chusteczki nawilżane. No i do pupci sudocrem. I to wszystko.

Idę się kąpać. gdybym już tu nie zajrzała to do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Zobaczcie co mi Ania przed chwilką z brzucha zrobiła 🙂 akurat miałam aparat pod ręką i mogłam zdjęcie cyknąć. w rzeczywistości wyglądało to o wiele lepiej 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05365__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko też często mój brzuch tak wygląda i to dokładnie z tej samej strony 🤪 wogóle już rzadko czuje takie kopniaki chociaż są i to tak solidne że łoo ale teraz bardziej to wygląda tak jak na tym filmie coś sobie chodzi i się przemieszcza pod skórą :laugh: tak potrafi się nieraz naciągnąć że aż zapiszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia też juz ma coraz mniej miejsca, bo czuję najczęsciej takie rozciągania 🙂 ale kopa też potrafi zasadzić i pewnie też mam siniaki w brzuchu. Ale powiedzcie same kobietki, czy to nie jest najprzyjemniejszy ból na świecie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak to najwspanialszy ból jaki może być 🙂

Ok dziewczynki ja zmykam spać bo jutro pewnie z isią trzeba będzie się wybrać do lekarza. Kurcze te choroby są okropne,ale już zakupiłam tran i zaczne jej podawać jednak widać różnice kiedy jej go dawałam nie chorowała a teraz od roku już nie dostaje i bardzo często coś łapie 😞

Dobranoc mamusie,miłej nocki paaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - i sie doczekalaś 😁 Super wózio, w końcu to Xlander :P

Mittka- kuruj córe bo jej zakaz chorowania tez dotyczy 😁

Co do kształtu brzucha to tez czasami mi się Basia tak wypnie 😁 Ale uwielbiam to uczucie, jak mała mnie tam obkłada 😁

A ja jutro przed 7:00 musze byc u braciaków, bo bratanek się rozchorował a jego rodzice do pracy. Może w końcu się zmobilizuję i przestane się wylegiwac do 10:00 😁 Chociaż jeden dzień 😁

Będę zatem jutro po 14 pewnie najwcześniej, chyba, ze dostane od małego pozwoleństwo na szperanie w jego kompie 🙂

Dobranoc Mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Akompf to powodzenia w rannym wstawaniu śpiochu hahah no i dobrej nocki dla Ciebie i reszty dziewuszek, które juz sobie poszły spać.
Akompf nie napisałaś jak tam gołabki Ci wyszły, bo moje wyśmienite 🙂 Mąz jak jadł to mówił ,,ale zajebiste gołąbki" hahah


Ja chyba tez juz sobie pójdę, bo nudno tu jak nie wiem...

Dobrej nocki grudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dzisiaj nadrabiam co tam piszecie, bo jakoś beznadziejnie się czuję.
My już z córką wykąpane leżymy w łóżku i czekamy na tatusia/męża.

Agnieszko, bardzo podoba mi się wózek 🙂

A bolesny kopniak niesie ze sobą najprzyjemniejszy ból na świecie. To prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja standardowo 2 i jeszcze nie śpię 🤪
Miałam na zakupy jechać w poniedziałek ale niestety mąż tak spuchł od zęba że nie męczyłam go już nigdzie jeździć 🤨

Ale dzisiaj było już lepiej trochę i obiecał że jutro pojedziemy 🙂 jeszcze dziadek dał kaske na łóżeczko i materac więc chyba wszystko jutro zakupie i będę miała z głowy wyprawkę 🤪

Strasznie mnie męczy zgaga ostatnio cokolwiek bym nie zjadła to się pojawia 😠 ale z tego co czytałam to wiele z was tak ma więc chyba to normalne w tym okresie ciąży 🤨

Zauważyłam ostatnio że moje serducho dziwnie bije, najpierw normalnie kilkanaście uderzeń a po chwili 3/4 takie ciężkie jakby serce za dużo krwi dostało i ma problem z przepchnięciem jej dalej 😮 i takie uczucie jakby mi ktoś na klatce piersiowej usiadł, czyżby pikawa siadała??? 🤢 🤢 🤢


pościeli typowej do wózka nie kupuję bo mam zamiar kocyk i poduszkę kupić a to się jeszcze później przyda 🙂

Dzisiaj oglądałam z Mężem 39 i pół i stwierdził że nie może się doczekać jak nam Kamil będzie tak płakał po nocach, no zobaczymy jak to w praniu będzie 🤪 :laugh:
Idę się do Męża pitulić i spać, dobrej nocy grudniówki 😘 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-abf33fbd675bfd4ad80c2857e167d7f9.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ty co Asiula taki nocny marek jestes jak ja widze. Ale ja dlatego ze moj pozno wraca z pracy poza tym u mnie jest teraz 1 wiec jeszcze daje rade.. Zycze Ci udanych zakupow jutro 😉 😉 ja jak narazie znow sie wstrzymuje z zakupami, teraz zaczne znow kupowac za miesiac bo musze sie kontrolowac. Heh jak narazie i tak nie mam szans na zakupy bo mezunio mi zabral karte:laugh: :laugh: :laugh: ale zawsze jak cos moge isc do banku i wybrac bez karty 😆 😆 😆 zartuje dobrze zrobil bo przesadzam troszke z ciuszkami.No ale sa takie malusie ze czasem nie moge sie oprzec 🙃 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki z samego rana!

Asiua - a miałas jakies problemy z sercem wcześniej? Przed ciążą? Zapytaj swojego gin. Moj z moim\mi dolegliwościami mnie wysłał do kardiologa i sprawdzam co sie dzieje. Mam niemiarowe tętno i kołatania serca z tętnem czasami aż 180 (normalnie do 120 powinno bić u cięzarnej). Mamy więcej krwi teraz, więc czasami takie zachowania są wynikiem tego, ale lepiej sprawdzić.

Julia_87 - tak to jest, ze co malusie i slicznusie to musimy mieć Jedne się bardziej ograniczają co do wydatków a inne mają mniej silnej woli i pozniej z wyprawki można ze 3 dzieci ubrać 😁 😁 😁 😁

Panno Nikt - mam nadzieję, ze już lepiej z Twoim samopoczuciem... :*

Uciekam, będę później!

PS. Ale g...niana pogoda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

Julia ja natomiast juz drugi raz przechodze grzybice :/

Persy najlepiej na allegro znalesc jednego sprzedajacego ktory ma wszystko,wtedy za przesylke placisz raz a czesto jest tak ,ze przy duzych zakupach jest darmowa i na dodatek jakies gratisy dodaja 😉 okrycia oczywiscie sliczne 🙂

Ja tez mam 2 okrycia, jedno zielone z lwem i jedno zolte z napisem "kocham moją mamusie" 🙂

Mittka ja nie wiem dlaczego ale ja sie jeszcze nie zaczelam bac porodu a to juz tuz tuz!!

AgaW bardzo ladny wozeczek, zieloniutki 🙂

Aniusiaaaa wiekszosc z nas zdecydowala sie chyba na bambino, niektore na nivea , a PannaNikt na oilatum bo jest uczuleniowcem 🙂 a plyn mozesz kupic taki odrazu do mycia glowki 🙂 ja mam mydelko bambino i bede nim myc malenka moja 🙂

AgaW moja mala tez mi tak czesto robi :P smiac mi sie chce wtedy i sie zastanawiam czy to dupcie do mamusi wypina czy tak nozki podkurcza 😁 a co do tego czy to nie jest najprzyjemniejszy bol na swiecie to chyba jest, ale moglaby juz moja kruszynka dac czasami mamusi pospac, odpoczac, isc (zawsze jak ide to na pecherz mi wlazi :P )

Akompf ja 4 razyw tyg ide do ciotki o 7 rano :P tzn o tej musze wyjsc z domu bo tak 7.15 musze byc juz na miejscu 🙂 i to do 4ki dzieciakow 😉


a ja wczoraj po 20 juz spalam... :/ Marcin zreszta tez :P ale oboje bylismy moooocno zmeczeni :/ dzisiaj musze isc do przychodni bo zapomnialam,ze musze moje L4 odebrac i mialam w piatek isc :P no i w lumpku dostawa ma byc 😉 a my z Marcinem w sobote jedziemy do Zlotowa i chyba juz koniec z wyprawki bedzie ( bo tez naprawde duuuzo zostalo mi do kupienia - pampersy ale juz kupie rozm. 2 i chyba ten duo pack wiec bede miec tylko jednej firmy, na poczatek pampers a pozniej po miesiacu lub dwoch zaczne z innymi firmami probowac.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba sie pogniewam na was :P ja mam dzisiaj wolne od dzieciakow, chcialam posiedziec na brzuszku i pogadac z wami a tu dupa :P nie ma nikogo 😠 nawet AgiK ! a ja niedlugo musze leciec do tej przychodni, chociaz wolalabym chyba jednak pozniej isc bo narazie mi sie nie chce, ale na targ chcialam jeszcze wyskoczyc po jaies majcioszki bo mnie moje jakos uwieraja :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Od 7 już na nogach albo raczej z otwartymi oczami,córa mnie kaszlem obudziła i pyta czy bajki może sobie włączyć.Musze ją chyba do lekarza zapakować tylko jak mam tam iść to aż mnie trzepie 😞

Fredeczko AgaK śpi u teściowej więc jej nie będzie z samego ranka 🙂

Ide pobuszować na allegro może coś mi się przyklei do łapek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...