Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

W lidlu w tamtym tygodniu były już świąteczne słodycze, według mnie duża przesada, od 1 grudnia powinni zaczynać, a tak człowiek jest juz tak opatrzony tym wszystkim że święta już nie maja takiego wyczekiwanego uroku jak kiedyś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax zgadzam się z Tobą w kauflandzie widziałam już świąteczne ozdoby no paranoja 🤢

Gosia moje łóżeczko jest upatrzone na allegro i czeka aż je zamówie sprawdzam tylko czy mi go nie wykupili bo coś idzie jak woda 🤪 a postawić to też nie wiem gdzie chyba na środku walne bo nigdzie więcej miejsca nie ma.Mieliśmy wywalać biurko i komode kupić,ale ja przecież tego sama nie zrobie a mojego chłopa ni widu ni słychu,czuje że będzie tak że pójde rodzić a łóżeczko będzie w kartonie stało 😠 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Julka no to współczuję tych nerwów, nie dziwię się, że spanikowałaś...a swoja drogą, to ktoś mógłby się zainteresoawać tą apteką... jejku, od dzis sprawdzam terminy ważności leków, bo jakoś do tej pory nie przyszło mi do głowy aby to sprawdzać...Dobrze, że z maluszkiem wszystko OK. 🙂
Akompf ja też lubie rumianek 
A krocze tez mnie boli w nocy przy przekręcaniu, biodra i nogi… ale to raczej nie jest przeziębienie pęcherza, przynajmniej w moim przypadku- miałam już przeziębiony pęcherz i potrafię odróżnić te dwa bóle…moim zdaniem wszystko nam się ,,rozłazi” , szykuje się do porodu i stąd te bóle… jedne mają inne nie  a to chyba raczej pachwina , a nie krocze 

Asiula zaszalałas z zakupami  wanienka super, też chciałam taką prześwitującą kupic, ale w końcu kupiłam zwykłą, różową …oooo i przewijak musze kupić jeszcze….a mój kocyk cienki tez ma nadruk w tym miejscu co Twój, tak chyba standardowo robią, swoja drogą to nie wyobrażam sobie nadruku na środku kocyka….no ale to kwestia gustu 
A powiedzcie mi laski, kupujecie miękki przewijak czy ten sztywny, który się kładzie na łóżeczko?

Fredeczko ja tez nie mam jeszcze spakowanej torby do szpitala… a Twój mężczyzna ma kaloryfer, ho ho …  A autko fajne 

Agnieszka84 wózki to my już prawie wszystkie tu mamy, stoja w domku i czekają na maleństwa 
Emmax ja mój Xlander Xa już stoi w domku i czeka na małą  widzę, że mamy taki sam gust, tylko że ja kupiłam tą wersję z 2008 roku bo ma koła pompowane na szprychach, a ten z 2009 ma plastikowe, jakieś takie dziwne te koła…i ten z 2008 jest tańszy 

Idę posprzątać troszkę, ale będę tu zaglądać 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
A ja o dziwo spałam dzisiaj ze wszystkich Was nadzwyczaj dobrze. Po tym jak mąż wyszedł rano do pracy, mama przyniosła mi do pokoju wyprane ciuszki małej, a ja tak byłam zakopana w kołdrze, że myślała, że mnie nie ma 🙂
Mąż wieczorem zabiera mnie na "randke", także od rana robie się na bóstwo: zrobiłam sobie maseczke na twarz, nałożyłam sobie henne na brwi i rzęsy i ułóżyłam w końcu moje loki, także jako tako wyglądają. Została mi jeszcze depilacja,ale dziewczyny ja już "TAM" nic nie widze 🤪 3 majcie się! Lecę obiadu przypilnować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja też chcę pompowane koła, tylko ja będę kupowała bez fotelika bo mam fotelik maxi cosi citi i on pasuje do niego tylko adaptery dokupię 🙂

a krocze mnie nie boli, przynajmniej na razie 😉
łóżeczko niebawem się w domku pojawi, ale złożymy je w grudniu bo mało miejsca i po co ma się na nie kurzyć 🙂

idę do sklepu będę za kilkanaście minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki moje kochane 🙂 stęskniłam się za Wami niesamowicie.Ale tyle ostatnio się działo, ze nie wiedziałam w co ręce włożyć...


Widzę, że koleżanki zakasały rękawy i ostro meblują, sprzątają i w ogóle przygotowują się do przyjęcia pod dach nowego domownika 😆 😆 .
A ja jak zwykle w czarnej dziurze jestem 🤔
Ale kupiłam dzisiaj wózek 😆 - w końcu. Łóżeczko z wyposażeniem, podobnie jak Mittka, mam upatrzone na allegro więc tylko kliknąć i sprawa załatwiona.
Zaczęłam pomału kompletować wyprawkę do szpitala. Mam aż 2 koszule i papcie hihihi 😁 😁 😁


Powiem wam w sekrecie, że ja już nie mogę się doczekać końca, jestem już zmęczona. Kulam się jak kaczucha, boli mnie kość łonowa i jakaś rozdrażniona chodzę. Normalnie bomba z opóźnionym zapłonem.

Kurcze jak miło znowu być wśród grudniówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...