Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Masz racje Marta drogi nie znaczy super.

Szwagier dostali wózek to nie dość że jedne koła ogromniaste a drugie super malutkie (nie mam pojęcia jak to się prowadzi :P ) to gondola jest tak nisko że jak bym się miała tyle schylać do dziecka to już bym wolała wcale nie wychodzić.Oni niestety dostali wózeczek więc korzystali,ale teraz na zime muszą kupić spacerówke bo tamten się nie nadaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja mam 108 cm w pasie 🙂

3100 nie dałabym za wozek. Ja miałam 2000 tysiące przeznaczone na wózek, fotelik i akcesoria do niego i wydałam 1900 🙂 jeszcze mi została stówka na koszulkę i kapcie do szpitala 🙂
a wózio zasponsorowali mi rodzice, my pewnie kupilibysmy tańszy, bo budujemy dom i w niego wkładamy prawie wszystkie pieniązki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babeczki nadal nie wiem ile macie cm w brzuszku a dokladniej ile w 30tyg.

AnieszkaW26
Co do bolacych piersi to mnie bola non stop nie wspominajac juz o sutkach ktore sa baaaaaaardzo wrazliwe i strasznie suche wiec trzeba je nacierac olejkami ale ja jak je nacieram to sie tylko denerwuje bo drazni mnie to bardzo... Ciekawe jak ja bede maluszka karmila 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka ja mam już głęboki wózek 🙂

No wiem że cena jest dość wysoka jak na spacerówkę ale pieniążki już mam zarezerwowane na spacerówkę z becikowego, tak doszliśmy do wniosku z moim Tomkiem 😉 😉 😉

I kupię zaraz jak pieniążki wpłyną na konto :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK - mi się taka najbardziej podoba: http://www.allegro.pl/item746307922_wozek_parasolka_candy_hauck_esprit_fashion_girl.html

Tylko dla dziewuszki 😁

A co do cm w pasie to mam 121!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! nie zauważyłam, ze tak urosłam! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 95cm w 33tygodniu, na wysokości pępka, ale ja jestem mała i szczupła, tydzień temu ważyłam 55kg przy wzroście 160cm.

Małe kółka nie sprawdzają się na wertepach i wszelkich dziurach. Jeździłam takim wózkiem z moim chrześniakiem, naszarpałam sie jak głupia.

Co do sutek, to są kremy na bolące sutki, nie pamiętam jakiej firmy, bo ja u siebie kupiłam innej firmy.
Poza tym jak będziesz bardzo obolała to Avent ma nakładki na sutki takie silikonowe, ja jestem zaopatrzona w razie czego. Ale uwaga, nie każdy maluch ciągnie przez nakładki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie najmniej obzeram?????? Kochane brzucholki JA TO CHYBA JEM ZA 10 TERAZ i dlatego sie matrwie ze moze cos nie tak przed ciaza wazylam 55kg przy wzroscie 169cm a tera waze prawie 67kg

Agnieszka84 ja jeszcze nie przestalam wspolzyc z moim mezulkiem jakos cala ciaze mi sie chce:laugh: :laugh:
Jakos nie moge sie odkeic od tego mojego kochaego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...