Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mittka - nie przerażaj mnie!!! w 2 tygodnie przybrałam 6-7 cm! aaaaaaaa!!!!!!

Julia - zainspirowałaś mnie do zmiany avatara :P

Agnieszka84 - nie mam pojęcia - laczki, koszule z 2-3 sztuki, dla malego ciuszki i nie mam pojęcia co jeszcze! 😁 aaaaaaa!! męża!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw podobny do AgiW 🙂

A pamiętam jeszcze że jak Kamilka szłam rodzić to mi nawet wenflony kazali kupić i pościel do szpitala swoją wziąć (chodzi o poszewki) ale wenflony mi się nie przydały i pościel też 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przerażam Cię mam zapisane w notesie kiedy się mierzyłam a to ostatnie mierzenie to nasze wspólne brzuszkowe stąd wiem 😁
Teraz też już mam zapisane :P mnie w brzuszku tylko 3cm przybyło 😞

A do szpitala to kapciochy dwie pary,koszulki na razie mam jedna,podkłady szlafroczek kubeczek talerzyk sztućce 😁 co jeszcze kosmetyki wode do picia nie gazowaną i duuuużo cierpliwości 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A męża tęż po drodze zgarne chociaż ostatnio nie musiałam bo sam przylazł 🤪 głupawka mi się włączyła :P

Termometr też trzeba mieć swój przynajmniej u nas bieda w szpitalu :P weflonów niw musiałam mieć lewatywy też nie pościeli też nie.A i najlepiej wziąść jaśka jak ktoś lubi z nim spać bo ja się z moim nie rozstaje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa umieram dzisiaj na kręgosłup, ugotowałam obiad, posprzątałam kuchnię i chciałam poprasować ale poległam, bo tak mnie nap...ala, że siedziec nawet nie mogę.

Mittka widzę, że nam brzuszki rosną w podobnym tepie, ja też mam 101cm :laugh: 🤪

Wszytskie dziewczynki macie fajne wózki, ja mam spadkowy i nawet nie wiem nawet jak wygląda 🤨 🤢 podobno ciężki jak cholera ale trudno 🤨 i tez będę musiała dokupić spacerówkę, ale kupię coś lekkiego bo jak ide nad morze to mam z górki, gorzej z powrotem, muszę się nasapać :laugh:

Aga84 ja jakoś ciśnienia nie mam na współzycie niestety 🤢 a przecioeż moje kochanie nie będzie mnie zmuszać, biedaczek ☺️ az mi wstyd ☺️

Chyba pójdę siępołożyc bo zaraz zaczne wyć z bólu 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakie fajne to łóżeczko 🙂 aż mi checi na nie narobiłaś i nie dogie 🙂 jaaa , czekam na męzulka i mu pokaże, jak mu się spodoba to Ania będzie miała takie łóżeczko jak Emilka.
Do tej pory cały czas mi się marzyło takie http://allegro.pl/item766201324_lozeczko_klups_radek_vii_teak_szufl_mat_g_p_k.html ale kurcze drogie...dlaczego zawsze jak coś mi się podoba to cena zabija....
no i jeszcze jedno w sklepie u mnie w mieście...

Świetne to łóżeczko Mittka 🙂

Ja mam taki trudny orzech do zgryzienia też ze względu na to, że za rok się przeprowadzamy i będziemy urządzać pokoik dla małej, dlatego musze kupic takie łózeczko żeby mi pasowało do wszystkiego, bo jeszcze nie wiem, jak chcę aby wyglądał Ani pokój, a jak teraz kupię łóżeczko to już nie będziemy go wymieniać w nowym domku ... ochh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieeszkaW mnie też się strasznie podoba to z szufladą,ale po pierwsze u mnie mało miejsca więc ta szuflada raczej nie potrzebna a po za tym cenowo.No ja już nie planuje więcej dzieci więc po co takie drogie kupować.A to jak zobaczyłam to się zakochałam i mąż też od razu mówi żeby to wziąść bo bardzo mu się spodobało.Po za tym pasuje nam do pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...