Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
PannoNikt nie denerwuj sie ja Ci dam za darmo troche cierpliwosci bo mam jej bardzo duzo dzisiaj 😉
Jak juz mala placze 1,5h to idz pogadaj z nia i niech sobieoglada te bajki przynajmniej odpoczniesz od sluchania placzu 😘

Agnieszko masz buziaka na uspokojenie 😘 i ty pannonikt tez 😘

Wiolka sliczny brzusio i tez masz buziaka

No i buziak dla wszystkich grudnioweczek 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Wiolka co z ta kapiela w wannie dlaczego nie mozna bo ja tez czesto wysiaduje w wannie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia to z jednego portalu :

Wanna z ograniczeniami

Dla kobiety spodziewającej się dziecka ciepła kąpiel ma wiele zalet. W wannie można się doskonale odprężyć, zwłaszcza gdy do wody wlejesz pachnący płyn albo wrzucisz kolorowe musujące tabletki. A pod koniec trzeciego trymestru, gdy brzuch jest duży i coraz trudniej się poruszać, ciepła woda to ulga dla obciążonego ponad miarę kręgosłupa. Ale jest też druga strona medalu: zbyt ciepła woda może wywołać silne skurcze, krwawienie, a nawet przedwczesny poród. Dlatego lekarze zalecają, by woda, którą wlewasz do wanny, była ciepła, ale nie gorąca. Ponadto kąpiel w wannie nie powinna trwać dłużej niż kwadrans. Dłuższa zamiast rozluźnić i zrelaksować, osłabia organizm.

Poza tym może Ci się zrobić słabo i katasrofa gotowa i podwyższa się temperatura płynu owodniowego co może byc szkodliwe dla dziecka.

Dzięki za buziaka i ode mnie tez masz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mówi o przegrzaniu brzyusia 😁 Ja sobie do wanny nalewam wody do połowy wysokości mojego ciałka na leżąco i tak sobie leżę i się polewam 😁 Mam dużą wannę, wiec więcej czasu by mi zajęło nalewanie wody, nie mówiąć o marnotrawstwie a taki sposób mi bardzo odpowiada 😁 i Baśce tez chyba, bo sobie fika spokojnie 😁

Wiolka - brzuchol zarabisty 😁 a pępek boski 😁

Panna Nikt - a ja uważam, ze przede wszystkim konsekwencja 😁 Krzywda sie jej nie dzieje, znudzi jej się. Ale możesz iść sobie z nią pogadać 😁 Może raźniej się Wam zrobi 😁

A mąż widział avatar i nie krzyczał 😁 w końcu to jego dzieło 😁 😁 😁 😁 😁 zreszta jest taki mały, ze za dużo tam szczegółów nie widać 😁

Wracam do oglądania filmu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Wiolka dzięki za info, ale ja tak lubię w wannie poleżeć 😞 😞
No nic dla dobra maleństwa trzeba i z tego zrezygnować 🤨

Ale to jest dobry sposób na szybszy poród jeżeli już jest się przy końcówce :P Jeżeli Wiolka Ty zastosujesz tę metodę to mężunio zdąży jeszcze z małą się zobaczyć :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny. Jak dobrze, że Was mam.
Dla mnie konsekwencja jest najważniejsza, więc nie odpuszczam. Zwłaszcza, że to ja muszę nosić spodnie w tym związku, bo tatusiowy serce się kraje na widok nieszczęśliwej córci, ale pracuję z nim nad tym, że kochać i rozpieszczać można, ale konsekwencje za złe zachowania trzeba ponosić.

Co do kąpieli. Od początku biorę prysznic. Wygodniej mi tak to raz, a dwa zawsze prysznic kończę na zimnym strumieniu, by polepszyć krążenie itp 😉


Anja podziel się 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łooo gaduły 😁

Koleżanka poszła więc wpadłam do Was.

PannoNikt ŚWIĘTA RACJA dyscyplina przede wsystkim!!! chcesz ja Ci oddam moją to dopiero nerw cię weźmie :P

Akompf awatar zajebisty 🤪 i jaka laska fiu fiu 🙃

Anja podziel się tymi toffifikami :P

Wiola brzuszek superowy 🤪

Julia super że zakupy się udały a i humorek przy tym pewnie lepszy 🙂

No ja to w wannie minimum godzine siedze 🤢 ale nie w gorącej wodzie teraz chyba musze troche przystopować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...