Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajne te łóżeczka Wasze. Ja niestety u siebie nie mogę kupić takiego najzwyklejszego łóżeczka. U mnie łóżka są z szafką - przewijakiem i w komplecie z komodą i szafą. Z możliwością przestawienia na normalne łóżko, dla dziecka powyżej 3 lat, więc jest tych desek i deseczek. A Ikeę mam w innym mieście z normalnym zwykłym szczebelkowym łóżeczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nadrobiłam 😉

Tak jak każda z Was pisze. Wózków idealnych nie ma, czasem nie warto przepłacać itd.

W brzuchu mam 100 :laugh:

Ja zabrałam się za pranie ubranek maleństwa. Wyszło 4 pralki prania. Jeszcze muszę uprać moje koszule w dziecięcym proszku i szlafrok, bo dzidzia będzie się ze mną "stykać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też nie potrzebuję aż tak bardzo szuflady,bo teściowa ma mi dac jakąś szafkę dla Ani, więc jeszcze się pomyśli... a jeszcze wpadło mi w oko to łóżeczko http://www.allegro.pl/item776868272_4b_klups_lozeczko_radek_viii_teak_120_x_60_cm.html też jest śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do łóżeczek.
Ja nastawiłam się, że kupię tzw. cotbed, czyli takie właśnie,że potem służy jako łóżko dla starszaka, ale... wczoraj byliśmy w dziecięcym sklepie i nie zmieści nam się takie do sypialni 😞 wiec musimy kupić standardowej wielkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko też śliczne tylko mnie te kolory przerażają ja szukałam takiego ciemnego bo w takiej tonacji są meble a one takie dziwne te kolory mają nie wiem czemu 😞
A ja potem bedę łóżko piętrowe kupowała bo inne mi się nie zmieśći więc musze kupić zwykłe łóżeczko 🙂

Jej wszystkie już poprały ciuszki,a ja jeszcze nawet nie zaczełam :P i proszek dla dzieci musze kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wróciłam 🙂

Na szczęście moje płuca i oskrzela są czyste 🙂

Kazał nadal pić syrop Drosetux i jeszcze Eurespal mi przepisał aby właśnie nie przeszło na płuca i oskrzela 🙂 🙂
No i kazał wypoczywać i pić herbatkę z lipy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

36 stron! kto to widzial 😉

GosiaG paker? 😁 hehe smiesznie to nazwalas :P zdj jest stare, z wakacji. Teraz juz jest szczuplutki 😉 tam wazyl ok 100kg przy wzroscie 174 :/

AgaK jak Marcin bedzie w wieku Twojego Tomka to pewnie taki sam brzusio bedzie miec 😉 albo wczesniej 😁

MartaEr tak samo jak Agnieszce Ci odpowiem, jeszcze jest mlody wiec jeszcze wszystko przed nim 😉 uroda nie trwa wiecznie.

Akompf ten samochod mnie juz denerwuje! bo trzeba psa zaszczepic, i remont zrobic i to i tamto. A wczoraj Marcin podchodzi do mnie i sie lasi a pozniej sie pyta czy mu dam kase na paliwo 😠 ale tak slodko sie lasil,ze powiedzialam OK. ale za to jutro i pojutrze mnie wiezie do Złotowa 😉

Mittka Marcin ma chyba galerie zablokowana? jak nie ma kogos w znajomych 😉 ale pewnosci nie mam 😁

Wiola coraz blizej i blizej i blizej 😁 mi jutro 33 stuknie! Aaaa :P

Jesli o wozeczek chodzi to od jakis 2 miesiecy juz stoi i czeka na pierwszy spacerek 😁 ostatnio nim sobie jezdzilam po domku :P

Ja tam nie wiem... mnie nic nie boli... tylko kostki wielgachne bo spuchniete ale to dlatego,ze przy dzieciakach duzo biegam...


Aga84 lozeczko to ja mam juz od jakiegos 3 miesiaca ciazy :P i tez rozlozone 😁 tylko posciele itd popakowane,zeby sie nie kurzyly ( bo po co? 😜 )

AgaK tez dzisiaj jak Olcia bajeczki ogladala to wszedzie chodzinki itd :P nawet w tej bajce o tych narzedziach choinka byla :P


Mittka mnie akurat cieszy ,ze juz wszedzie wszystko swiateczne ,zimowe itd bo mozna wszystko wczesniej zaplanowac 🙂

AgaW ja tez jeszcze spakowanej nie mam ale przygotowane juz wszystko mam i czeka na spakowanie :P tylko laktator musze jeszcze wysterylizowac.

DagiM gdzie Ty sie kobieto podziewalas!! gdzie bylas jak Cie nie bylo 😁 fura dla malego niczego sobie 😉

Piszecie o paluszkach rybnych i aaaa przypomnialo mi sie,ze nie ma obiadu dla Marcina :P kebebe mu chyba zamowie hehe :P ( swoja droga to pewnie bardzo by sie cieszyl! )

AgaW dla mnie bardzo wazne bylo,zeby dziecko w spacerowce bylo przodem do mnie bo widzialam jak raz kobiecie synek wylecial i jeszcze na niego wozkiem naleciala ( 1,5 roczne dziecko potrafi sobie samo pasy odpinac 😉 )

Julia87 w 30tc to u mnie jeszcze nie bylo ciazy widac prawie hahaha a teraz mam 109 chociaz ostatnio bylo wiecej ale moze brzuch wypielam 😁 tylko ,ze ja ogolnie to szeroka byla wczesniej i w biodrach szeroka i brzuszek tez plaski nie byl :P

Aga84 ja ostatnio wkoncu pozwolilam Marcinowi na male co nieco od sierpnia jak sie lasil :P i czytalam w "mamo to ja" ze jesli nie postepuje skracanie szyjki i rozwarcie to mozna wspolzyc ale wiadomo,ze tylko w niektorych pozycjach

No mittka po porodzie to juz go nie dorwiesz 😉

gosiaG ja tez mam zakaz od lekarza a ostatnio i tak pozwolilam mojemu i przynajmniej zasnelam jak dziecko :P

AgaW mnie tez zgaga pali 😞

Ja musze wziac dla malej ciuszki na wyjscie, chusteczki do pupy i to by bylo na tyle a dla siebie szlafroczek,kapcie,jedzonko,piciu,koszule 2x ( musze kupic bo kupilam pizamke) , koszuli do rodzienia miec nie musze bo daja , podkladow poporodowych tez miec nie musze... hmmm nie wiem co jeszcze aaaa wyniki badan

AgaW moj tez caly czas nie chcial ale wczoraj rozmawialismy i powiedzial,ze nawet to by chcial ale ,ze sie boi i ze bedzie mnie krepowac bo bede sie patrzec czy on patrzy itd ( bo on mysli ze ja nie bede miala czym sie przejmowac tylko tym czy on patrzy hahaha )

Mittka sliczne lozeczko! 🙂

Ami i to jest duzo?? hahahaa Ty chyba kobietko nie wiesz co mowisz 😁 mi juz 12kg poszlo ....


NADROBILAM WSZYSTKO 😁

a teraz lece pomyslec nad obiadkiem dla Marcina 🙂 i dla siebie tez bo pomimo,ze juz jadlam to jestem glodna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Fredeczka wróciła 🙂 Posta wywaliła ale ja lubię czytać jej posty bo prawie nikogo nie pomija :laugh: :laugh:
Pewnie na kartce wszystko zapisuje i ja chyba też będę musiała bo już przy 5 stronach czasami zapominam o czym miałam pisać :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...