Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam kołyskę, w której "wybujał się" mój mąż i jego dwie starsze siostry 🙂 ale taka kołyska to tylko na maleńkie dziecko,więc na później mamy zwykłe łóżeczko, też używane.
To moje pierwsze dziecko i na początku myślałam,że wszystkie rzeczy będę chciała mieć nowiutkie, a jak przyszło co do czego to w zasadzie wszystkie ciuszki mam z ciuchlandów, w ogóle niezniszczone a ceny w porównaniu z tymi sklepowymi śmieszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale się koleżanki rozpisały!!!

W brzuszku mam 112cm 🙂

Wy już nie współczujcie tak tym chłopom… my musimy przejść przez męki a te cholery bez seksu nie wytrzymają kilka tygodni??? :laugh: :laugh: :laugh:

Do szpitala jeszcze klapki pod prysznic, 2 ręczniki, staniki do karmienia (ja to od razu po porodzie wskakuję w biustonosz bo inaczej będę miala cycki po kolana :laugh: )

AgaK to łykaj grzecznie lekarstwa i się kuruj!

Ja się wywlekłam z domu po paluszki rybne bo tak mi się zachciało, wstawiłam ziemniaki do piekarnika i czekam na kolację. W całym domu pachnie czosnkiem bo dałam go baaardzo dużo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troszkę się obawiam, bo słyszałam, że jak się maluszka przyzwyczai do zasypiania w kołysce, to potem bujania ani rusz... ale cóż, pożyjemy, zobaczymy 🙂 a czy to prawda,że dziecko ma już ustalony rytm dobowy i po urodzeniu będzie aktywne mniej więcej w takich godzinach jak teraz?? bo moja mała szaleje tylko w nocy, więc czeka nas chyba niezły cyrk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie wózek mam ale też jak Wiolka w spadku po szwagierce 🙂 tylko muszę spacerówkę kupić bo z tego co mam to spacerówka jednym słowem jest do dupy :P

Ja mam taki [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_043-90f3d4e555b99b124fd9456e5b020338.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam poprane ale w większości z lumpka, póżniej wypiorę wszystkie jeszcze raz w proszku dla niemowląt albo w płatkach mydlanych...
Anja - no to chłodno masz w domku na maxa! Chłodniej niż rankiem u Martaer 😁 😁 😁 😁 ona na dworze 16 stopni rano ma 😁
Mittka - ale zajebiste to łóżeczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AgnieszkaW - funkcjonlne ale nie w moim stylu 😁 ale każdy ma swój gust 😁 Nie pasowałoby mi do mebli 😁 ale to Radek tez mi dawno w oko wpadło tylko ta cena...
Fredeczka znowu wywinęła nam posta na całą stronę!
Ami - to tak jak większość grudniówek - honorowo trzeba było kupić nowych kilka ale większość pewnie z lumpków 😁 Kołyska śliczna! Co do wózka to bardzo fajny - w wersji cczerwonej podobny do wózka mojej Basieńki 😁
AgnieszkaW - flaki z batona?
AgnieszkaK - Espiro to podobno dobre wózki, kuruj sie!!

To fakt, sporo na allegro mozna znaleźć! Największy sklep wielobranżowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf ale masz zajebisty avatar, skąd masz zdjęcie takiej laski ??? 🙂hahah (wiem, wiem kochana, że to Ty)
A flaki z Biedronki, sprzedawane w batonach, takich workach...
słone, niedobre i do dupy ogólnie, ale moj mąz miał na nie chętkę, bo lubi, więc i ja skosztowałam.

Co Wy tak z tą Brzydulą, nawet mój brat mi na GG napisał wiadomość ,,oglądaj brzydule, dziś będzie ładna" haha a ja dopiero niedawno odczytałam, bo myłam szfke, w końcu mi mezunio przywiózł dla Anulki mebel, ale musiałam wyszorować bo stał u teściów w garażu i trochę przybrudzony .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego ja nie oglądam w ogóle, ale dzisiaj koleżanka, która mieszka w Irlandii napisała mi jak jej wyszło z porodem, prawie jak w filmie. Począwszy od wywołania lekami, piłek i innych sposobów, przez podanie znieczulenia w okolice kręgosłupa, pobranie krwi z głowy dziecka przez szyjkę, aż po cesarskie. I na dokładkę Mała nie oddychała po wyjęciu z brzuszka. Po tym i mi zrobiło sie gorąco. Historia w skrócie oczywiście 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...