Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja slyszałam, że trojkolowe są niestabilne jak koło jest zwolnione i jest na skosie. Nie sprawdzałam, więc nie podpisze sie pod tym. Czytałam tez opinie, nie wszystkie były przychylne.

Aguś a jak ten Twój X-lander? Ja chciałam go kupić, ale podobno gondola jest mała i maluch szybko wyrasta (w zimie szczególnie jak jest full kocyków) i faktycznie w którejś kolekcji były okropne plastikowe koła, więc pewnie ta starsza a niebo lepsza. W rezultacie kupiłam inny i moja gondola jest duża. Wszystkie koła pompowane i jeszcze jest pare fajnych pomyślnych gadżetów ułatwiających zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoooo ale się namęczyłam :P wszystko na szczęście działa 🙂

DagiM jak miło znów Cie widzieć wózeczek super i jeśli jest to ten co oglądałam to jest superowo lekki i fantastycznie szybko wymienia się gondolke na spacerówke 🙂

Aniusia ale Ci się poszczęściło randka z mężem 🤪 też tak chce!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooo Dagi - co Cię tak długo nie było?!
Swoją droga ciekawe co się ze Skórką dzieje.
Ja już wózek mam od 1 wrzesnia 😁 Kupowałam bo kaska była a po co czekać aż się rozejdzie! :P

Teraz czaimy sie na łóżeczko, ale jeszcze trochę musimy poczekać, bo przelew z zusu sie opóźnia :P

Agnieszka - u Ciebie zlew pełny jak nigdy a u mnie jak zwykle 😁 Za podłogi się dziś wezmę chyba. Mam więcej energii niż wczoraj więc czas sie zabrac za sprzatanie! I kwiaty chcę przesadzić 😁 Wie któraś jak sie sadzi bambusy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A fotelika nie chciało mi się już montować :P wogóle nie doceniłam producenta spacerówka myślałam że tam gdzie dziecko będzie trzymało nóżki z bucikami będzie żółty materiał i byłam przerażona a materiał jest czarny na dodatek taki z ala gumy więc nie będzie się tak brudzić 😁

DagiM no to super czekamy oczywiście na wieści od Ciebie 🙂 bo będziemy tu jak na szpileczkach siedzieć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta gondola jak gondola...z każdej dzidzia wyrasta, a w tym X landerze Xa myslę , że jest wystarczająca jak na naszą porę roku.Ja już świrowałam i układałam w niej kocyki, poduszeczki , patrzyłam jak to wygląda ... i wcale nie ma tak mało miejsca... zresztą będę sie martwic jak dzidzia z niej wyrośnie.
Ta gondola ma 76 cm dł i 36 cm szerokości, nie sądzę, aby była aż tak mała...
Tutaj masz link do aukcji z której zakupiłam wózek http://www.allegro.pl/item764831724_x_lander_xa_gondola_torba_uchwyt_fotelik_folia.html
A ty jaki kupiłaś??

Dagi fajnie , że się w końcu pojawiłaś. Gdzie Ty byłaś jak Cię nie było?? A wózek superaśny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - na żywo wygląda jeszcze ładniej! 😁 Świetne te kolory!

DagiM - To się odzywaj kochana do nas! I koniecznie pamiętaj o wysłaniu zdjecia maleństwa którejś z grudniówek mmsem 😁 hehhehhhe

Uciekam sprzatać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka wózio super, ładne ma kolorki 🙂

Akompf ja mam posadzony w małej doniczce bez dziurki od spodu, w ziemi takiej uniwersalnej, rośnie super do góry te liście ma takie ok 15 cm wysokie i 2 odnóżki wypuścił z ziemi, ale nie wiem czy jest prawidłowo posadzony, w każdym bądź razie rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek jest firmy ABC rodeo model 2009.

Opinii na temat wózków jest tytle ilu ich użytkowników. Ja szukałam lekkiego, który zajmuje mało miejsca w bagażniku, łatwo się prowadzi, z teleskopową rączką (mąż ma 2m wysokości) i właśnie trójkołowego - bo się chłopakom podobały tylko takie 🙂, no i w miarę taniego, za cały komplet (spacerówka, gondola, fotelik, torba z przewijakiem, śpiworek,moskiterę i folię przeciwdeszczową) zapłaciłam 1500 zł bez złotówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...