Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A taki ból mam przy sprzątaniu też, jak się za dużo zginam albo zmęczę, jednym słowem kochana przystopuj, nadszedł czas żebys leżała z dupą do góry.

CAŁĘ ŻYCIE Z KRETYNAMI, OT CO! I tylko tyle moge powiedzieć na ten temat, wiadomo, że kobieta w ciąży nie ma ochoty ani siły latać przy DWÓCH dziewczynkach, a mojego to nie teges, czasem tylko na jedna czy druga huknie, że ja nie będę latać na każde zawołanie bo one nie wołają wójka jak cos jest tylko ciocię bo to ciocia nosi spodnie 🤢 we dupie to mam, jak przyjadą to ja siedze na kompie, niech się moje kochanie nimi zajmie jak taki mądry jest... no nic, ja psioczę a nie wiadomo wogóle czy przyjadą ale w końcu dzisiaj sobota więc na nocke do cioci kurwa, za przeproszeniem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No to
Agnieszko nie przemęczaj się,mnie czasem boli ale naprawde rzadko takie bóle mi się zdarzają.Myśle że to od wysiłku bo skoro boli Cię np przy wycieraniu podłogi.Teraz dziewczynki to już można się spodziewać wszystkiego,także musimy sobie odpuścić troszke i nie przemęczać się aż tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wiolka, pierdziele - daje Ci oklaska i musi pomóc! Nie mam innego wyjścia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Nie denerwuj się dziewczyno bo to nie jest dobre dla Majki, a jak przyjdą Cie odwiedzić to sie połóż na łóżku i powiedz, że Cię brzuch boli, nie ma siły - muszą dać Ci spokój...

Ja też nie znoszę takich sytuacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kurde jak tu przystopowac... ale chyba trzeba będzie, bo tak jak mówicie, boli tylko gdy cos robię lub niosę siatę z zakupami ;/

No a teraz gotuję sobie rosołek, miał byc jutro, ale tak mi jakos chętka naszła, że już dziś musze go zjeść 🙂

A moja dzidzia ma czkawkę, zresztą dość często czka 🙂

Wiolka, masz racje, jak Ci się zwalą na łeb to je ignoruj, rób swoje albo tak jak mówi Akompf idz się połozyć i powiedz że boli Cię brzuch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobiety 🙂

ja dopiero wstałam:laugh:

mnie boli podbrzusze od 2 msc Agnieszko, wiele razy to pisałam, ale od kiedy zaczęłam ćwiczyć to przeszło, więc może to mięśnie były 🤔

Wiolka współczuje tych młodych gości 😉

więcej nie nadrobiłam bo mam mało czasu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax Ty to masz spust ze spaniem hahah ja to tak spałam jak byłam nastolatka i wracałam z imprez 🙂

Ja dziś juz od 7 rano na nogach, ale wczoraj juz o 21 spałam więc tez jestem wyspana 🙂

Zjadłam właśnie dwie Princessy kokosowe , oblane białą czekoladą mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziewczynki sprzątnęłam kuchnie i toaletę a teraz i mnie brzuch pobolewa bo trochę się naschylałam 😞 😞
Podłogę to już braciszek umyje :P :P

Kuźwa odeszły mi siły na wszystko nawet przed kompem siedzieć mi się nie chce 😞 A jeszcze pranie trzeba zrobić 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na szczęście mamy weekendy dla siebie, ale czasami obstawione sa mocno wizytami wiec czas szybko mija...

Też mi się to łóżeczko strasznie podoba i gdybym miała kasy wiećej to pewnie bym już dawno zamówiła. Tym czasem odkupujemy łóżeczko z szufladą od koleżanki męża za 100 zł wiec chyba musimy sobie podarować zakup nowego... ale za to upatrzoną mam już pościel dla malenstwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Karolina - Mittka i AgnieszkaK mają kilka sposobów, ale w większości to ciepłe mleczko, czosnek i miód, cytryna, do tego Tantum Verde bodajże i kilka innych specyfików z apteki, ale nie chce wprowadzac w błąd, więc poczekaj aż Ci któras odpisze 😁 Sa napewno na forum ale pewnie sprzatają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

oj oj widze, że sprzątanie nas wszystkie ogarnęło :P ja też mieszkanko ogarnęłam-jeszcze tylko podłogi ale to już dla M robota 🙂

wczoraj piłam jak smok, za wieczór pochłonęłam 2 duże Pysie a potem dostałam takich dziwnych bóli brzucha i już ok 21 poszłam do łóżka a dziś o 10 wstałam wyspana i radosna 😁 już zdążyłam pochłonąc pół paczki toffifee, 2 jabłka no i 3 bułki na śniadanko 🤪 a teraz czekam aż M wróci z pracy i jedziemy na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolina, ja na drapiące gardło dostałam Tantum verde od mojej lekarki i bardzo pomogło, poza tym miodek, czosnek, mleczko i ciepła kołderka - tak jak radza dziewczyny 🙂

Tu masz link do łóżeczka http://www.allegro.pl/item785035456_klups_lozeczko_safari_ecru_orzech_nowosc.html

Ewo na tej budowie to ja nic nie robie, ale jak nam wstawili okna ostatnio to się przeraziłam, kto je będzie mył, są takie wielkie i tak ich dużo....mimo wszystko juz się nie moge doczekać kiedy się przeprowadzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam!!!! Hahaha VICTORY!!!!! Udało mi sie zbiec z jaskini smoka hahahahha :laugh: oczywiście foch mojego męża jak na propozycję zostania jeszcze godziny (to nigdy nie jest tylko godzina) bo on musi coś załatwić powiedziałam, żeby mnie natychmiast odwiózł bo nie mam co tam robić. Mam to gdzieś, niech się fosi, ja chce mieć spokoój, może on bez kitu nie kuma, że ja wole posiedzieć sama w domu niz tam siedzieć i gadać o dupie marynie przy akompaniamencie telewizora......oh ale ja dzisiaj marudzę, przepraszam dziewczynki ☺️ ☺️ ☺️

Akompf dzięki za oklaska 😘i żebys wiedziała, że mnie bvędzie cały wieczór brzuch bolał :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...