Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

o kurcze ale naskrobałyście... nie było mnie 2 dni a tyle musiałam nadrobić! 5 godzin czytania! to jutro znowu mnie tyle czeka????? no i dotarło do mnie to że już niedługo ten dzień może nadejść,nawet jutr! a zakładałam że mam jeszcze 4 tyg a może nie????? któż to wie!
Julia 87 twoje maleństwo ma jeszcze troszkę czasu żeby się obrócić! miałam ten sam problem i schizowałam czasem z tego powodu ale synuś postarał się i teraz jest w pozycji główkowej! zrobił mi niespodziankę jakieś 9 dni temu! ale podobno można dziecku pomóc się odwrócić leżąc na lewym boczku albo leżąc na plecach położyć pod pupę poduszkę lub unieść biodra i tak chwilę potrzymać! nie wiem na ile to u mnie poskutkowało ale mały jest główką do dołu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyto piszemy tu o wszystkim i niestety czasami bywa tak że niektóre nie nadrabiają bo faktycznie potrafimy naskrobać kilkadziesiąt stron :P
No widzisz nasza Akompf ma termin na 27 grudnia a już dziś może zostać mamą bo najprawdopodobniej wody jej odeszły podczas zakupów ale czekamy na wieści od niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość od Akompf:

"LEŻĘ POD KTG ODDZIALE PORODOWYM. ZATRZYMAJĄ MNIE JAK NAJDŁUŻEJ ŻEBYM NIE URODZIŁA, MOŻE NAWET 2 TYGODNIE. DOSTAJE KROPLÓWKĘ NA WSTRZYMANIE AKCJI PORODOWEJ COBY BASIA JESZCZE TAM SOBIE POSIEDZIAŁA. MA NIEROZWINIĘTE JESZCZE PŁUCKA BO TO DOPIERO 34 TYDZIEŃ CIĄŻY WIĘC PODADZĄ MI COŚ NA PRZYSPIESZENIE ROZWOJU PŁUCEK ALE TO ZADZIAŁA DOPIERO PO 24 GODZINACH, WIĘC NIE MOGĘ JESZCZE RODZIĆ. POZDRAWIAM I CAŁUJĘ WAS MOCNO"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...