Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kajtucha to jutro Ci się przypomnę i podam numer 😉

my właśnie byliśmy w sklepie żeby dokupić mandarynki bo te co mieliśmy pochłonęliśmy mega szybko 🤪

Akompf dzięki za rady co do laktatora, fajnie że się odezwałaś 😉

A ja mam pytanko do mamusiek -co się je podczas karmienia piersią? Bo ja tylko ciągle czytam czego nie wolno i nie wiem co zostaje tak naprawdę 🤔

I jeszcze zapomniałam Wam napisać, że od pierwszego wpisu w kartę ciąży do dzisiejszego mam +9,8 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale masz fajne pieprzyki 🤪

Idę się doprowadzić do jako takiego stanu , z pieskiem, pod prysznic i lulu bo jutro trzeba o 6 wstać 🤢 🤢 ale pewnie jeszcze do was zajrzę przed snem 🤪

Akompf fajnie, że do nas zaglądasz 🤪 tez mam Aventa, siorka mówiła, że jest najlepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam waże 85 kg hahah, przytyłam 20 i co ja na to poradzę 😞 😞

Anja brzusio śliczny 🙂

Tez juz zmykam :*

A zapomniałam się wam pochwalić , ze przyszły mi z aalegro biustonosze do karmienia, są super i leżą jak by były na mnie szyte, tylko obawiam się czy jak urodze zmieszcze w nie piersi bo ponoc jeszcze trochę sie powiększają... no ale cóż.... n=będe się martwić potem... no i koszulka która zamówiałm na allegro tez przyszła, jest sliczna 🙂

Buzka, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja brzusio zajefajny ale bucie też 🤪
No laski to już ostatnie dni i tygodnie nam zostały więc ja się jutro pochwale swoim brzucholcem bo teraz mnie cosik kręgosłup nawala po tym prasowanku 😉

Wiola już się martwię o Ciebie 😉 Jutro znów masz wizytę i ciekawe co tym razem powie doktorka 😉
Już nie trzymam kciuków ale już się modle aby zostawili Cię w tym szpitalu 🙂

No ja dziewczynki już uciekam do wanny ale jeszcze może zajrzę do Was a tym co pójdą w między czasie spać i tym co poszły życzę dobranoc i miłych snów 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.
Wróciłam od koleżanki a tu tyle stron.
Ciekawe jak tam Agnieszka 84.

Kajtucha, chyba się skuszę i również poproszę Ciebie o postawienie tych kart. Ale żeby nie naciągać Cię na smsy, to jeśli możesz to wejdź w mój profil i tam masz przycisk wiadomość i możesz wysłać maila 😉

Anja śliczny brzusio 🙂

A ja jutro mam kolejną wizytę w szpitalu. Tym razem będę mieć jakieś badania i omówienie całej cesarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już po kąpieli 🙂
Ale uciekam dziewczynki do łóżeczka bo kleją już mi się oczka 😉
PannoNikt czekamy na wieści jutro od Twojego gina 😉

DOBRANOC GRUDNIÓWECZKI 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt jutro spróbuje ok? Dziś mam już dosyć... Mam nadzieję że mi się tak uda zrobić bo kompa mam u naprawy i wchodzę przez telefon a tu np na nk nie otwiera mi się pole do pisania wiadomości. Teraz już idę spać bo mnie wykończyły te karty :-) energii brak :-) dobranoc dziewczynki! Słodkich snów, buziaki dla was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się uporałam z tym na dole, pociełam się jak ja piernicze :laugh: :laugh: teraz to by mi się mężuś przydał 😞 byłam z pieskiem, wzięłam prysznic, teraz zmywam lakier no i to chyba by było na tyle.

Teraz obejrze sobie coś jeszcze bo spać mi się nie chce i do wyrka. Mam nadzieję, że jutro w końcu coś postanowią 🤢

W razie W dam znać oczywiście.

Buziaczki, dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂

Strasznie drogo wyszło bo to automatyczna skrzynia biegów a za samo rozkręcenie skrzyni mechanik na dzień dobry bierze 300zł 🤨
Dzięki za całusy na pocieszenie 🙂

Wiola no to też ładnie za naprawę daliście 🤨
Samochód to skarbonka bez dna 😞

Karolciu życzę Ci z całego serca żebyś mogła rodzić naturalnie, ja też bym tak chciała 😞

jejku akompf a mnie ominie takie wydarzenie jak narodziny, będę se spała 🥴 jestem zła 🥴
Mąż się śmieje że to tak jakby on urodził bo pierwszy Kamila przede mną zobaczy:laugh:

Anja25 śliczny brzusiu 🙂

Położę się, już nie piszę że idę spać bo to mało prawdopodobne jest 🤨
Ale Wam to słodkich snów życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U mnie nocka taka sobie mój patetnt już się skończył :P

Dostałam eska od Agnieszki84 a brzmi tak:
"Hej.Jestem w domu .Wróciłam w nocy .Skurcze nieregularne ale mam rozwarcie na 2 palce.Mam czekać aż wody odejdą.Ogólnie już troche lepiej.Pozdrawiam.Buziak"

Kurcze już mogli by ją zostawić i pomóc jej a oni se w kulki lecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Własnie miłam pisac , że dostałam smska od Agi84 ale widzę, że Mittka dostała identycznego, więc nie będę sie powtarzać.
Biedna się namęczy z tymi skurczami. Naprawde mogliby już jej pomóc, przeciez ma donoszoną ciążę...och ta nasza Polska...

U mnie też nocka OK. Ale wczoraj wieczorem jakoś dziwnie się czułam i Mała tak mocno napierała mi na kanał rodny, że aż to czułam i..... poszłam w końcu spakować torbe do szpitala 🙂 tak ze jestem gotowa i moge iść rodzić 🙂

Idę zjeść śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

A ja znów muszę ponarzekać bo się nie wyspałam 😞 Nie wiem co się ze mną dzieje że nie mogę coś nocki przespać 😞 Obudziłam się o 3.30 i do 6 nie spałam 😞 Potem niby coś tam mi się zasnęło ale wszystko w okół słyszałam 😞

No i dostałam eska o Fredeczki:

"HEJ. WCZORAJ MIAŁAM WIZYTĘ U GIN. WYSZŁA WAGA 2630 GRAM WIĘC NIE JEST TO JUŻ HYPOTROFIA 🙂 ALE DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE MOJA KRUSZYNKA MOŻE MIEĆ UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE... MOŻE ALE NIE MUSI. JEDNAK TROCHĘ SIĘ BOJĘ ALE CO BY NIE BYŁO BĘDĘ JĄ KOCHAĆ TAK SAMO JAK ZDROWE. NAJBARDZIEJ DENERWUJE MNIE TO, ŻE TE PALACZKI Z MOJEJ KLASY CAŁY CZAS PIJĄ PALĄ I U NICH WSZYSTKO JEST OK A JAK KTOŚ DBA O SIEBIE STARA SIĘ TO CIĄGLE JEST COŚ NIE TAK 😞 POZDRÓW DZIEWCZYNY ODE MNIE 😘 😘 😘 "

A teraz od Agnieszki84:

"HEJ JESTEM W DOMKU. WRÓCIŁAM W NOCY. SKURCZE NIEREGULARNE ALE MAM ROZWARCIE NA 2 PALCE. MAM CZEKAĆ AŻ WODY MI ODEJDĄ. OGÓLNIE JUŻ TROCHĘ LEPIEJ. POZDRAWIAM. BUZIAKI 😘 😘 😘 😘 "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...