Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Oj Kajtucha uśmiałam się do łez z Twojego snu :laugh: :laugh:

Ale faktycznie człowiek potrafi mieć takie sny że nie raz sam się z nich śmieje :laugh: :laugh: :laugh:

Zgryz Ty tak jak i ja i kilka innych dziewczyn spodziewasz się drugiej dzidzi ale powiem szczerze że ja teraz bardziej nie mogę się doczekać maleństwa niż jak z Kamilkiem byłam w ciąży i też już powoli co raz bardziej się stresuję ale nie panikuję 😉 Będę panikować jak zacznę rodzić :P
AgnieszkoW zazdroszczę Ci tego spokoju tym bardziej że spodziewasz się pierwszej dzidzi 🙂

A co do imienia dla dzidzi jak na razie jest Bartek ale coś mi się zdaje że jeszcze może ulec zmianie na Marcin ale to jeszcze jest do przemyślenia :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha, masz rację teściowa to akurat nie ma nic do gadania. A Szymek bardzo ładnie. Ja też nastawiałam się na dziewczynkę, może dlatego ze jedną już mam, no i co do imienia to ona się teraz strasznie awanturowała ze chce moc decydować na równi z nami o iminiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wszystkim poprawiam a o sobie zapomniałam. Wreszcie doszliśmy do porozumienia co do imienia i zostaje Antoś. Wiem że Dagi też ma Antosia ale to imię od samego początku jakoś wszystkim przypadło do serca i tak pozostaje 🙃 [file name=tabelka_grudni__wek-2f144d858468eb7d455d5bd1fa5bf632.doc size=59392]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_grudni__wek-2f144d858468eb7d455d5bd1fa5bf632.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry!

Jejku ale Agnieszka84 się namęczy z tymi skurczami. Oby lada dzień już szczęśliwie urodziła.

Biedna Fredeczka 😞 Nastresuje się dziewczyna pod koniec ciąży, ale musi wierzyć, że wszystko będzie dobrze i Wiki będzie zdrową dziewczynką!

Dzięki Gosia 😘

Dziewczyny nie panikować, czekać grzecznie!!! :laugh:
2 tygodnie przed i 2 tygodnie po to jeszcze termin, a my czekamy na ten jeden orientacyjny dzień, a potem świrujemy! Jak mi minie 3 grudnia to pewnie też będę świra dostawać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha jako starsza siostra mogłaś zdecydować o wyborze imienia dla młodszego rodzeństwa tak samo jak w przypadku Zgryz córka zadecydowała i czasami takie wybory są najlepsze 🙂
Ale czasami bywa tak że dzieci potrafią mieć bujną wyobraźnie i właśnie mój synek kilkakrotnie chciał zmienić imię swojego brata na imiona postaci z bajek takich jak
-scooby doo
-kapitan grotman
-dasterdley i matley
I tym podobnie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście ja miałam już prawie 10 lat więc takie pomysły nie przychodziły mi do głowy :-) chcieliśmy z mężem żeby jego córka Wiktoria pomogła nam w wyborze imienia,żeby nie poczuła się odtrącona ale niestety mąż się z nią skontaktować nie może więc zostaje Szymek :-) a imię wybierze następnemu maleństwu :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kar_ola no chyba każda zaczyna świrować jak się zbliża termin 🤪

No i będziemy mieli dwóch Antosiów 😁 super a może moja Emilka też się zamieni w Antosia 🤪 😉

kajtucha to jakie imie wybrałaś dla brata jeśli moge spytać??

Agnieszka no z tymi imieniami to Kamilek wymiata,a jakie niespotykane 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Dzisiaj zaczęłam 37 tydzień! 🤪 Jejku ale ten ostatni miesiąc ciągnie się niemiłosiernie 🤪

Nocka taka jak przewidywałam około 5 usnęłam dopiero 🤨

Jezu Kochany biedna Fredeczka ile ona się namartwi teraz 😞

Ja w sumie też siedzę jak na szpilkach żeby tylko w listopadzie nie urodzić bo bonów świątecznych nie dostanę 🤪 :laugh: Ale powaleni są 1 grudnia urodzę to dostane a w listopadzie to nie masakra, a 500 zł na drodze nie leży więc ściskam nogi do 1 a później to może już się zaczynać 🤪 :laugh:

Moja teściowa chciała Kubusia razem z siostrą męża (tyle jest już Kubusiów że masakra!!!) Ale mąż powiedział im dosadnie jak chcecie Kubusia to sobie urodźcie same my będziemy mieć Kamilka!!!! I na szczęście się zamknęły 😠
Nienawidzę takiego wpierdzielania się! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK to ciekawe propozycje ma Twoj synek 🙂

My nie mieliśmy problemu z imieniem, wymieniliśmy kilka i zatrzymaliśmy się na Piotrku, spodobało nam się, stwierdziliśmy, że pasuje do nazwiska i że wszystkie formy są ładne no i tak zostało! Podejrzewam, że jakbym szukała dalej to do dzisiaj byśmy nie wybrali :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezłe te imiona Agneszka 🙂
Asiula jak to bonów nie dostaniesz?to na macierzyńskim nie ma..? ja myśle ze jak jestem na l4 to dostanę .
A wiecie ja mam termin na 17 grudnia niby ale z usg na 10 i w ten wierze bardziej, bo ten 17 to z moich wątpliwych oliczeń bo nie mogłam sobie ptzypomnieć kiedy tak właściwie miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki, więć ja już jestem w tak zwanym terminie..dlatego tak wyczekuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka, ja wybrałam Jakuba i muszę powiedzieć że dobrze zrobiła :-) hehehe
Aga, Wiki ma 6 lat. Jakie relacje? Bardzo dobre, Wiki bardzo go kocha i tęskni za nim, czeka co miesiąc jak jest termin kolejnego spotkania i wypytuje teściową kiedy tatuś do niej przyjedzie, ale ma tak głupią matkę, która nie pozwala im się kontaktować, nawet przez telefon. Od 4 lat walczymy w sądzie o kontakty z małą ale tamtą głupia cipa za przeproszeniem ciągle coś wymyśla... Ja nie poznałam jeszcze Wiktorii ale wierzę w to że gdyby spotykała się z Arturem- moim mężem regularnie, wolałaby być z nami niż z matką tylko póki co sami mieszkamy pokotem u moich rodziców i nie mamy warunków na dwójkę dzieci...
Ale Wiki zawsze była bardziej za tatą niż mamą. Teraz im starsza tym mądrzejsza ale jak miała 3,4 latka matka wmawiała jej że tatuś ja skrzywdził i mała potrafiła słowo w słowo opowiedzieć gdzie to jej tatuś paluszków nie wkładał i w ogóle... Aż Wiki się wygadała że mamusia jej o tym opowiadała, że ona to wszystko wie od mamy... Ale nasze prawo stoi po stronie matek bez względu na wszystko więc musimy się z tym pogodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najbardziej martwi mnie fakt, że zanim Wiki pozna swojego brata, a mój synus swoją siostrę, może minąć kilka lat znając tamtą krowę... Tak marzyłam o tym żeby Wiki była obecna w życiu małego od samego początku, żeby miała możliwość bycia z bratem od początku i patrzeć jak dorasta, żeby wzajemnie się siebie uczyli a tu kicha... Mamusia pewnie jej kładzie do głowy że tatuś już jej nie kocha bo ma inne dziecko. Dam sobie odciąć głowę że tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz czekamy na wieści od Wioli bo dziś ma wizytę i termin porodu też ma na dziś.
W zeszłym tygodniu stwierdzili coś w jelitkach małej ale najprawdopodobniej to smółka już zalega w jej jelitkach.
Teraz czekamy czy ja położą w szpitalu czy ma czekać aż samo się zacznie. Wiola bardzo chciała urodzić małą jeszcze przed wyjazdem męża w rejs ale niestety jej mąż już wyjechał a Wiki ani myśli wyjść na świat.

Kajtucha ta kobieta ma nie równo pod sufitem ale takich kobiet jest więcej że potrafią tak uprzykrzyć życie drugiemu człowiekowi 😞
Najpierw wielka miłość i dziecko ale jak coś pójdzie nie tak jak one chcą to za wszelką cenę chcą zniszczyć człowieka wszelkimi sposobami i do tego dziecko mieszają a potem ze dziecko jest zestresowane a tak na prawdę ono nie wie co się dzieje 😞
Najważniejsze że mają kontakt i chce spotykać się z ojcem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...