Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
iolka, na to wygląda, tylko, że te wyjątkowo silniej mnie bolą niż te wcześniejsze. które miałam co jakiś czas 🙂 Kurcze, denerwuje się troszkę 🤪 🤪 🤪

Za tydzień we wtorek mam wizytę u gine więc będę wiedziała coś więcej 🙂 O ile dotrwam:P


megulka życzę Ci tego z całego serducha 🙂 Niech jeszcze posiedzi te kilka dni:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka co do kart to można stawiac karty na odległośc-ale ja sie tym nie zajmuje bo jeszcze sie ucze 🙂

a co do ostatniej wizyty to gin mi tylko ciśnienie zmierzył i po brzuchu pomacał czy mały leży prawidłowo i tyle, tu podczas ciąży sie nie bada kobiet na "samolocie" więc nie wiem czy mam rozwarcie czy nie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski z miłą chęcią to zrobię ale po remoncie bo nie jestem w stanie do nich dość, cały pokój zagracony i nie wiem gdzie co leży :-( obiecuje że jak tylko się do nich dobije to wam je postawie! Chociaż też się uczę ale co nieco wychodzi i człowieka się zawsze na duchu podniesie pod warunkiem że dobre karty będą :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze jest się przespać po obiadku :laugh:

Ja też chcę aby mi ktoś powróżył z takich kart 🤪
A mój mały jakiś dziś spokojny, czuję go bo jednak mnie smyra od środka ale to tak spokojnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś stawiałam sobie cały czas pasjansa przez internet, czytałam wszelkie horoskopy i w ogóle a teraz jakoś przestałam w to wierzyć:P Co ma być to będzie i nie mamy na to wpływu kobitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...