Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No chyba macie racje dziewczynki,ja to mam jednak za miękkie serce 🙂

A ostatnio rozmawiałam z kobietą w przychodni przyszła właśnie z tym wnioskiem i mówi mi że mam zwrócić uwage żeby od którego tygodnia byłam pod opieką wpisać nie cyfre tylko słownie i tam gdzie są wyszczególnione wizyty w danym trymestrze to trzeba powpisywać daty a nie ile było wizyt :P bo się czepiali w mopsie,ale możeliwe że tylko w naszym takie głupie babki siedzą 🤪

Prosze Ewa 🙂
http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,163/poz,1305.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

U siebie w mieszkaniu też przeprowadziłam wojnę antynikotynową i tata z mężem palą w wc albo na balkonie nie ma łażenia po domu z fajką 🙂
Kajtucha to Wy się zacznijcie obrażać za palenie to może mama zobaczy swój błąd? Ostatnio w telewizji jest pokazywana kampania przeciwko paleniu, zajebista jest według mnie, zatrważające są te dzieciaczki tam pokazane ale może dadzą komuś do myślenia zanim sięgną po fajkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Kajtucha współczuję, ja idę żygać za każdym razem jak poczuję smród papierosa a paliłam przed ciążą 9 lat, rzuciłam od razu jak tylko zobaczyłam twie kreseczki na teście, więc wiem, że można. Mój mąż popalał czasem ze mną więc teraz nie ma problemu. Przez całe wakacje jak była u mnie rodzinka i przyjaciele to Ci palący wychodzili na dwór zapalić, a teraz znajomi mojego męża jak byli to siedzieli na balkonie cały wieczór a ja miałam święty spokój (bo to byli sami faceci) i poszłam do 2 pokoju żeby jazdy nie robić i nie zacząć wymiotować :laugh: .

Wiecie jak się zmachałam?Pomyłam szklanki, pośpiewałam, potańczyłam, pobawiłam się z psem i teraz mam zadyszkę jakbym maraton przebiegła :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez długo paliłam ale nie rzuciłam dlatego że zaszłam w ciążę ale dlatego że sama tego chciałam a to było jeszcze przed zajściem w ciążę z Kamilkiem i jestem z tego powodu bardzo zadowolona 🙂
Moja teściowa pali ale jak ja jestem w pobliżu to raczej stara się albo wyjść albo powstrzymać się od papierosa i też rozumie że w domu raczej się nie pali fajek tylko że ja z jej domu nie mogę wygonić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie da rady z tą kobietą... Kiedyś jak ją tata opierniczyl za to palenie to się do niego przez tydzień nie odzywała i jak się później okazało, zaczęła się rozglądać za pokojem do wynajęcia... Generalnie wszyscy się stosują do zakazu palenia przy mnie oprócz niej więc już po prostu dałam jej spokój, zapalam kadzidełko i otwieram okno... Najgorsze jednak jest to jak w nocy np nie może zasnąć i idzie do kibla na posiedzenie z papieroskiem... Tam nie ma wiatraka ani nic co by wywietrzyć można było więc wchodzę po niej w taki smród na bezdechu szybko szybko ale śmierdze jakbym się w popielniczce tarzała...
Trudno, mieszkamy u nich i trzeba być wdzięcznym więc nie będę narzekać bo przynajmniej mam gdzie mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, nie dziwię się że nienawidzisz palaczy i palenia... Serdecznie współczuję straty mamy!
Ja wcześniej popalałam ale tylko dla towarzystwa palących, przy okazji jakiejś imprezki czy do piwa, ale jedna paczka starczyła mi na tydzień jak nie dłużej ale od kiedy jestem w ciąży nie mogę znieść zapachu fajek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Emmax się odezwałaś 🙂
Skórka urodziła 24 listopada synka Mikołaja także mamy już dwóch chłopców i 3 dziewczynki 😉
To dobrze że u Ciebie wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tam nigdy nie pialiłam i nie zamierzam,mój mąż też na szczęście nie pali więc jest spokój,za to teściowa fuj to jest śmierdziel i na dodatek wykończy teścia,ale to jej sprawa nie omieszkam jej o tym powiedzieć że nic mu się nie polepsza bo ta nadal truje go papierochami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...